Marzenia czy Ona

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: vanessa »

ekhm.. baby?
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: SkaTe_GirL »

baby?!
Sorry Byczek - wypraSzam sobie! ; -\
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: vanessa »

dokładnie Skate,
zeeeero szacunku :\
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: SkaTe_GirL »

v_a_n_e_s_s_a chyba sie nie pomyle piszac :
Jestesmy urazone! ; -\
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: vanessa »

ani troche.. :\
Skate czy Ty również liczysz na jakieś słowa wyjaśnienia od szanownego kolegi Byczka? :\
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: SkaTe_GirL »

ja licze na slowo "przepraszam"
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: =MiLi= »

No Byczek zdaje się, że teraz Twój ruch ;P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: mekamil »

Troche chłopakowi współczuje...
Chyba lepiej z Wami nie zadzierać :wink:
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: SkaTe_GirL »

mekamil pisze:Chyba lepiej z Wami nie zadzierać :wink:
No... dokladnie ; -p
My jestesmy zle,wredne i seksowne ; -p
Bo w Nas jest seks ; -D
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Marzenia czy Ona

Post autor: Michael »

na jak długo na 3 lata z możliwościa przedłuzenia o kolejne 3 lata co do mojego kolana to kontuzja której sie nabawiłem pare sezonów temu i na początku za szybko wróciłem do treningów i to teraz ciągne sie za mną cały czas boli i niestety lekaże nie widzą poprawy a pogorszenia wiec nie bardzo a tak wogóle to jezeli ona mnie zuci to bede miał piekne wspomnienia chwil które razem spedziliśmy.

dziekuje bardzo koledze Phantom za wsparcie na forum i potwierdzenie mojej wiarygodności prosze piszcie dalej moze da sie coś wymyślić ploooooooooosssssssssszzzzzzzzzzzzzzeeeeeeeee
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: vanessa »

SkaTe_GirL pisze:
mekamil pisze:Chyba lepiej z Wami nie zadzierać :wink:
No... dokladnie ; -p
My jestesmy zle,wredne i seksowne ; -p
Bo w Nas jest seks ; -D

i wszechogarniająca kobiecość of course.. ;P ;P

baby to drogi Byczku za przeproszeniem w Kościele na niedzielnej mszy znajdziesz albo w polu podczas zasiewów..
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: Paweł »

oj nie czepiajcie się, tylko pomóżcie... tj. wracamy do tematu! :twisted:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: Byczek »

Przeciez to zaden problem:) Przepraszam! To proste jak budowa cepa:)
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: Fergie »

Wracając do tematu...
Ja prawdopodobnie na miejscu twojego kolegi przeryczałabym całą noc, napisałabym list porzegnalny do mojego partnera ze łzami w oczach. Wyjechałabym za granice, ale potem żałowałabym, że tak postąpiłam wróciłabym do kraju, gdzie okazałobysię, że praktycznie nie mam do kogo wracać...
Ale Tobie nie radzę wykorzystywac tego co tu napisałam...


Normalnie scenariusz do filmu mi wyszedł ;D
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: Fighter »

Mam pytanie tak z ciekawosci. Nie jestes nigdzie ubezpieczony, nawet w klubie ?.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Marzenia czy Ona

Post autor: Michael »

w jakim sensie ubezpieczony ?? jezeli chodzi ci o moją kontuzje to tak miałęm operacje dzieki której musiałem sie podac jeszcze jednej i tak naprawde to kolano jest do uratowania ale nie wiem ile jest w tym prawdy lekarze w łodzi rozkładają rece i mówią ze nie wiedzą jak mi pomóc niestety




Za młody by umrzeć za szybki by żyć za wkurzony na strach zakochany na zabój i co z tego ??
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: Fighter »

To jednak tu nie chodzi o pieniadze skoro miales operacje. Ze nie wiedza to nie znaczy ze nic nie zrobia. To jednak mozesz leczyc sie w polsce. Wiec nie kapuje czemu mowisz ze nie masz pieniedzy na leczenie ?.
Grasz w jakims klubie zapewne, a kazdy klub sportowy ma obowiazek prawny do ubezpieczenia swoich podopiecznych (dajmy na to PZU). Wiec jak trzeba pieniadze na Twoje leczenie to jest od kogo je brac.
Wiec powinienes pisac ze masz wybor "Niemcy lub dziewczyne", a nie "Zdrowie lub dziewczyna".
Moze zle zrozumialem to mi wytlumacz :mrgreen:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Andzia_P.
Młody aktywny
Posty: 89
Rejestracja: 04.05.2005, 21:54
Lokalizacja: Chorzów

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: Andzia_P. »

to jest trudne ja to odbieram tak jesli powie Ci ze masz jechac (i doda ze nie chce Ci zmarnowac zycia) to znaczy ze kocha Cie ponad wszystko i Twoje szczescie jest wazniejsze od jej szczescia, (jesli nic nie doda i powie to od tak sobie) to znaczy ze jej jest to obojetne i mozesz jechac ale jesli powie ze nie chce zebys jechal bo Cie kocha to chyba raczej nie mysli tylko o Tobie ale tez o sobie (a gdy sie kogos kocha to nie istnieje cos takiego jak JA tylko wszystko co sie robie robi sie dla 2 osoby) a poza tym to co ja pisze moze byc dziwne bo przeciez nikt nie zna Twojej dziewczyny lepiej od Ciebie i nikt Ci nie poradzi tak jak Twoje serce
Dzielic bol to polowa bolu
Dzielic radosc to radosc podwojna!
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Marzenia czy Ona

Post autor: Michael »

Fighter powiem ci tak pod 6 miesiecy nie kopałem piłki i nie gram w żadnym klubie poniewąż na początku zrobiłęm sobie przerwe zeby wyleczyć kontuzje a poźniej znalazła sie Moja miłość i nie podjołem znowu treningu a poza tym teraz jush wszystko sie wytłumaczyło nie pojechałem do Niemiec dziewczyna Stwierdziła ze jest miedzy nami za duża różnica wieków i nie czuje tego co powina i potrzebuje wiecej czasu dla siebie i sie rozstaliśmy wiec jest Świetnie naprawde bosko tagze dzieki za wszystkie posty i naprawde fajni z was ludzie



Wszystko kiedyś przemija tylko czemu akurat teraz Je T'aime ma famme ..... i co z tego skoro to już koniec !!
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Marzenia czy Ona

Post autor: stefan »

majkel, nie zrozum mnie źle bo nie chcę Ci dopiec, ale przy następnej dziewczynie wstrzymaj się trochę z używaniem określenia "żona", okej?

wierz mi - zapeszanie nie jest cool.
ODPOWIEDZ