[Lepper i jego wybryki]

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[Lepper i jego wybryki]

Post autor: PLAGIATT »

Imiona: Andrzej, Zbigniew
Nazwisko: Lepper
Rok i miejsce urodzenia: 13-06-54 Stowięcino
Stan cywilny: żonaty
Rodzina: Żona, troje dzieci
Zawód/pełniona funkcja: Technik rolnik, Przewodniczący SAMOOBRONY
Znak zodiaku: bliźnięta
Ulubiona muzyka: disco, muzyka klasyczna

Ojciec Andrzeja Leppera był brukarzem, w pierwszych dniach wojny dostał się do niewoli niemieckiej, po powrocie z Niemiec zapisał się do PPR, potem PZPR. Lepper miał dziewięcioro rodzeństwa, trzech braci zmarło w dzieciństwie. Służbę wojskową odbywał w plutonie chemicznym w Pędzikowie. Talony na maszyny wygrywał w olimpiadach i konkursach rolniczych (za pierwsze miejsce w olimpiadzie w Koszalinie w 1987 r. dostał talon na ciągnik dużej mocy). W młodości trenował zapasy i boks (waga lekkopółśrednia). Z powodu silnej pięści trzykrotnie zmieniał szkołę. W latach największego rozkwitu gospodarował na 120 ha ziemi....

Co sądzisz o tym sądzisz i wogóle o całej tej samoobronie?
Pozdrawiam !
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Piqs - X »

Jako do osoby prywatnej .. nie mam nic do niego .. dobry rolnik, mąż, ile wyróżnień :> a co do osoby publicznej .. lepiej się nie wypowiadać. Spoko z niego gościu, by się tylko za politykę prawdziwą nie brał :>
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Paweł »

hmmm... człowiek może i dobrze gada, że w Polsce jest źle, ale czy sam coś zrobił aby było lepiej..... na pewno nam nie pomoże wysypują zboże i jadąc do Husajna :twisted: :lol: :>
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Michux
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 04.10.2002, 15:07

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Michux »

Piqs - X pisze:dobry rolnik, mąż, ile wyróżnień
Znam takich "rolników"... Gość który w prasie i w TV kiedyś pojawiał się za plecami Leppera... Sprzedał całą swoją ziemię i korzysta z zasobów państwa, mimo tego że miał szansę na uczciwą pracę na własny rachunek... Okoliczni mieszkańcy śmieją się z niego że jest "drugim rolnikiem RP" (tuż po Lepperze)... Walczy o wszystko i ze wszystkimi... Walka to jedyny cel w życiu jaki ma i mimo tego że ma coraz więcej wrogów, nie widzi że nie przynosi to żadnych pozytywnych efektów...

To że w Polsce jest źle wiedzą wszyscy i każdy o tym może mówić... Wszyscyu którzy o tym mówią (w TV) wykorzystują to do własnych celów... Szczególnie jeśli narzekają na "ekipę rządzącą", której działań nie widać na pierwszy rzut oka... Tak było z rządem AWS i tak jest z rządem SLD-UP... Lepper korzysta z łatwowierności i beznadziejnej sytuacji rolników, obiecując im rzeczy których nie można łatwo zrealizować, ponieważ większa kasa na rolnictwo = mniejsza np. na służbę zdrowia... Niestety limit kasy w budżecie jest ograniczony a nie można dodrukować kilku mld zł...

Boję się Leppera gdy dochodzi pomału do władzy, ponieważ dochodzi do tego nie dzięki swojej wiedzy itd. ale dzięki ogólnodostępnym hasłom, w które nasz polski rolnik uwierzy bez żadnych swoich przemyśleń (poziom wykształcenia w rolnictwie w większości kończy się na podstawówce lub szkole rolniczej)...

Rozpisuję się niepotrzebnie po szczegółach, ale jeśli napszę jednoznacznie i krótko co myślę to nie wszyscy mogą zrozumieć "dlaczego"...

