[Zakochany]

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.

Masz lub miałaś/eś swoją drugą połówkę?

Tak
25
63%
Nie
15
38%
 
Liczba głosów: 40

PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Zakochany]

Post autor: PLAGIATT »

hehehe szczerze jak bym wybral takich 3 z klasy (wiecie jakich) to naprawde móglby w gacie narobić (wiecie co :wink: ) heheheh no ale wroćmy do rzeczy to co mam zrobić ???
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: [Zakochany]

Post autor: ANO »

ej, może i mnie pomożecie, mam pewną dziewczynę na oku, no troszke więcej, można powiedzieć, że między nami jest dobrze...(bez zbętnych skojarzeń ;) ), ale dała mi do zrozumienia, że nic z tego, gdyż jesteśmy w jednej klasie... Powiedział dokładnie tak:
ona pisze:[...]Dla mnie związki są bezsensu[...]
Mówiła to gdy siedzieliśmy sami w domku nad jeziorem, w czasie, gdy reszta bawiła się na dole....(półmetek), mówiła o innym chłopaku, ktory, gdy mnie nie było(jechałem autem do centrum z qmpl po piwo, gdyż mu brakło, a dokladniej gdyż mu inni wypili :lol: , ale to już inna histria..) pytał się jej o to czy będzie coś z ich związku:
on pisze:[...]no wiesz znamy się juz 2 lata, chodzimy razem do klasy, czy może, moglibyśmy[...]
ona pisze:NIE :!::!::!::!:
Co wy o ty myślicie :?: Tak na marginesie, ona mi to wszystko opowiedziała(co było gdy mnie nie było), jego "sprawozdanie" jest prawie, że identyczne....
grz3siek
Młody aktywny
Posty: 125
Rejestracja: 28.09.2002, 19:13
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: [Zakochany]

Post autor: grz3siek »

ja mam dziewczyne :P

Od wrzesnia mieszkam w internacie V LO w Zielonej Górze.
Tak sie sklada ze ina uczy sie w tej samej szkole (inna klasa) oraz mieszka w internacie.

Jest w moim wieku (16). Mieszka w Głogowie. Ma ok 170 cm., niebieskie oczy, blond wlosy itp.

W pierwszym tygodniu integrawalem sie (jesetem w klasie europejskiej :mrgreen: ) ze wszystkimi dziewczynami... podobaly mi sie szczegolnie 2 ... ona i jeszcze jedna... pewnie wybral bym ta druga (troche brzydsza) ze wzgledu ze wiecej czasu ze mna spedzala. Co chwila przychodzila do mojego pokoju. Pewnie bym teraz z nia byl, ale... wydala mi sie zbyt latwa... juz pod koniec pierwszego tygodnia szkoly chciala "dowodu mojej milosci" heh... idotka... dawaj jej dowod jak ja jej nie kocham... nie lubie klamac :mrgreen: Kulturalnie powiedzialem ze jej nie kocham wiec nie dam jej dowodu i zaczelem sie z niej smiac... ona sie chyba zdenerwowala i z plakiem wyszla z pokoju :)

Za to Kasia (bo tak sie nazywa moja obecna dziewczyna) byla inna... z pozoru taka niesmiala... ale tylo z pozoru :mrgreen: ... mamy mnóstw wspolnych tematow i wogole... bardzo mi sie podoba... lubie chodzic z nia za reke po miescie czy siedziec z nia w pubie... jest bardzo kochana :) no i uczuciowa :mrgreen: Jej moge dac dowod milosci :].. jednak narazie jestesmy na etapie namietnych pocalunkow :)

Wszyscy w internacie sie smieja ze jaestem za szybki bo po pierwszym tygodniu juz chodze z jakas dziewczyna za reke i wogole... z tego powodu (i nie tylko z tego :mrgreen: ) spotkalo mnie kilka nie przyjemnosci... np. zostałem okrzykniety playboy'em szkoly... to nie jest zbyt mile... no ale coz... po porostu ja kocham... i to jest uczucie odwzajemnione... jestem tego pewien...
Bounty Hunter
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 28.09.2002, 13:56

