[UFO]

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

[UFO]

Post autor: PLAGIATT »

Rosja

Gazeta Prawda podała iż dzisiątki osób widziały ufo przelatujące nad stadionem w jednym z miast .

Puerto Rico

Około 5 rano świadek dostrzegł przez okno unoszący się statek koloru srebrnego, po pewnym czasie statek odlecial pionowo w górę .

Wenezuela

Dostrzezono lśniący dysk z oświetleniem w kolorach czerwonym, żółtym i białym .czerwony kolor pulsował powoli natomiast inne światła migały bardzo szybko

Turcja

w telewizji i prasie zaprezentowano film i zdjecia unoszacego się ufo nagranego przy pomocy kamery.Obiekt posiadał światła w kolorze zielonym, żółtym i czerwonym .ufo posiadało około 8 nóg -podpór.obiekt pozostawiał za sobą zielonkawy ślad .

USA

widziano statek ufo o zupełnie białej barwie

Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam !
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: [UFO]

Post autor: Paweł »

heh..... ja wiem.... nigdy tak głebiej się nad tym nie zastanawałem, ale na pewno ktoś tam w górze musi byc oprócz nas tutaj na ziemi....

... ja wiem tylko, że lubie ogladać progaramy o UFO, Roswell i Nie do wiary :> :> :> :mrblue:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
f
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 15.11.2002, 13:45

Re: [UFO]

Post autor: f »

PLAGIATT pisze: Czekam na wasze opinie. Pozdrawiam !
Rosja
Interesuję się UFO od dłuższego czasu (oglądam programy TV, czytam gazety, przeglądam storny w internecie). Zainteresował mnie ostatnio program na Discovery o UFO mianowicie było w nim: Amatorski fotograf mieszkający w małym miasteczku dostrzegał nad swoim miastem oraz domem dziwne obiekty, które następnie nagrywał na kasie VHS. Pokazano min.: Statek w kształcie cygara, 2 spodki kosmiczne, półspodek bardzo kolorowy. Jeśli masz jakieś pytania zapraszam do zadania ich w odpowiedzi ;)
Pozdrawiam
Kamil 'fovr' Szczygieł
mailto: fovr@rudykot.pl
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: [UFO]

Post autor: macey »

Polska -Poznań
"1 z uczniów 5LO zobaczyl w dniu 5.10.2002 NOL (niezidentyfikowany obiekt latajacy) COŚ (cyrkulacja osiowa świetlna) mialo kształt filizanki do kawy bez podstawki . Była godzina 20.00 czyli juz ciemno . NOL mial ok10 jasnych swiatelek zmieniajacych barwe na przemian czerwono zielone , zblizalo sie ku ziemi a ksztalty byly coraz wyrazniejsze... tak to byla filizanka do kawy firmy Thibo... (taka mała) w pewnnej chwili wszystko zniklo.. jakby niewidizalne sie zrobilo, a po jeszcze jednej chwili pokazalo sie na poludniowy wschod od Warty" - takie relacje są tegoż ucznia, dodał jeszcze - "pamietam ktoregoś dnia przed oknem to bylo kolo godziny 3:36 w nocy widizalem tez takie cos... patrzalem w to jakies 30minut lecz gdy spojrzalem po tym czasie na zegarek byla nadal 3:36 nie wiem co sie stalo przez ten dlugi czas...ale nagle czulem sie bardzo zmeczony i slaby...poszedlem spac" ueeeehehhehehhe ;D

teraz serio ;D a wiec...(nie zaczynamy tak zdania nigdy ja o tym ciągle pamietam:P pozdrawiam panią od polskiego :> ) to co znamy w kosmocie to kropla w morzu mozna powiedizec.. ja tez jestem bardzo cikaw co sie znajduje w tym wszechswiecie i czy ma jakis koniec... czy to jest jakas dziura i jak sie wejdzie to sie wraca do poczatku.. czy to jakas sciana z napisem "koniec swiata" e tam.. na takie pytania nie dostane i tak odpowiedzi....tak jak juz mowilem prawie nic nie wiemy o wszechswiece wiec na pewno nie jestesmy tu sami... na pewno ktos jeszcze jest na tym wielkim swiecie moze i ich ciekawi to tez i sa bardziej inteligentni od rasy ludzkiej i maja lepszy "sprzęt" dlatego oblatuja sobie wszechswiat i moze nawet byli na Ziemi (ZIemi z duzej litery bo chodiz o planeta ;D::D emm... na bank jest cos w tym.. w tym swiecie.. uuuuhahahha pamietajcie nie jestesmy tu sami! to by bylo nie mozliwe... zeby ludzie (kropla) byli sami w tejze wielkiej przestrzeni (morze a nawet ocean) Jak na Ziemi powstalo zycie to czemuż gdzie indziej nie moglo by powstac ...
i tak wszyscy kiedys zginiemy uuuuuahahhaha :D :> :tak:
PS chcialbym miec taki statek latajacy ;] kosmiczny :>
Michux
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 04.10.2002, 15:07

Re: [UFO]

Post autor: Michux »

macey pisze:(...) to co znamy w kosmocie to kropla w morzu mozna powiedizec.. (...)
Można powiedzieć że to cząsteczka H2O w oceanie... :mrgreen:

Jest tyle galaktyk... Przynajmniej jedna jest podobna do naszej...
Jest w tych galaktykach tyle gwiazd... Przynajmniej jedna jest podobna do Słońca...
Wśród tych gwiazd przynajmniej jedna ma jakis układ planetarny... Wśród tych planet przynajmniej jedna jest podobna do Ziemi...
Wśród tych podobnych do Ziemi na przynajmniej jednej rozwinęło się życie...
Wśród tych planet na których rozwinęło się życie na przynajmniej jednej jest bardziej rozwinięte życie (nie tylko bakterie)...
Wśród tych planet z bardziej rozwiniętym życiem jest przynajmniej jedna gdzie rozwinęło się życie inteligentne...

Teraz pytanie czy jest bardziej czy mniej rozwinięte niż na Ziemi...
A może inaczej rozwinięte...
Nawet jeśli bardziej... to czy jest na tyle "blisko" by "mogło" nas odwiedzać?

Moje zdanie: Życie jest ale do Ziemi nie dolatuje... A wszystkie te "zjawiska" to przyroda, samoloty, dowcipy innych, choroby ludzi etc. etc...
ODPOWIEDZ