Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: SkaTe_GirL »

Ostatnio moich znajomych wzielo na lamiglowki. Caly czas zadaja jakies glupie pytania, a ja sie glowie i glowie i nic z tego nie mam ... ; -p
To jest po prostu tragiczne...
np.
Co maz daje zonie, papiez go nie uzywa, a Kaczynski ma dluzsze od Tuska? ; -p
albo
Na parterze macie 3 wlaczniki swiatla (ustawione sa kolo siebie), ktore zapalaja swiatlo na 10 pietrze. Owe swiatlo musicie zapalic. Jak to zrobicie jesli mozecie tylko raz wjechac winda na 10 pietro aby sprawdzic czy jest jasno?Jak udowodnic ktory przycisk to ten wlasciwy?
albo
Macie cztery 9 ... zrobcie tak aby wyszla z nich setka ; -P mozecie z nimi robic wszystko dodawac, odejmowac, mnozyc, dzielic, pierwiastkowac i podnosic do potegi ; -P

a Wy znacie jakies lamiglowki, ktore doprowadzaja ludzi do szalu? ; -]
Ostatnio zmieniony 22.11.2005, 15:32 przez SkaTe_GirL, łącznie zmieniany 1 raz.
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: GoSiAcZeK »

Moja klasa zaczęła się ostatnio kłócić ile to jest: " Pół tora tora plus tora " to im mówie, że dwa i pół tora a oni mi, że nie bo jeden i pół tora ... Nawet nasz klasowy matematyk próbował mi tłumaczyć czemu tak, ale ja do tej pory nie jarze czemu 1.5 a nie 2.5 ... Oj ale tak to już jest z debilami :P
13.02.2005 r.

A. ;**
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: shyduo »

Kobieta na pogrzebie swojej matki spotkała mężczyznę, którego dotąd nie znała. Mężczyzna wydał jej się wręcz niesamowity – miała wrażenie, jakby był z jej snów – ten jedyny i wymarzony. Pokochała go od pierwszego wejrzenia, ale była tak onieśmielona, że nie poprosiła o jego numer telefonu i później nie mogła go odnaleźć. Kilka tygodni później zabiła swoją siostrę.

Pytanie: "Dlaczego ją zabiła??"
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: mekamil »

shyduo pisze:Kobieta na pogrzebie swojej matki spotkała mężczyznę, którego dotąd nie znała. Mężczyzna wydał jej się wręcz niesamowity – miała wrażenie, jakby był z jej snów – ten jedyny i wymarzony. Pokochała go od pierwszego wejrzenia, ale była tak onieśmielona, że nie poprosiła o jego numer telefonu i później nie mogła go odnaleźć. Kilka tygodni później zabiła swoją siostrę.

Pytanie: "Dlaczego ją zabiła??"
Może, dlatego żeby mężczyzna znów przyszedł na pogrzeb??
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: Paweł »

GoSiAcZeK pisze:Moja klasa zaczęła się ostatnio kłócić ile to jest: " Pół tora tora plus tora " to im mówie, że dwa i pół tora a oni mi, że nie bo jeden i pół tora ... Nawet nasz klasowy matematyk próbował mi tłumaczyć czemu tak, ale ja do tej pory nie jarze czemu 1.5 a nie 2.5 ... Oj ale tak to już jest z debilami :P
póltora tora: czyli z 1,5 bierzemy 1,5, czyli 1,5 + 0,75 = 2,25
plus tora: ale pół tora, czy tora? bo jeśli półtora, to będzie 2,25 + 1,5 to bedzie 3,75, a jezeli tora, czyli nie pół tora razy dwa czyli 1,5*2 + 2,25 czyli to bedzie 5,25 :mrgreen:

shyduo pisze:Kobieta na pogrzebie swojej matki spotkała mężczyznę, którego dotąd nie znała. Mężczyzna wydał jej się wręcz niesamowity – miała wrażenie, jakby był z jej snów – ten jedyny i wymarzony. Pokochała go od pierwszego wejrzenia, ale była tak onieśmielona, że nie poprosiła o jego numer telefonu i później nie mogła go odnaleźć. Kilka tygodni później zabiła swoją siostrę.

