Wspomnienia

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Wspomnienia

Post autor: Michael »

No własnie kazdy z nas je ma dobre złe te którymi sie dzielimy z innymi i te które są tylko dla nas ale czy nie uważacie ze wspomnienia zabijają np wspomnienie wspaniałego partnera lub partnerki który która nas zostawiła ?? wspomnienie jakiś ważnych rzeczy które sie jush nigdy nie powtórzymy ja mam takich pare jedno co do mojej byłej dziewczyny i jedno dotyczące piłki i kiedy o nich pomyśle to aż mi sie żyć odechciewa czy wy też coś takiego macie i jak z tym walczycie jezeli wogóle walczycie ??? czekam na wasze posty





Za szybki by żyć za młody by umrzeć za wściełky by sie bać zakochany na zabój i co z tego ??
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Wspomnienia

Post autor: stefan »

co do dziewczyny to nie dołuj się chłopie - będą inne ;)
przeżyłem kiedyś taką załamkę że szok, myślałem że nigdy nie przestanę wspominać - ale to okazało się nieprawdą. życie pokazało mi, że jeszcze wiele przede mną.

żałować to możesz piłki nożnej z prostej przyczyny:
piłka jest tylko jedna!


ale na pocieszenie - uwierz mi na słowo, że jeszcze nieraz wiele rzeczy zmieni się o 180 stopni. życie jest ciekawsze niż film, chociaż nie widać tego w codziennej rutynie.

praca, kreatywność, humor, energia - zawsze pomogą przezwyciężyć doły.
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Wspomnienia

Post autor: anuśka :) »

Michael ale zakręciłeś te pytania :)
Hmm, faktycznie jest takie coś, że często pozostają tylko te złe wspomnienia po czymś/kimś. Myślę, że wiąże się to z żalem po stracie albo niemocy żeby to mieć ...
Jednak mi po upływie czasu to mija, zaczynam dostrzegać i przypominają mi się te rzeczy, które mnie śmieszyły i cieszyły. Często sobie z psiapsiółą wspominamy co my nie robiłyśmy w tej podstawówce czy gimnazjum - to aż nam sie buźka śmieje na samą myśl, pomimo że wtedy to było dla nas bolesne i nie chciałyśmy do tego wracać.
Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twoje pytanie sie starałam :)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wspomnienia

Post autor: =MiLi= »

Rozumiem Cię Michaś... sama się zadręczam wspomnieniami i taka ze mnie masochistka, że nawet nie staram się tego zmienić. Ważne jest to, żeby pamiętać dobre rzeczy... ja staram się pamiętać tylko takie, na samą myśl buźka mi się uśmiecha i cieszę się chociaż z tego, że mogłam to przeżyć :) chociaż boli, że ciągu dlaszego nie będzie.
Fakt wiele dziewczyn na świecie (facetów też ;P ) ale każdy jest jedyny i niepowtarzalny... drugiej/drugiego takiego nie będzie.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Wspomnienia

Post autor: *MysterY* »

bee free...
człowieku wspomnienia są wspaniałe, ale codzienność nudna...
V.Pozdro zrozum :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Wspomnienia

Post autor: SkaTe_GirL »

pozoStaja wspomnienia, oj tak... caly czas sie wraca do pewnych slow ... a to boli.... ; -\
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Wspomnienia

Post autor: *MysterY* »

boli tylko wtedy gdy się wspomina nieodległe czasy, jeżeli wspominasz chłopaka sprzed 2 laty to juz nie boli, rany sie goja i zasklepiają :wink:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Wspomnienia

Post autor: Michael »

Po pierwsze MARIO to ja nie w spominam chłopaka i nie sprzed dwóch lat tylko trzech tygodni a piłke kopałem ostatnio u ciebie na budowlance wiec też niedalekie wspomnienie ale cóż niektóre rzeczy sie kończą by nowe mogły sie zacząć tylko ja wolałem jak było po staremu i miałem własnie dla kogo żyć
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Wspomnienia

Post autor: SkaTe_GirL »

Po pierwsze niezauwazyles ze Mariusz zwrocil sie w swej wypowiedzi do mnie? O, boShe czlowieku...

