JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
kaczor
Młody aktywny
Posty: 20
Rejestracja: 20.10.2005, 18:22

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: kaczor »

To prawda o niczym nie świadczy i to nie tylko w przypadku chlopakow bo to wkoncu oni moga sie zenic od 21 lat ale rowniez dotyczy dziewczyn (rozne sa przypadki) :wink: ktos predzej mowil ze czasami dzialaja hormony ale lepiej jest poczekac na ta jedyna lub jedynego, ale jezeli mamy te 17 lat i wiem ze to jest to :wink: ze mogli bysmy byc z ta osoba do konca zycia :hihi: ... vto co...??
MyśL W PrzyszłośĆ, MyśląC O PrzeszłoścI!!!
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: SkaTe_GirL »

kaczor pisze: oni moga sie zenic od 21 lat
Owe stwierdzenie jest bledne ; -P
Obecnie chlopacy moga sie hajtac po osiagnieciu pelnoletnosci... na kursie przedmalzenskim ksiazulo Nam o tym gadal ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
kaczor
Młody aktywny
Posty: 20
Rejestracja: 20.10.2005, 18:22

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: kaczor »

to przepraszam nie mam z aktualizowanych informacji jesli to prawda:P :wink:
MyśL W PrzyszłośĆ, MyśląC O PrzeszłoścI!!!
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: Linka »

SkaTe_GirL pisze:
kaczor pisze: oni moga sie zenic od 21 lat
Owe stwierdzenie jest bledne ; -P
Obecnie chlopacy moga sie hajtac po osiagnieciu pelnoletnosci... na kursie przedmalzenskim ksiazulo Nam o tym gadal ; -]
chyba mamy tego samego ksiedza bo nam tez gadał :P Nawet na tablicy zapisal :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: SkaTe_GirL »

Linka pisze:chyba mamy tego samego ksiedza bo nam tez gadał :P Nawet na tablicy zapisal :P
to ten sam ; -D Bonaza ; -D
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: vanessa »

Kaczor pisze:ale jezeli mamy te 17 lat i wiem ze to jest to ze mogli bysmy byc z ta osoba do konca zycia HiHi ... vto co...??
to Twój wybór!
jeśli uważasz że jesteś dojrzały do tego i jest to decyzja przemyślana to możesz mieć nawet 10lat..

żartuje oczywiście z tymi 10latami :?
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: SkaTe_GirL »

"Bedziemy ze soba do konca zycia" - wiecie mam do tego zdania mieszane uczucia. 17 badz 18 lat hormony szaleja, ciagle klotnie o kompletne bzdury... pary rozstaja sie przez idiotyzmy...
Nie mozna myslec takimi kategoriami "Przespie sie z Toba bo czuje, ze Ty jestes tym jedynym z ktorym bede do konca zycia" a co wtedy gdy to tylko zludna nadzieja?
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: Blood On The Ground »

SkaTe_GirL pisze: Nie mozna myslec takimi kategoriami "Przespie sie z Toba bo czuje, ze Ty jestes tym jedynym z ktorym bede do konca zycia" a co wtedy gdy to tylko zludna nadzieja?
Dokładnie.
Trzeba być tego pewnym. Poznać się do granic możliwości. Chociaż życie lubi płatać figle. Zdanie "Przespie sie z Toba bo czuje, ze Ty jestes tym jedynym z ktorym bede do konca zycia"- ryzyk-fizyk
Żyć to znaczy rodzić się powoli
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: stefan »

ile razy wydaje się że jesteś czegoś pewny(a) - poczekaj trochę, przejdzie Ci :)
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: GoSiAcZeK »

stefan pisze:ile razy wydaje się że jesteś czegoś pewny(a) - poczekaj trochę, przejdzie Ci :)

Właśnie .. Święta racja
13.02.2005 r.

A. ;**
bobas
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 01.12.2005, 17:16

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: bobas »

A ja mysle ze tu nie chodzi o nasz wiek tylko o okres czasu, w ktorym jestesmy z naszym partnerem/ partnerka.
Moim zdaniem gdy dziewczyna idzie z chlopakiem do lozka po paru miesiacach, to cos jest z nia nie tak :x
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: Offik »

czemu nie tak... osobista decyzja dziewczyny... :)

ja mialem tak fajnie ze dziewczyny mnie "zaciągaly" do wyrka :P

1 raz w wieku 19 lat z prawie 3 lata mlodszą dziewczyną... (na szczęscie prokurator od 15 juz nie wchodzi ;;p)
bobas
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 01.12.2005, 17:16

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: bobas »

i co masz dobre zdanie o takiej dziewczynie? bo ja bym nie miala ;]
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: Offik »

a czemu mam mieć złe... była zakochana , uważała ze w ten sposób jakoś mi to okaże... to raczej do siebie mam z tego powodu ale ...bo do odpowiedzialnych moje zachowanie wtedy nie nalezalo.... no ale co bylo to juz sie nie odstanie
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: *MysterY* »

Offik ma rację nie wolno odrazu spisywać kogoś na straty bo w wieku 15 czy tam 16 lat kochała kogoś i przeżyła z nim swój 1 raz. To jest moje zdanie. A tak wogóle jeżeli dziewczyna zarabia na życie jako pani pod latarnią? To też spiszesz ja na straty może tylko tak potrafi zarobić na siebie często takze na dziecko itd. Jak dla mnie nie wolno spisywać ludzi na straty :wink:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: Megan7 »

niejednokrotnie dziewczynie wydaje sie ze jest pewna tego co robi, ze to ten facet, ten czas i to miejsce. dopiero po czasie, nawet po kilku latach moze okazac sie ze to nie bylo to. nie wolno nikogo przekreslac! no.. chyba ze laska co 2 tygodnie sobie mysli ze to ten czas i to miejsce to tego juz nie czaje:P
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: Offik »

Ano wlasnie.

A wracając do głównego tematu to wiek odpowiedni to taki w którym wie sie co to jest odpowiedzialność ... i jeśli w wyniku sesku będzie dziecko ... nie będzie sie z tego powodu załamywało rąk tylko poprostu zacznie sie je wychowywac :) To takie moje skromne zdanie
bobas
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 01.12.2005, 17:16

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: bobas »

ahh mysle ze nie ma nic gorszego niz praca na ulicy, dla mnie taka osoba jest pozbawiona szacunku, nie wazne czy ma lat 15 czy 25- mysle ze zawsze jest jakies inne wyjscie....a nie sprzedawanie siebie.
Sprzedawanie swojego ciala to brak szcunku dla samej siebie- moim zdaniem.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: *MysterY* »

czemu twierdzisz że to jest bez szacunku? a co ma robić podaj przykład? Wiem ze znajdziesz ich wiele ale pomysl czy żeczywiście ktos ją przyjmie? Czemu tak wielu jest bezrobotnych? Pomyśl myślisz że te osoby sprzedają się ot tak? Sprzedają się bo nie mają co do gara włożyć koniec offtopicu :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
tynka:)
Młody rozbrykany
Posty: 452
Rejestracja: 14.10.2004, 19:51
Lokalizacja: z marzeń...

Re: JakI ByL WasZ PierwszY RaZ??

Post autor: tynka:) »

Kwestia wieku czy dojrzalosci psychicznej jest dla kazdego inna. Nalezy pamietac, ze ta chwila zostaje na cale zycie...
"Wszystko to marnośc i pogoń za wiatrem..."
Kohelet
ODPOWIEDZ