Musicale ^^

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Musicale ^^

Post autor: anuśka :) »

Mam dziś jakąś wene i mnóstwo pytań 8)

Więc kolejne dotyczy musicali. Nie wiem jak Wam, ale mi strasznie sie podoba muzyka musicalowa. Jak narazie mam płytki z Metra, Grease, Dirty Dancing.
Co sądzicie o takiej muzyce? Jeżeli macie jakieś ciekawe płyty to ja bardzo chętnie :mrgreen:
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Musicale ^^

Post autor: Phantom »

Jestem pod wrażeniem Twojej ciekawości ;D Ale co się stało z moim avatarem?! ;O

Każdy musical jest inny.. Chciałbym być na "Kotach". Z "Wirującego seksu" (RotfL) świadomie słyszałem tylko jedną piosenkę, jednak tytułu i tak nie pamiętam. (; Jeśli chodzi o "Metro" - na sam dźwięk tytułu z miejsca sie rozpływam :roll:

Musicale to bardzo fajna rzecz, podobnie jak ogólnie rzecz biorąc cały teatr, i bardzo żałuję, że poświęcam temu elementowi Sztuki tak mało czasu :oops2:
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Musicale ^^

Post autor: s0rr0w »

Jeśli chodzi o 'Grease', to jest jedna rzecz, której naprawdę bardzo, bardzo żałuję. Że będąc w Anglii, nie widziałam TAM tego musicalu :( I że w ogóle nie widziałam, ale to inna bajka, to akurat da się nadrobić :P
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Musicale ^^

Post autor: ylka »

a mnie pociągają chóry. ;D
smile like a melon slice : )
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Musicale ^^

Post autor: Blood On The Ground »

Pociągają? :x :mrgreen: :x
Żyć to znaczy rodzić się powoli
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Musicale ^^

Post autor: shyduo »

ylka pisze:a mnie pociągają chóry. ;D
Taaa, chyba chórzyści :P:P:P
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Musicale ^^

Post autor: *MysterY* »

mi się z miusicali podobał MULAN ROUGE (czy jakos tak), bardzo fajny wzruszający miusical, prawie się popłakałem :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Musicale ^^

Post autor: s0rr0w »

MOULIN ROUGE ;) widziałam tylko kawałek i ten kawałek wydał mi się potwornie kiczowaty. Dlatego właśnie darowałam sobie oglądanie całego show.
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Musicale ^^

Post autor: ylka »

shyduo pisze:
ylka pisze:a mnie pociągają chóry. ;D
Taaa, chyba chórzyści :P:P:P
nieno, dlaczego? <:
ja szaleję za chórami, kocham słuchać wykonań chóralnych! :33
czasami w musicalach stosuje się taki chwyt. (;
smile like a melon slice : )
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Musicale ^^

Post autor: *MysterY* »

s0rr0w pisze:MOULIN ROUGE ;) widziałam tylko kawałek i ten kawałek wydał mi się potwornie kiczowaty. Dlatego właśnie darowałam sobie oglądanie całego show.
musiałas widzieć jakiś kicz (kawałek nieciekawej sceny), cały musical mi się podobał
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Musicale ^^

Post autor: s0rr0w »

Możliwe. Nie mówię, że nie. Jednak zawsze jak chcę wypożyczyć, to sobie to przypominam i mnie odstrasza :p Ale kiedyś obejrzę.
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Musicale ^^

Post autor: ylka »

*MysterY* pisze:musiałas widzieć jakiś kicz (kawałek nieciekawej sceny), cały musical mi się podobał
ej ej ej! (;
przecież każdy ma inny gust, więc nie zmuszajcie innych do posiadania takiego samego zdania, jakie wy macie. <;

ja także widziałam jedynie fragment Moulin Rouge - na lekcji angielskiego. (; w sumie nie wiem, czy chciałabym zobaczyć więcej, ale... jeśli muzyka przez cały czas jest taka cudowna - to TAK!
bo "El Tango De Roxanne" to coś niebiańsko pięknego... :33
smile like a melon slice : )
ODPOWIEDZ