Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
inzaghi89
Młody aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 11.09.2004, 11:52
Lokalizacja: Zza siedmiu gór i siedmiu dolin

Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: inzaghi89 »

Witam, mam taki problem gdyż dziewczyna z którą chodziłem to w tym samym czasie "maiła" do mojego najlepszego kumpla i ja wiedziałem o tym, więc z nią zerwałem. Niedawno uświadomiła sobie, że źle zrobia i chciałaby to wszystko naprawić/przywrócić i przyznała, że zachowała się jak idiotka i takie tam.

Jak myślicie przebaczyć jej i zacząć od nowa, czy nie? Ja mam mieszane uczucia co do tego, więc chciałem się zapytać innych, którzy może już mieli takie przypadki.

Pozdrawiam :).
Keldorn
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 09.09.2005, 12:44
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: Keldorn »

Ja uważam, że nie powinieneś przebaczać. W końcu nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki. Ja raz przebaczyłem mojej ex zdradę i do tej pory tego żałuję... :?
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: JaGaKi »

Jak to co ja o tym myśle... To ja będe z nią chodził? dajesz tak niewiele informacji (zdradzila... hmm, takie słowo znaczyć może wiele -zależy od człowieka) że nie wiem co mam myśleć. A działanie z zasadami typu "nie wchodzi się dwa razy do tej samej rzeki" jest działaniem zupelnie nie przemyślanym z własnej strony - rozumiem że przyjacielowi nie wybaczysz albo po spadnięciu z roweru nigdy na niego nie wsiądziesz.
Pozdro i nie dzialać wg zasad tylko wg rozumu i serca - po coś są:)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: Phantom »

maiła? znaczy oko mu puszczała, czy jak? o.O to chyba nie mój slang d;
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: Michael »

mozesz dać dziewczynie jeszcze jedną szanse ale zalezy to od ciebie ja osobiście powiem tak jezeli raz by mnie zdradziła wybaczłybym nastepnym razem nie ma powrotu


XsA zAnurzyĆ sIę w cIerpIeniu bY zObaCzyć tO cO W żYciU nAjważniejszE
inzaghi89
Młody aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 11.09.2004, 11:52
Lokalizacja: Zza siedmiu gór i siedmiu dolin

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: inzaghi89 »

Phantom pisze:maiła? znaczy oko mu puszczała, czy jak? o.O to chyba nie mój slang d;
Maiła, czyli podrywała innego i chciała z nim chodzić, ale wtedy z nią zerwałem akurat bo mnie to zaczęło wkurzać. Teraz bardzo tego żałuje (ona).

No cóż takich odpowiedzi się po części spodziewałem, ale i tak macie sporo racji. Każdy na swój sposób zrobiłby co innego... no poczekam i zobaczę co dziś wymyśli i mi powie...

A co do wpadania do jednej rzeki to może i masz rację, bo "historia lubi sie powtarzać", ale z drugiej strony skąd mogę mieć pewność, że akurat tak będzie?! To wszystko zależy już od niej i ode mnie, czyż nie?
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: SkaTe_GirL »

Kazdy popelnia blady i kazdy liczy na przebaczenie...
Jesli cos do niej jeszcze czujesz...
Wybacz i zacznij wSzystko od nowa ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
inzaghi89
Młody aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 11.09.2004, 11:52
Lokalizacja: Zza siedmiu gór i siedmiu dolin

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: inzaghi89 »

Dzięki :) na taką odpowiedź (chyba) czekałem :P.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: stefan »

Skate tak tylko mówi - tak naprawdę wszyscy uważamy, że nie powinieneś przebaczyć.

lajf is brutal, to nie była jednorazowa pomyłka ale długotrwały stan. ufasz komuś kto Cię zlał dla "nie-wiadomo-kogo"?

nie chcesz dziewczyno to nie, twoja strata.
patryk samotny szczesliwy
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 09.09.2005, 21:13
Lokalizacja: Radomsko

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: patryk samotny szczesliwy »

czlowieku w zyciu jej bym nie wybaczyl chocby mnie nie wiem jak prosila juz raz Ci pokazala na co ja stac i teraz zrobi to samo to jest jak cos zakazanego czego nie moze zrobic a jak juz raz sprpobuje bedzie robic to dalej bo to dla niej satysfakcja nie daj sie kontrolowac badz nieugiety!!
jestem szczesliwy bo jestem sam i za nic tego nie zmienie
inzaghi89
Młody aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 11.09.2004, 11:52
Lokalizacja: Zza siedmiu gór i siedmiu dolin

