problem-chlopcy pomozcie!!

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: ylka »

ja bym już dawno napisała do bravo. :}

*żarcik ;)*
smile like a melon slice : )
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: Blood On The Ground »

w bravo zapewnie sami wymyślają te kosmiczne problemy d;
Żyć to znaczy rodzić się powoli
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: *MysterY* »

dzieki *Lena* za podsumowanie :mrgreen: ale nie miałem takiego problemu i piszę co słyszałem w czymś innym. Ale żeczywiscie wydaje mi sie ze robiąc w kólko to samo moze sam opaść :wink:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: stefan »

<bzdurny oftopik>
witam JaGaKi!

dłuższa nieobecność :)
</bzdurny oftopik>
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: Potępiony »

Marita pisze: ale wczesniej bylo wszystko ok i nie mial takich problemow
Skoro wcześniej było ok to pewnie jest spowodowane stresem. Być może jednak twój chłopak powinien udać się do specjalisty.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Marita
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 13.12.2005, 23:10
Lokalizacja: z centrum

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: Marita »

dziekuje wam za wszystkie rady. sproboje jakos bardziej dodawac mu otuchy.. wesprzec.. moze wiecej pieszczot..zobaczymy co bedzie.
ewelinka
Młody rozbrykany
Posty: 371
Rejestracja: 15.12.2003, 20:47
Lokalizacja: warmia & mazury

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: ewelinka »

Na pewno bedzie dobrze...Powodzenia i trzymamy kciuki :)
"If you love something let it go,
If it comes back to you it's yours.
If it doesn't, it never was."
DAREX
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 21.11.2005, 18:22

UUU

Post autor: DAREX »

mozebral cos naprzyrost miesni
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: shyduo »

Ciekawe co?? Zreszt, abyś się nie zdziwił. Doping działa w drugą stronę, tzn. że osoba biorąca może mieć problemy z tym aby w ogóle mieć wzwód
Misiak
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 23.01.2006, 03:32

Cześć Marita

Post autor: Misiak »

Sluchaj Siedzimy tu we 2 i dochodzimy do takich samych wniosków.......Przypadkowo natrafiliśmy na to forum i stwierdzilismy ze warto sie zarejstowac ale to jest malo istotna rzecz:))))
Sluchaj tak powaznie to chcemy Ci powiedziec o co chodzi w Twoim zwiazku:
Mamy juz swoje lata i mamy swoje dziewczyny i nie mieliśmy takich problemów jak twój chłopak - wydaje nam sie że jest to poważny problem :/ tzn. problem twojego chłopaka w kwestii wzwodu podczas stosunku polega na jego fizjolotgii i nie chodzi tu o pociąg sexualny (na pewno go ardzo podniecasz) ale nie stety twój chlopak moze miec problem z impotencją ( radzimy skierować sie do urologa gdyz jest to problem który mozna łatwo rozwiązać w tym wieku) Życzymy wam jak najlepiej i wierzymy że bedzie jak najlepiej pozdrawiamz Zakopane i Kraków....

Ps.ludzie nie maja pojecia o Zyciu i wyżej wymienione odpowiedzi sa bardzo ubogie wrecz malo sensowne...Pozdrawiamy i trzymamy goraco kciuki...
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: Byczek »

Misiak pisze: Ps.ludzie nie maja pojecia o Zyciu i wyżej wymienione odpowiedzi sa bardzo ubogie wrecz malo sensowne...
Ja bym na Twoim miejscu uwazal na to co mowisz, Ci ludzie znaja sie na zyciu, jakos jestesmy tu wszyscy z deka dluzej i rozwiazalismy nie jeden dreczacy problem, akurat ta sprawa jest dosc delikatna wiec trzeba tez do niej dosc delikatnie podejsc, przepraszam z gory jesli urazilem, ale takie jest moje zdanie.

A teraz do rzeczy, jakos kolezanka nie pisze o swoim problemie, czy sie rozwiazal czy nie, ale moge tylko dodac ze to jest dosc normalne, wiele osob ma takie problemy, napisz tylko ile macie lat, a to zapewne wyjasni wszystko, wiem bo mialem tak samo, w sumie szczerze mowiac, mam nadal, ale powoli udaje mi sie wyjsc z tego, moja dziewczyna robi wszystko zeby bylo dobrze i za to Ja kocham, mozecie dodac do swoich igraszek nastrojowa muzyke, swiece, kadzidelka, tak zeby byla atmosferka i klimacik.