*MysterY* zebys wiedzial ze wspominam te niedawne czasy...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Wspomnienia

Post autor: Michael »

nie no skoro tak to wybacz naprawde ale moze Mario masz troche racji w tym co piszesz tylko jak zapomnieć albo przestać myśleć o takim praktycznie raju takiej dziewczyny jak ona szukałem i byłem bardzo bardzo bardzo zakochany i nadal jestem cieżko jest sie pozbierać z czegoś takiego :(
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Wspomnienia

Post autor: anuśka :) »

Myślę, że każdy z nas przeżył właśnie taki zawód miłosny i każdy z nas musiał się pozbierać. I wierze, że Tobie też to się uda... Jak mówią czas leczy rany... Wiesz chociaż dlaczego Wam nie wyszło? Jeżeli tak to możesz wyciągnąć z tego jakieś wnioski... niech to będzie dla Ciebie taka lekcja dorosłego życia :)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Wspomnienia

Post autor: stefan »

majkel, widocznie nie była taka wspaniała skoro nie chciała Ciebie takim, jakim jesteś.

daj spokój.

nie chciała to nie, jej strata.
kropla-deszczu
Młody aktywny
Posty: 18
Rejestracja: 11.10.2005, 19:30
Lokalizacja: Łódź

Re: Wspomnienia

Post autor: kropla-deszczu »

anuśka :) pisze:Myślę, że każdy z nas przeżył właśnie taki zawód miłosny
i tu się niezgodzę , nie można generalizować że wszyscy , są przecież ludzie którzy są ze swoja pierwszą miłościa przez całe zycie i tacy którzy nigdy się jeszcze niezakochali ( tak się tytlko czepiam :P )
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Wspomnienia

Post autor: *MysterY* »

Nie martw sie przejdzie Ci, mi przeszło, Skate przeszło, reszcie też kiedyś przeszło albo dopiero przejdzie to tobie też przejdzie :wink:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Wspomnienia

Post autor: anuśka :) »

kropla-deszczu pisze:
anuśka :) pisze:Myślę, że każdy z nas przeżył właśnie taki zawód miłosny
i tu się niezgodzę , nie można generalizować że wszyscy , są przecież ludzie którzy są ze swoja pierwszą miłościa przez całe zycie i tacy którzy nigdy się jeszcze niezakochali ( tak się tytlko czepiam :P )
Okiii poprawiam się 'większość' ;) chociaż i tak to nie zmienia nic w mojej wypowiedzi :)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Wspomnienia

Post autor: Byczek »

Powiem szczerze, ze z najmilsza checia chcialbym zeby ktos mi zrobil pranie mozgu i wymazal moje wspomnienia! To czasem jest koszmarem kiedy wspominamy co bylo a nie jest! Na szczescie teraz jest ktos kto pomoze mi zapomniec :D
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: Wspomnienia

Post autor: mekamil »

Ja szufladkuję tylko te dobre wspomnienia, do reszty używam psychicznego ereasera :tak:
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
Michael
Młody aktywny
Posty: 111
Rejestracja: 08.11.2004, 22:56
Lokalizacja: Łódź

Wspomnienia

Post autor: Michael »

Podzielam zdanie Byczka z tym praniem mózgu wiecie ujme to tak, jeżeli dizewczyna mówi ze Kocha a po pieciu dniach ze chce sie rozstać to coś jest nie tak.Wiec gdy mówiała ze kocha kłamała ?? a moze nie chciała mnie ranić jak to jest ??
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Wspomnienia

Post autor: =MiLi= »

[quote="Michael"] mówi ze Kocha a po pieciu dniach ze chce sie rozstać to coś jest nie tak.Wiec gdy mówiała ze kocha kłamała ?? [quote]

Michaś sama zadaje sobie to pytanie...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Yatamanka
Młody rozbrykany
Posty: 224
Rejestracja: 17.02.2005, 20:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Wspomnienia

Post autor: Yatamanka »

ja mam wiele zarówno wspaniałych jak i mniej przyjemnych wspomnień, które z mojej głowy "wyjść" nie chcą... tyle, że ja wychodzę z założenia, że to co było i się skończyło niewarte jest ponownego przeżywania, wspomnienia nas uczą pewnych zachowań na przyszłość, pozostawiają w nas jakąs historię, rany zadane przez innych się zabliźnią jeśli nie będziemy ich rozdrapywać wspomnieniami, a miłe chwile będziemy dalej przeżywać jeśli przestaniemy porównywać je z tym co już było :)
Nie nalezy mylic prawdy z opinia wiekszosci...
ODPOWIEDZ