Pytanie: "Dlaczego ją zabiła??"
no chciała numer od gościa, liczyła ze na pogrzeb jej siostry tez przyjdzie... masakra :twisted: :D


Skate, wymiatasz :P
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: shyduo »

Brawo za odpowiedź. Faktycznie, liczyła na to, że zjawi sie na pogrzebie po raz kolejny. Wiecie, że było to pytanie stosowane przez Amerykańskiego psychologa? Zadawał to pytanie psychpoatom. podobno wszyscy bez wyjatku odpowiadali na to pytanie poprawnie. Więc macie skłonności psychpatyczne. Zaczynam sie was bac :P
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: vanessa »

shyduo pisze:Brawo za odpowiedź. Faktycznie, liczyła na to, że zjawi sie na pogrzebie po raz kolejny. Wiecie, że było to pytanie stosowane przez Amerykańskiego psychologa? Zadawał to pytanie psychpoatom. podobno wszyscy bez wyjatku odpowiadali na to pytanie poprawnie. Więc macie skłonności psychpatyczne. Zaczynam sie was bac :P
niezłe jaja.. ; ]
Skate, ja czekam na odpowiedź o ile znasz.. ; ]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Lilly
Młody aktywny
Posty: 71
Rejestracja: 27.09.2005, 08:46
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: Lilly »

SkaTe_GirL pisze:Co maz daje zonie, papiez go nie uzywa, a Kaczynski ma dluzsze od Tuska? ; -p
Nazwisko :mrgreen:
"Życie jest piękne!" - powiedział Prosiaczek, po czym rzucił się w przepaść.
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: SkaTe_GirL »

Paweł Florczak pisze:Skate, wymiatasz :P
no wiesz Pawelku, ktos musi ; -)
v_a_n_e_s_s_a pisze:Skate, ja czekam na odpowiedź o ile znasz.. ; ]
juz sie robi slonko ; -)))

Wiec pierwsza zagedke rozwiazala Lilly - gratuluje Ci ; -)

Na parterze macie 3 wlaczniki swiatla (ustawione sa kolo siebie), ktore zapalaja swiatlo na 10 pietrze. Owe swiatlo musicie zapalic. Jak to zrobicie jesli mozecie tylko raz wjechac winda na 10 pietro aby sprawdzic czy jest jasno? Jak udowodnic ktory przycisk to ten wlasciwy?
rozwiazanie jest logiczne ; -)
Najpiertw wlaczacie pierwszy wlacznik z lewej strony i czekacie 15 minut po czym go wylaczacie. Nastepnie wlaczacie srodkowy wlacznik idziecie sobie do windy wjezdzacie na gore i teraz : Jesli swiatlo sie swieci no to jest to drugi wlacznij, jesli nie dotykacie zarowki. Jest ciepla? Czyli swiatlo wlacza wlacznik nr 1 jest zimna swiatlo wlaczy sie gdy wlaczymy wlacznik nr 3. ; -]


Macie cztery 9 ... zrobcie tak aby wyszla z nich setka ; -P mozecie z nimi robic wszystko dodawac, odejmowac, mnozyc, dzielic, pierwiastkowac i podnosic do potegi ; -P
Wiec :
9x9 = 81
81 +9 = 90
90 + 9 = 99
9:9 = 1
99 +1 = 100 ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: anuśka :) »

Zadanie o dzieciach (nie zniechęcać się proszę długościa;))
Dwóch kolegów Adam i Bronek spotyka się po latach od skończenia szkoły. Po wymianie stosownych grzeczności i kilku poglądów, rozmowa schodzi na dzieci. Adam przyznaje się, że w czasie kiedy się nie widzieli dorobił się 3 dzieci. Na ten temat wywiązuje się rozmowa.
B: W jakim wieku są twoje dzieci?
A: Wiesz, że nie pamiętam... Wiem tylko, że iloczyn ich wieku daje liczbę 36
B: To mi niewiele wyjaśnia.
A: Więc ci dodam, że suma wieku moich dzieci daje liczbę okien domu na przeciwko.
Bronek spojrzał na dom i rzekł:
B: To mi jeszcze nic nie mówi.
A: To jeszcze dopowiem, że najstarszy jest rudy.
B: Teraz już wiem.
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: mekamil »