Bardzo wazna jest rozwniez gra wstepna, ona pobudza do dzialania, jesli nie skonczyliscie jeszcze 20 lat to sie nie martwcie, to nowe doswiadczenia w Waszym zyciu i wszystko sie jeszcze rozwinie w dobry kierunku, jesli chcecie mozecie isc do lekarza, chocby tylko za porada i wszystko sie wyjasni.
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Dominik
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 10.08.2004, 10:28
Lokalizacja: ŁDZ

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: Dominik »

:zdziwko: troche dziwne morze juz sei nei podnieca jak cie widzi musisz robic to z wieksza ekstaza wiecej tzw SEXU ale nei codziennie tylko kazdy inaczej:> to moj pomysl ale ja nei weim co o tym sadzisz ?? :D
Dance Cool
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: Blood On The Ground »

Dominik pisze: morze juz

Może
nei weim
nie wiem
sei nei
się nie
:?

A co do odpowiedzi. Z tego co zrozumiałam Oo (błędy składniowe i innej maści) Nie ryzykowałabym tak :? już się nie podnieca jak ją widzi? heh. Chyba sam nie wierzysz w to co piszesz
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Dominik
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 10.08.2004, 10:28
Lokalizacja: ŁDZ

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: Dominik »

Blood On the Ground Zamilcz co do mojej pisowni myslisz ze ja patrze na klawiatore co pisze a wydaje mi sie ze to bylo by dobre a ty nawet nie napisalem i jej wcale w niczym nie pomozesz jak bedziesz tak sie doczepiał :nie:



// Phantom: więcej ostrzegać nie będę. Nie dość, że masz nieuzasadnione pretensje, to jeszcze jesteś chamski. Jeśli nie radzisz sobie z pisaniem na klawiaturze bez patrzenia na nią - pisz i patrz, nie będzie bolało, a być może unikniesz błędów, a także możliwe, że zobaczysz przecinek czy inne znaki interpunkcyjne - tak, one istnieją! Więcej, są po to, by z nich korzystać. Kolejne niezrozumiałe posty będą usuwane, nikt nie ma ochoty się domyślać co miałeś na myśli. Radzę też zrewidować swoje zachowanie, traktuj innych tak, jak chciałbyś by traktowano Ciebie. A Blood jest kobietą. W razie jakichkolwiek wątpliwości skontaktuj się ze mną poprzez PW, najlepiej zapoznawszy się wcześniej z zasadami Netykiety.
Dance Cool
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: Blood On The Ground »

cóż.. Tak, jestem kobietą. Może gdybyś czytał jak odmieniam czasowniki, domyśliłbyś się : ) ale nie czas i miejsce na takie fanaberie.
EOT
nie róbmy offa : )
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: Offik »

Jeszcze troche OFF:
Dominik pisze:myslisz ze ja patrze na klawiatore co pisze
Jesli nie patrzysz na klawiature,mozna wnioskowac ze patrzysz na monitor, a wiec widzisz dokładnie jak cos napisałes, i mozesz to poprawic


// Phantom: Cicho-sza! Panem Dominikiem zajmie się starszy braciszek, już nasza w tym głowa - wróćcie do tematu! <:
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

..

Post autor: Katrina »

O rany nie mam pojęcia :D
czarna poziomka
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 08.11.2006, 14:50

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: czarna poziomka »

Wizard23 pisze:Dobrej gospodyni samo w rękach rośnie :mrgreen:
Dobre :mrgreen: :mrgreen:
voodoo people.... .... .... ....
ravi
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 15.11.2006, 13:03

Re: problem-chlopcy pomozcie!!

Post autor: ravi »

chyba warto byłoby z chłopakiem po prostu pogadać. Niemniej jdnak powszechnie uważa się, że chłopak nie ma najmniejszego problemu z osiąganiem orgazmu, kobieta natomiast ma. Jest to kwestia budowy i uwarunkowań psychologicznych. Mimo tego, chłopcy często mają problemy z orgazmem jako takim i w ogóle wzwodem. Powodem moze być stres, zmęczenie. Czasem jest coś co rozprasza uwagę. Jedni są na bodźce z zewnątrz bardziej podatni, inni mniej. Czasem tykanie zegra może być wkurzające i rozproszyć. Problemy wiążą się również często z momentami przłomowymi w życiu, jak na przykład pójście do nowej szkoły, kłopoty finansowe w domu, itp. Oczywiście atrakcyjność drugiej osoby też jest ważna. Oczywiście nie atrakcyjność jej jako taka, ale atrakcyjność w oczach partnera. Ale nie ma co dramatyzować, przyczyną zazwyczaj jest coś wyjątkowo banalnego i, wydawałoby się, bez znaczenie - głównie stres i zmęczenie.
ODPOWIEDZ