Sposoby na laski !!! POMOCY

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
skateBoy
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 05.11.2005, 21:22

Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: skateBoy »

PROSZE POMOZCIE!!! czasem niewiem jak mam sie zachowac w sytuacji sam na sam z dziewczyna. czesto gdy patrze jej prosto w oczy to zaraz spuszczam wzrok :nie: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! POWIEDZCIE CO DZIEWCZYNY LUBIA NAJBARDZIEJ. czym im zaimponowac i czym je zaskoczys
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: stefan »

: )
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: Piqs - X »

dziewczyny lubią brąąązzz ...
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: Byczek »

O stary, przecie to jest wywód na pare stron! Co Ty myslisz, ze to tak chop i siup? :) Nie ma tak latwo! Jesli chodzi o ten wzrok, nie spuszczaj go, tylko musisz sie przemóc i ladnie usmiechnac, nie ma bata, jesli dziołcha jest ok, to odwzajemi usmiech i jest Twoja :P
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: anuśka :) »

Taaak spójrz jej tak głębiej w oczy i pięknie i zalotnie się uśmiechnij :mrgreen:

A jak masz zachować się w sytuacji sam na sam? Bądź sobą!
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: Linka »

Trzeba byc szczerym przede wszsytkim i sie nie popisywac.


ps. a okreslenie "laska" bardzo brzydko mi sie kojazy- niekoniecznie z dziewczyna :zdziwko:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: GoSiAcZeK »

Badź sobą bez względu na wszystko :) i tak jak napsała Linka Nie popisuj się za nic w świecie... U mnie chłopak ktory udaje kogoś kim nie jest na przegrane zaraz na wstępie :P
13.02.2005 r.

A. ;**
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: SkaTe_GirL »

Linka pisze: a okreslenie "laska" bardzo brzydko mi sie kojazy- niekoniecznie z dziewczyna :zdziwko:
amen sioStro ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: Blood On The Ground »

laskę to Ty stary masz w spodniach. I nazwijmy to dosadnie i po imieniu. Pomyśl,może tu chodzi o szacunek do dziewczyn :wink:
Żyć to znaczy rodzić się powoli
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: mekamil »

Blood On The Ground pisze:laskę to Ty stary masz w spodniach. I nazwijmy to dosadnie i po imieniu. Pomyśl,może tu chodzi o szacunek do dziewczyn :wink:
Moja laska ma 11m i waży prawie kilo (straszny kloc). Nie wierzycie?
Long pole - tyczka lub laska (wędziska zawodnicze powyżej 11m, aż do 16m)
Może koledze też o takie laski chodziło.
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: Phantom »

U mnie chyba jeszcze wala się gdzieś CKM z dokładną instrukcją robienia laski :> i od razu będzie cała Twoja, gwarantuję :>

Oo, proszę, znalazłem na Necie:
CKM pisze:Jak zrobić laskę

Bardzo niewiele osób w Polsce potrafi dobrze zrobić laskę. Poza tym jest to czynność znacznie bardziej pracochłonna, niż się powszechnie uważa.

Jeśli chcesz zrobić laskę sobie - zastanów się dwa razy. Pozwól raczej, żeby zrobił ci ją ktoś inny. W gruncie rzeczy jedyny sens robienia laski leży w ilości - im więcej, tym bardziej się opłaca. Trudno jest jednak znaleźć kogoś, kto przyzna się, że z tego żyje. Nieliczni profesjonaliści zazdrośnie strzegą szczegółów robienia laski. Jeśli i ty chcesz spróbować, postępuj wedle poniższych wskazówek.

1. Tajemnica dobrej laski (podobnie jak np. dobrego loda), leży w jakości surowców. Dlatego powinieneś zacząć od wizyty w tartaku, by wybrać odpowiednio sezonowane drewno, czyli drzewo ścięte kilka miesięcy temu i właściwie magazynowane. Najlepiej bukowe.