SkaTe_GirL pisze: Najpiertw wlaczacie pierwszy wlacznik z lewej strony i czekacie 15 minut po czym go wylaczacie. Nastepnie wlaczacie srodkowy wlacznik idziecie sobie do windy wjezdzacie na gore i teraz : Jesli swiatlo sie swieci no to jest to drugi wlacznij, jesli nie dotykacie zarowki. Jest ciepla? Czyli swiatlo wlacza wlacznik nr 1 jest zimna swiatlo wlaczy sie gdy wlaczymy wlacznik nr 3. ; -]
Energooszczędne szybko stygną ;p
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: SkaTe_GirL »

mekamil pisze:Energooszczędne szybko stygną ;p
Czepiasz sie szczegolow ; -P
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
mekamil
Młody aktywny
Posty: 199
Rejestracja: 20.09.2005, 10:41
Lokalizacja: Boat City

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: mekamil »

SkaTe_GirL pisze:
mekamil pisze:Energooszczędne szybko stygną ;p
Czepiasz sie szczegolow ; -P
Jaaa? nieeeee ;P
Ukłony uściski mekamil

Polska - Łódź i okolice =]
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: vanessa »

Wiesz, że:
- Obok siebie stoi 5 domów, każdy w innym kolorze.
- W każdym domu mieszka jedna osoba innej narodowości.
- Każda osoba ma swój ulubiony napój, pali jeden gatunek papierosów i posiada określone zwierzę.
- Żadna z tych pięciu osób nie pije tego samego napoju, nie pali tych samych papierosów, nie posiada tych samych zwierząt.

Pytanie brzmi: Kto ma rybę? Oto wskazówki:
- Anglik mieszka w czerwonym domu.
- Szwed ma psa.
- Duńczyk pije herbatę.
- Zielony dom stoi z lewej strony białego domu.
- Właściciel zielonego domu pije kawę.
- Osoba paląca Pall Mall ma ptaka.
- Osoba w środkowym domu pije mleko.
- Właściciel żółtego domu pali Dunhill.
- Norweg mieszka w pierwszym domu.
- Palacz Malboro mieszka obok tego, co ma kota.
- Właściciel konia mieszka obok palacza Dunhill.
- Palacz Winfield pije piwo.
- Norweg mieszka obok niebieskiego domu.
- Niemiec pali Rothmanns.
- Palacz Malboro ma sąsiada, który piję wodę.
wrrr... ;p
od tej rozbolała mnie głowa..
dzisiaj pani na geografii nam podała tę zagadkę..
ktoś się podejmie wytłumaczenia.. ? ;p ;p
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: Kubuś »

SkaTe_GirL pisze: Macie cztery 9 ... zrobcie tak aby wyszla z nich setka ; -P mozecie z nimi robic wszystko dodawac, odejmowac, mnozyc, dzielic, pierwiastkowac i podnosic do potegi ; -P
Wiec :
9x9 = 81
81 +9 = 90
90 + 9 = 99
9:9 = 1
99 +1 = 100 ; -]
9x9 + 9 + 9 + 9:9 to chyba szesc dziewiatek :) 99 + 9:9 raczej, bez tych wixow przed :)

anuśka:) : dzieci maja 2,2 i 9 lat :)
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: SkaTe_GirL »

Kubuś pisze:[9x9 + 9 + 9 + 9:9 to chyba szesc dziewiatek :) 99 + 9:9 raczej, bez tych wixow przed :)
Tlumaczylam tak jak mi tlumaczyli ; -p Zeby wszyscy zobaczyli ze sie da ; -p a ze jestem typowym humanista to nie przyrownuje wagi do zapisu - oj wiecie jak jest ; -p
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Kubuś
Młody rozbrykany
Posty: 445
Rejestracja: 16.01.2005, 19:05
Lokalizacja: Ełk

