Teatralnie :-)

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Teatralnie :-)

Post autor: anuśka :) »

Interesuje się ktoś z Was teatrem? Może należycie do kółka teatralnego?
Ja należę do Teatru Exodus. Słyszeliście o Dionizjach?
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Teatralnie :-)

Post autor: Linka »

Dionizja to taka impreza w starożytnosci byla :P
A co do teatru to w 1 klasie szkoły sredniaj nalezalam do kolka teatralnego ale podobało mi sie srednio i zrezygnowałam.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Teatralnie :-)

Post autor: Phantom »

Jeśli chodzi o grę w sztukach teatralnych, to kompletnie się do tego nie nadaję...

Jak napisałem w innym Twoim temacie, bardzo lubię teatr, ale brak mi na niego czasu, niestety.



IMHO jestem typowym konsumentem, który uwielbia oglądać i rozkoszować się Sztuką : )
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Teatralnie :-)

Post autor: SkaTe_GirL »

u mnie jest tak samo jak u Krzysia...
Brak czasu na roznego rodzaju kolka teatralne ale jak mam okazje iSc do teatru ; -] mRRrR... ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Teatralnie :-)

Post autor: s0rr0w »

Uwielbiam chodzić do teatru. Co do kółka teatralnego... Gdybym miała czas, bardzo chętnie. U mnie w szkole działa kółko. Poszłabym na eliminacje gdybym... umiała śpiewać, ponieważ jest to wymagane. A że śpiewać nie umiem, niestety, to kariera na tym polu się przede mną zamyka ;)
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Teatralnie :-)

Post autor: *MysterY* »

ja do teatru chodzę na balet jak brat występuje takto nie bywam w teatrach bardziej mój braciak :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: Teatralnie :-)

Post autor: mekamil »

Uwielbiam teatr z tym że aby do niego pójść musi się zgrać jednocześnie kilka ważnych czynników, w efekcie czego bywam tam max raz w miesiącu :(
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teatralnie :-)

Post autor: Anuś »

z teatrem amatorskim jestem zwiazana 'od zawsze' ;p moja mama prowadzila swego czasu cos takiego i w sumie pierwszy raz na scenie wystapilam gdy mialam 1,5 roku ;p poczawszy od przeczkola do konca gimnazjum bylo tego sporo... od wystepow na dzien matki czy cos, do normalnych 'sztuk' wtedy jeszcze dzieciecych oczywiscie... jeszcze w I kl LO bylam w kolku teatralnym... i myslalam ze wtegy moja przygoda z teatrem sie skonczy . Ale nie :) w tym roku na wakacjach wraz z grupa mlodziezy realizowalismy wakacyjmy projekt finansowany przez fundacje Mlodziez i to byl wlasnie teatr :) prawie sami wymyslilismy scenariusz , w rezultacie powstalo przedstawienie ktore lokalna publicznosc uznala za cos wyjatkowego, nowatorskiego i w ogole... :) mi sie podobalo! tak nam sie spodobalo ze piszemy kolejny projekt i scenariusz nowoczesnych jaselek :)

wiec teatr amatorski dziala :)
Swietna zabawa! :) polecam wszystkim! :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teatralnie :-)

Post autor: ylka »

Anuś pisze:Swietna zabawa! :) polecam wszystkim! :)
mnie nie polecaj.
bo ja, na przykład, nienawidzę występować. :} //w sensie: grać.
smile like a melon slice : )
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Teatralnie :-)

Post autor: Anuś »

ja w sumie tez nie zawsze lubilam : )

a co najdziwniejsze w naszej obecnej grupie jest tylko 1 osoba z humana :) cala reszta to umysly scisle :D
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Teatralnie :-)

Post autor: Blood On The Ground »

Grać czemu nie? (; ale lepiej oglądać. O np. 26 listopada idę z Mamą na "Poskromienie złośnicy" :hihi:
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Fergie
Szalony pismak
Posty: 883
Rejestracja: 29.12.2004, 16:12
Lokalizacja: z miasta

Re: Teatralnie :-)

Post autor: Fergie »

Ja i teatr?? Dwie różne życzy... Jedyne co jest z tym związane, a nawet nie jest to to że gram jedną z głównych ról w przedstawieniu szkolnym... I jak mi to wychodzi: słowo... śmiech... słowo... śmiech...
Ma się te zdolności no nie?? :D
Nie żyje się, nie kocha i nie umiera - na próbę

[ Jan Paweł II ]
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Teatralnie :-)

Post autor: Blood On The Ground »

I właśnie po kolejnym spektaklu :hihi: Lubię to
Żyć to znaczy rodzić się powoli
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Teatralnie :-)

Post autor: =MiLi= »

Ja kiedyś dawno temu działałam w kółku teatralnym.. ale to były raczej takie parodie bajek czy mitów ;P a do teatru nie zdarza mi się często chodzić.. już nawet nie pamiętam kiedy byłam ostatnio.. ale lubię to :) to zupełnie inny świat :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Bros
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 23.12.2005, 00:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Teatralnie :-)

Post autor: Bros »

w liceum często chodziłem do teatru na rózne sztuki
teatr ma to coś w sobie, ten niepowtarzalny klimat i ten bezpośredni kontakt aktora i widza, to jest to co jest w nim najlepsze
Bastuś
Młody rozbrykany
Posty: 285
Rejestracja: 12.12.2005, 01:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Teatralnie :-)

Post autor: Bastuś »

hmm...teatr :D fajna sprawa tam jest tak inaczej zawsze :)
Żyć mnie umierać...Miłością sie wspierać :)S.Kaczmarek
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Teatralnie :-)

Post autor: pietruszka »

a ja bym chciała zostać reżyserem. mam dużo pomysłów i dobry gust. potrafię wszystko zorganizować a ludzie słuchają mnie mimo że się nie drę. zamiast sama grać co tez mi nieźle idzie wolę pokazać innym co mają robić i nadać dziełu taki kształt jaki chcę.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
niezapominajka
Młody aktywny
Posty: 56
Rejestracja: 04.05.2006, 10:47
Lokalizacja: Włocławek

Re: Teatralnie :-)

Post autor: niezapominajka »

pietruszka pisze: ludzie słuchają mnie mimo że się nie drę
nie zawsze tak jest :wink: :hihi:

a co do aktorstwa i teatru:kiedys grałam w szkolnym teatrze ale potem sie jakos zniechecilam. Osobiście bardzo lubie teatr i nie nudzi mnie on tak jak wiekszość moich rówieśników. Jak tylko mam okazję to chodze na spektakle bo uważam że sztuki teatralne są świetne!
''Jestem tym, kim może być każdy z nas jeśli słucha swego serca.Człowiekiem, którego zachwyca tajemnica życia, który dostrzega cuda i czerpie radość z tego co robi''
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Teatralnie :-)

Post autor: pietruszka »

a tak wogóle co myślicie np.. o operze? bo ja miałam okazję ostatnio obejrzeć operę Puchiniego "la Bocheme". genialne przedstawienie:)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ODPOWIEDZ