Polska jeszcze "nie dojrzała" do prawdziwej sceny politycznej... Co chwila pojawiają się nowe partie/ugrupowania które robią karierę dzięki złej sytuacji gospodarczej kraju... W pewnym momencie może stać się to niebezpieczne... i tego się boję... Niechciałbym stać się integralnączęścią Białorusi - a tak może się stać... Nie wiadomo kto zajmie się polityką jutro...
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Ewela »

no no..... jestem pod wrażeniem Michux :)))) i czekam na inne posty :)))))

Co do pana Leppera - gdy pojawił się na arenie politycznej, oglądałam jego przemówienia jak komedię... niestety czarną komedię. Lecz w ciągu ostatnich 2-3 miesiecy Lepper zaczyna wśród swojej "politycznej sieczki" wypowiadac zdania całkiem sensowne. Wydaje mi się jednak, ze to sprytnie zastawiona, ustna pułapka na ludzi hmmm..... bardziej wykształconych politycznie niż rolnicy. Ze zgrozą patrze na jego rosnąca popularnośc i coraz większe powodzenie w wyborach. Bo co nas z nim czeka? Unia ze wschodem? Blokada dróg w Brukseli? A może szkalowanie nazwisk polityków europejskich. Społeczeństwo popierając Leppera samo wyrabia sobie opinię na zachodzie. Nie mam ochoty aby w parlamencie europejskim jednym z moich przedstawicieli był facet o chłopskim języku, manierach i toku rozumowania. Nie znaczy to jednak, ze uważam rolnictwo i partie rolnicze za coś gorszego, prosze jedynie o ich lepsze wydanie.
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera" W.Grzeszczyk
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Shirya »

Jeśli chodzi o Andrzeja Leppera jako człowieka- nie mam zdania... poprostu gościa nie znam, choć była okazja ale nie przyjął zaproszenia do mojego byłego LO na rozmowę z młodzieżą. Jeśli natomiast chodzi o Andrzeja Leppera jako polityka.... cóż zarówno jego kultura osobista, jak i sposób wysławiania się i postępowania, pozostawia wiele do życzenia. Zdaję sobie sprawę, że rolnicy widzą go jako osobę która przejawia chęć pomocy tejże grupie społecznej, ale nie takim postępowaniem ! Gdzie Ci ludzie mają oczy? Czy w Polsce żyją tylko rolnicy? Czasami mam takie wrażenie.... negocjacje z unią europejską to praktycznie w *)5 były to negocjacje dotyczące dopłat do polskiego rolnictwa. Przecież to chore, że rolnicy stosują terroryzm w postaci blodak polskich dróg wobec całej reszty społeczności tego kraju tylko dlatego, że dostaje za mało pieniędzy. Kiedy policja broni nas przed takimi aktami terroru to oczywiście Lepper wszczyna awantury, ze policja jest nazbyt brutalna a przecież ten organ jest po to by nas własnie chronić! I nie popieram tego, że pieniądze podatników w dużej mierze przekazywane są rolnikom.... jest wiele innych wydatków niemniej waznych.... :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Ewela »

wiem, ze to off topic, ale musze przyznac, Shirya, ze mimo, ze nie zawsze zgadzam się z Twoimi postami to czytam je ze sporym zainteresowaniem :))))))))) No i nie wątpliwie ten nowy dział się rozwija :)
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera" W.Grzeszczyk
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Shirya »

Ewelko byc może zostanie to odebrane jako odbicie pałeczki... ale mi także miło się czyta twoje posty :) Pozatym gdybyśmy się we wszytskim zgadzały to troszkę by było nudno... cenię forum właśnie w dużej mierze dlatego, że można spotkać ludzi o odmiennych poglądach a zTobą dyskutuje się naprawdę konstruktywnie :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Paweł »

a mi naprawde bardzo miło czyta sie Wasze posty, choć nie zawsze przyłączam sie do dyskusji... ale lepiej powróćmy do głównego toku rozmowy...to znaczy małe conieco o panu L. :jeee: :mrblue:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Shirya »