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: Kubuś »

Nasz facet od fizyki twierdzi ze sa tumanisci i humanisci :) bez urazy :D
Nie narzekam, chociaż jestem niższy niż Clint Eastwood
Chociaż nigdy nie dołączę do grona kulturystów
Chociaż nie znam setek przysłów , nie narzekam
Bo fruzie wolą optymistów :wink:
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: vanessa »

chyba się pomyliłeś w pisowni
powinno być z całą pewnością 'tłumaniści' od TŁUMACZENIA of course
pffffff.... prawda SkAte ? ; ]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: Megan7 »

to co prawda nie jest lamglowka, ale czytajac to musialam sie dobrze nagłowic:P

Wielce szanowny Panie Prezydencie,
Uprzejmie proszę o zwolnienie mnie z zaszczytnego obowiązku pełnienia służby wojskowej że względu na trudną sytuację rodzinną w jakiej się znalazłem.

Mam 24 lata i ożeniłem się z wdową w wieku 44 lat. Moja żona ma córkę w wieku lat 25. Tak się złożyło, że mój ojciec ożenił się z córką mojej żony. Tym samym mój ojciec stał się moim zięciem, gdyż poślubił moją córkę. W związku z tym jest ona jednocześnie moją córką i macochą.
Mojej żonie i mnie urodził się w styczniu syn. To dziecko jest bratem żony mojego ojca, czyli jego szwagrem. Jednocześnie będąc bratem mojej macochy jest moim wujkiem. Czyli mój syn jest moim wujkiem.
Żona mojego ojca, czyli moja córka, powiła na Wielkanoc chłopczyka, który jest jednocześnie moim bratem, gdyż jest synem mojego ojca, i wnukiem ponieważ jest synem córki mojej żony.
Więc jestem bratem mojego wnuka, a będąc mężem teściowej ojca tego dziecka, pełnię jakby funkcję ojca mojego ojca, pozostając bratem jego syna. Jestem wobec tego własnym dziadkiem.

Dlatego też proszę uprzejmię Pana Prezydenta o zwolnienie mnie ze służby wojskowej, gdyż o ile mi wiadomo, prawo nie zezwala powoływać jednocześnie dziadka, ojca i syna z jednej rodziny.


:):):):)
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Lamiglowki - jak ja ich nienawidze ; -P

Post autor: Paweł »

Megan7 pisze:Wielce szanowny Panie Prezydencie,
Uprzejmie proszę o zwolnienie mnie z zaszczytnego obowiązku pełnienia służby wojskowej że względu na trudną sytuację rodzinną w jakiej się znalazłem.

Mam 24 lata i ożeniłem się z wdową w wieku 44 lat. Moja żona ma córkę w wieku lat 25. Tak się złożyło, że mój ojciec ożenił się z córką mojej żony. Tym samym mój ojciec stał się moim zięciem, gdyż poślubił moją córkę. W związku z tym jest ona jednocześnie moją córką i macochą.
Mojej żonie i mnie urodził się w styczniu syn. To dziecko jest bratem żony mojego ojca, czyli jego szwagrem. Jednocześnie będąc bratem mojej macochy jest moim wujkiem. Czyli mój syn jest moim wujkiem.
Żona mojego ojca, czyli moja córka, powiła na Wielkanoc chłopczyka, który jest jednocześnie moim bratem, gdyż jest synem mojego ojca, i wnukiem ponieważ jest synem córki mojej żony.
Więc jestem bratem mojego wnuka, a będąc mężem teściowej ojca tego dziecka, pełnię jakby funkcję ojca mojego ojca, pozostając bratem jego syna. Jestem wobec tego własnym dziadkiem.

Dlatego też proszę uprzejmię Pana Prezydenta o zwolnienie mnie ze służby wojskowej, gdyż o ile mi wiadomo, prawo nie zezwala powoływać jednocześnie dziadka, ojca i syna z jednej rodziny.
buahaha... dobre :fuck:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
ODPOWIEDZ