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: inzaghi89 »

Ok, więcej jest za nie :) dzięki wszystkim :D. Wezmę to pod uwagę i idę szukać kogoś nowego... albo pozostane sam i nie będe tego żałował ;d.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: SkaTe_GirL »

wiecie co, zauwazyliscie, ze zawsze jak ktos pyta sie o rade czy powinnien cos zrobic czy nie... to tu zawsze wszyscy sa na nie ? =P
Kurde, strach sie o cos pytac ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
JaQb
Szalony pismak
Posty: 539
Rejestracja: 30.09.2004, 15:35
Lokalizacja: SAn OK

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: JaQb »

Dlaczego pytasz o takie rzeczy tutaj na forum? to jest twoja prywatna (intymna) sprawa i to nikt nie może podpowiadać Tobie co Ty masz zrobić. Chyba ty znasz się najlepiej i powinieneś odpowiedzialnie podejść do tego. pomimo że masz 16 lat :>
przez wszystkie dni aż do skończenia świata..
jest przy Tobie Chrystus..
Nie bój się ..
inzaghi89
Młody aktywny
Posty: 173
Rejestracja: 11.09.2004, 11:52
Lokalizacja: Zza siedmiu gór i siedmiu dolin

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: inzaghi89 »

JaQb pisze:Dlaczego pytasz o takie rzeczy tutaj na forum? to jest twoja prywatna (intymna) sprawa i to nikt nie może podpowiadać Tobie co Ty masz zrobić. Chyba ty znasz się najlepiej i powinieneś odpowiedzialnie podejść do tego. pomimo że masz 16 lat :>
Wiesz co... tak czy tak postąpiłbym po swojemu, a to pytanie zadałem nie tylko z tego względu, że chciałem się dowiedzieć co zrobić, ale co inni zrobili by na moim miejscu :).
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: Byczek »

Przebaczyć! Na 100%
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: GoSiAcZeK »

A ja odpowiem w troszkę inny sposób ... Wydaje mi się, że wiem w jakiej sytuacji jest Twoja byla dziewczyna ... Pytacie czemu? W skrócie opowiem... Zerwałam z moim chłopakiem, bo bardzo podobał mi się inny ... Po jakimś czasie zrozumiałam, że to nie to i byłam już pewna, że tak na prawdę kocham Adama ... Do tej pory żałuję, że z Nim wtedy zerwałam, ale z drugiej strony jestem bogatsza o nowe doświadczenie ... On na szczęście wtedy mi wybaczył, a było to przeszło 8 miesięcy temu i jesteśmy razem do teraz (nie zapowiada się na zmianę)... Wracając do Twojego problemu to myślę, że powinieneś jej wybaczyć, bo zakładam, że Ci na niej zależy ...Jeśli ona na prawdę Cię kocha to za drugim razem nie zrobi tego samego ... Nic nie stracisz, a możesz zyskać :) Tak mi się przynajmniej wydaje ;) Daj znać jak poszło :P
13.02.2005 r.

A. ;**
h3lix
Młody aktywny
Posty: 77
Rejestracja: 05.05.2005, 21:46
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: h3lix »

Zależy jeszcze co TY masz z tego związku. Jeśli nie daje ci wiele to nie ma co się martwić i olać ją ciepłym moczem. A jeśli już coś z tego masz to wybacz, ale ostatni raz..
Canonera
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 27.01.2007, 15:04

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: Canonera »

My Ci tu nie pomożemy! Jeżeli kochasz i widzisz, że dziewczyna serio żałuje wybacz. Ale jeżeli zachowuje się dziwnie a Ty boisz drugi raz z Nią być, daj sobie spokój
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: shyduo »

TEN TEMAT ZOSTAŁ STWORZONY WE WRZEŚNIU 2005 !!
Canonera
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 27.01.2007, 15:04

Re: Jak myślicie? Przebaczyć, czy nie?

Post autor: Canonera »

a nie moge dziś odpowiedzieć??
Zablokowany