Re: [Zakochany]

Post autor: Bounty Hunter »

Ja tam nic nie moofie... mam doła i chyba narazie dam sobie spokój z zakofywaniem siem...
...
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: [Zakochany]

Post autor: ANO »

Oby to było takie łątwe, nie chcem, nie zakocham się....
Miłość jest jak(brak mi słów) przychodzi nagle i tak samo może odejść....
Bounty Hunter
Młody aktywny
Posty: 16
Rejestracja: 28.09.2002, 13:56

Re: [Zakochany]

Post autor: Bounty Hunter »

Niestety... człowiek to dziwne stworzenie... Za bardzo podatne na uczucia...
...
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

hm....

Post autor: PLAGIATT »

no niestety uczucie samo przychodzi i nieraz samo odchodzi ;] mozna powiedziec ze niemam za duzego wplywu na to ;]
S-P-I-N
Młody aktywny
Posty: 60
Rejestracja: 29.09.2002, 07:24

Re: [Zakochany]

Post autor: S-P-I-N »

No mi też się jedna podoba, a ja jej chyba też. Tylko jest mały problem, że my się nie znamy i jesteśmy nieśmiali, a mi głupio do niej podejść i zagadać, jeszcze dziewczyna zemdleje i co wówczas? :wink:
Drako
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 29.09.2002, 17:28

Re: [Zakochany]

Post autor: Drako »

Mialem dziweczynę ale najlepszy kolega, koledzy zrobili mi tak kolo dupy ze musielism,y ze sobą zerwac uwieżcie mi .
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: [Zakochany]

Post autor: Piqs - X »

A ja jeshcze nie spotkałem TEJ .. :] jest dużo ładnych :P .. ale to ni to :/ .. sam ni fiem cego chcem :P .. zamiast lapac 1 lepsha to ja wybrzydzam :P .. taki jestem (sęk w tym, że do tej pory żadna mnie nie kciala, albo o tym nie wiem :D) ... pytanie to pani psycholog .. co robić ? ;)
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: [Zakochany]

Post autor: ANO »

Pokochaj siebie, to one Cię pokochają.... :mrgreen: ;)
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: [Zakochany]

Post autor: dwie »

milosc chodz slepa to i tak na kazdego trafi 8)
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

wr....

Post autor: PLAGIATT »

hehehe dwie no wsumie racja ale nigdy hop a nóżktos bedzie miał pecha i nie trafi ???? no ale lepiej niech tak niebedzie ;]
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [Zakochany]

Post autor: macey »

jak juz w wielu postach napisane "trzeba być twardym a nie mientkim"
-przyjdize albo nie przyjdzie... trzeba zyc dalej..
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: [Zakochany]

Post autor: ANO »

ANO pisze:[...]Co wy o ty myślicie :?: [...]
nikt nie ma zdania szkoda :(
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: [Zakochany]

Post autor: dwie »

biciem sie spraw nie zalatwia....i sie nie zalatwi....i nie trac nadziei...bedzie oka
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: [Zakochany]

Post autor: PLAGIATT »

no raczej nie i dotego takie sprawy jak milosc na pewno sie nieda zalatwic i dotego mozna pogorszyc sytuacje i to bardzo mocno :/
ANO
Młody rozbrykany
Posty: 267
Rejestracja: 28.09.2002, 15:01

Re: [Zakochany]

Post autor: ANO »

no z biciem to przecież zartowałem, ludzie nie macie poczucia humoru.....

a mi chodzi o myślicie o związkach w klasie....w tej samej klasie :?:
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [Zakochany]

Post autor: macey »

ciekaw jestem...nie spotkalem sie... :>
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: [Zakochany]

Post autor: dwie »

nie opuscilo nas jeszcze poczucie humoru 8) 8) 8) 8) 8) ale to o tym biciu co napisalysmy to tak brzmi poetycko :) hehe to tylko prawda ....
ODPOWIEDZ