Tak właśnie... wracając do naszych sądów o panu Lepperze.... Nie uśmiecha mi się fakt, że być może (no ok. jestem na 99% pewna) zastąpi On posła Smolanę w sejmowej komisji śledczej. Jutro w tej sprawie odbędzie się głosowanie w sejmie... zastanówmy się czy ten człowiek wniesie coś prócz awantur na łono komisji? Cała sytuacja była dziwna. We wtorek po 12:00 Smolana pytany przez dziennikarzy czy wycowa się z działań w komisji stwierdził, że nic mu o tym nie wiadomo... natomiast już o 14:00 siedząc obok Leppera ogłosił wszem i wobec, że faktycznie jego ocena moze być nieobiektywna... Przecież to jawną kpiną trąca na kilometr... Wiadomo, że politycy którzy w komisji zasiadają w rankingach zaufania społeczeństwa poszli wysoko w górę... (według badań CBOS) i teraz Andrzej Lepper w komisji śledczej widzi wspaniałą okazję do przypomnienia się i reklamowania.... Naprawdę chciałabym by ten człowiek z polityki zrezygnował jednak... ale nie zrobi tego, bo pieniądze jakie za to dostaje są zbyt duże... jakby mu nie wystarczyły dochody z ogromnego gospodarstwa jakie posiada.
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Ewela »

Taaaaak..... już widze, oskarżenia pana L.... ten nieuczciwy, ten stronniczy, ten przestępca...... na codzień jestem osobą spokojna, potępiam przemoc i zbrodnie, ale czasem żałuję, ze w Polsce nie jest tak jak w Rosji (tylko i wyłącznie w tym przypadku!), chyba jakieś półtora roku temu zamordowano tam rosyjskiego polityka w parku pamiętacie? Nie kojarze już nazwiska, ale nie płakałabym..... dalej sobie dopowiedzcie W takim przypadku popieram Machiavelliego - "cel uświęca środki" :?
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera" W.Grzeszczyk
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Shirya »

Ewela ja mam lepszy pomysł.... niech sobie facet zyje... ale ze sceny politycznej na kabaretową niech się przeniesie.... Przy takiej pomysłowości zbije majątek a i sejm nie będzie z tego powodu płakał :) Ludzie chyba zbytnio też nie :)
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Paweł »

Ewela: Lepiej uważaj, bo Lepper jeszcze to przeczyta i dopiero się zacznie :mrgreen:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Ewela »

no tak.... to ja chyba juz dziś zejdę do podziemii, ale jako Wasza wierna oddana patriotka, nawet tam nie zaprzestane prowadzić polityki antylepperowskiej hi hi hi :wink: :lol: :twisted:
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera" W.Grzeszczyk
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Shirya »

Pawle... to jest nawet prawdopodobne... Lepper dośc dużo czasu spędza w sieci... bywa na różnych stronach i na niektórych forach się już dopisywał, do czego się nawet publicznie przyznał :) twierdzi, że lubi walczyc słownie ze swoimi przeciwnikami w internecie.... co prawda jeszcze go na żadnym forum nie spotkałam, ale na jednej stronie kiedyś trafiłam na jego wpisy... nawet chciał zorganizowac spotkanie.... hmm jakies dwa lata temu to było....
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Paweł »

hehe.... no to czekamy na pana L.
Tak zupełnie przy okazji i nie na temat to mam cynk, że w ten weekend odwiedzą nasze strony bardzo znane osobistości (Hołdys Zbigniew, Lew-Starowicz Zbigniew, Pijanowski Wojciech, Saleta Przemysław i inni), ale wątpie, żeby wpadły na forum ;-)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: emailowiec »

Paweł Florczak pisze:Tak zupełnie przy okazji i nie na temat to mam cynk, że w ten weekend odwiedzą nasze strony bardzo znane osobistości (Hołdys Zbigniew, Lew-Starowicz Zbigniew, Pijanowski Wojciech, Saleta Przemysław i inni), ale wątpie, żeby wpadły na forum ;-)
:shock: WOW :shock:

Ja bym nie chciał Leppera na swojej stronie bo by jeszce blokadę zrobił i co wtedy... :P
;)
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: Ewela »

:lol: :lol: :D dobre :))))))))))
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera" W.Grzeszczyk
THE_HUMAN
Młody aktywny
Posty: 56
Rejestracja: 02.03.2003, 09:30
Lokalizacja: Gdańsk

Re: [Lepper i jego wybryki]

Post autor: THE_HUMAN »

LEPPER TO JEST FACET KTÓRY ZWRACA NA SIEBIE UWAGE {I TO JAK} MYŚLI, ŻE WSZYSTKO ROBI DOBRZE I INNYCH OCHRANIA ŻE ŻEL ROBIĄ A TAK PRZECIERZ NIE JEST TO ON{i reszta partii za nim} PARALIŻUJE PRACE SEJMU ITP. 8)
ODPOWIEDZ