2. Etap drugi to cięcie drewna na długie, wąskie kawałki. Zrobią to dla ciebie w tym samym tartaku.

3. Z kawałków drewna na specjalnej maszynie (tzw. drążarce) uformuj kije. Drążarki, podobnie jak porządnie zrobione laski, należą już do rzadkości. Trudno je kupić, stąd ich cena ma charakter wyłącznie umowny. Na drążarce ustawia się rozmiary laski. Maszyna zrobi ci kije o żądanej długości i grubości.

4. Twarde kije poddaj następnie zmiękczaniu w parniku - podgrzewanym pojemniku z parą wodną. Parowanie sprawia, że kij staje się elastyczny i można wygiąć go w laskę. Długość parowania jest tajemnicą zawodową ludzi i instytucji żyjących z robienia lasek. Będziesz więc musiał poeksperymentować, żeby wiedzieć, kiedy kij wyjąć.

5. Gięcie kija na giętarce to już tylko formalność. O giętarkę jest nieco łatwiej niż o drążarkę, ale i tak trochę kosztuje. Można uznać, że laska wygięta to właściwie już laska zrobiona.

6. Po wygięciu włóż laskę do pieca, żeby ją wysuszyć. Znów musisz sam wyczuć, kiedy laskę wyjąć. Nie ma nic gorszego niż zbyt sucha laska.

7. Odpowiednio wysuszoną laskę poddaj zabiegom kosmetycznym - wygładzaniu na szlifierce i bejcowaniu na dowolny kolor.

8. Wysuszywszy pomalowaną laskę, nadaj jej ostateczny połysk, zanurzając w lakierze. Pamiętaj, żeby nie przesadzić. Zbyt gruba warstwa lakieru na lasce wygląda obciachowo.

9. Wreszcie na końcówkę laski załóż gumkę. Najbardziej trendowe są, jak wiadomo, gumki czarne.

10. Jeśli jest to pierwsza laska, jaką zrobiłeś w życiu, masz wyłącznie powody do radości - jakoś to poszło, nie było tak strasznie, a poza tym następne laski na pewno wyjdą ci jeszcze lepiej.
Niestety nie znalazłem informacji, z którego numeru "CKM" pochodzi powyższy artykuł.

Enjoy! :mrgreen:
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: anuśka :) »

si! laska nie brzmi ładnie :]
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
skateBoy
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 05.11.2005, 21:22

ok moze macie racje

Post autor: skateBoy »

dobra okreslenie laska nie brzmi zbyt ladnie... to napiszcie cos, cos dobrego na dziewczyny :? ..... za wszystkie rady dzieki jak odezwa sie fajne dziewczyny to to moj gg: ******* :)



P.S. nie chodzilo mi o taka laske jak tam ktos sciagnal z CKM-u :twisted:
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: Blood On The Ground »

My wiemy. ALe staraliśmy Ci się pokazać, że można wyrażać się o dziewczynach nieco lepiej i "normalniej" :? A wracając do pytania i rad. Cóż dadzą puste słowa lepiej uczyń gest. Ładnie się uśmiechaj -> :mrgreen:, prowadź ciekawe rozmowy i bądź sobą ! oto cały przepis :wink:
Żyć to znaczy rodzić się powoli
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: ok moze macie racje

Post autor: SkaTe_GirL »

skateBoy pisze: cos dobrego na dziewczyny :?
wydaje mi sie ze traktujesz dziewczyny jako "towar"
wiesz, nie titaSz mniew ogole ... ; -\


weS se kup ksiazke http://www.poradnikroku.pl/zakup.php
literatura uswiadamia w kazdej dziedzinie...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: *MysterY* »

yoyo po prostu wepchnij się język do gradła lol :P :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: shyduo »

A ja dam tylko taką radę: dorośnij. Inaczej możesz już kupić sobie gumową lalę.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: Paweł »

SkaTe_GirL, skads ten poradnik kojarze... ;p

skateBoy, sorki, ale aż cisnie mi sie w usta pytanie: ile masz lat?!?! :twisted:


a sie skejtowo zrobilo... ;p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: *MysterY* »

- po co skejt idzie do lasu?
- po ziomki :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Sposoby na laski !!! POMOCY

Post autor: shyduo »

a na łąkę??
na wypas
:mrgreen:
ODPOWIEDZ