Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: stefan »

jazzy ssie, bo nie jest funky.
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: anuśka :) »

Yora pisze: I nikogo niepowinno obchodzic, co te osoby robia, nawet jesli na srodku ulicy- trza sie zachowac tolerancyjnie :nom:
Tolerancja też ma swoje granice.
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Bros
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 23.12.2005, 00:02
Lokalizacja: Łódź

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: Bros »

popieram
moja babka od polskiego kiedys powiedziała ze jak stała obok niej jakas para w autobusie i dosłownie sie "lizała" ze soba to miała wrazenie ze ja tez zaraz poliżą ale to była para przeciwnej płci
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: Potępiony »

Jak ja bym zobaczył homoseksualna parę całującą się na ulicy to zdecydowanie bym się oddalił ( i pogratulował odwagi).
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: Piqs - X »

gratulowal oddalajac .. to znaczy jak .. nie patrzylbys na nich, machał im i zyczyl szczescia i pomyslnosci ?? Troche obśmiewczo by to wyglaalo :P
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: Linka »

anuśka :) pisze:
Yora pisze: I nikogo niepowinno obchodzic, co te osoby robia, nawet jesli na srodku ulicy- trza sie zachowac tolerancyjnie :nom:
Tolerancja też ma swoje granice.
Własnie. Czy to para homo czy heteroseksualna obrzydziłoby mnie po prostu mocne obsciskiwanie na miescie. Jak nie moga tego robic w domu to niech sobie hotel wynajma.

A co do reszty tematu to wydaje mi sie ze jest jakas taka moda- na to ze lesbijki sa cool a geje sa blee
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: Offik »

Linka pisze: A co do reszty tematu to wydaje mi sie ze jest jakas taka moda- na to ze lesbijki sa cool a geje sa blee
gdzie taka moda? ja ostanio widze mode i na gejów i lesbijki, parady rownosci i wogole... :) ja nie mam nic przeciwko nim ... jesli nie bedą sie z tym publicznie obnosic... zresztą tak samo pary hetero nie powinny
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: stefan »

Offik pisze:ja nie mam nic przeciwko nim ... jesli nie bedą sie z tym publicznie obnosic...
sęk w tym, że homoseksualiści wg mnie strasznie się z tym obnoszą.

tu już nie chodzi o to, że organizują przemarsz i dwóch facetów trzyma się za ręce. tu chodzi o to, że jak widzę coś takiego w telewizji to geje mają te swoje skórzane szelki spięte kółkiem na pępku, skórzane berety, makijaż itp itd

blah :/
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: Linka »

gdzie taka moda? ja ostanio widze mode i na gejów i lesbijki, parady rownosci i wogole...
to też, ale popatrz na kilka teledyskow na mtv, vivie czy czyms podobnym- w co 3 beda obściskujace sie lesbijki wsadzajace sobie jezyki do garedł. To jakos autorom tych teledyskow wydaje sie fajne ...
A co mowi sie o gejach? Tego chyba nawet nie musze cytowac.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: Offik »

OT
Linka pisze: ale popatrz na kilka teledyskow na mtv, vivie czy czyms podobnym

nie patrze wogole na takie telewizje :P

no ale wracajac do tematu
Pytanie 1 : Czy chłopaków razi pocałunek między dwoma chłopakami ?!?!
Pytanie 2 : Czy chłopaków razi pocałunek między dwoma dziewczynami ?!?!
mnie osobiscie nie razi... jesli nie jest to w miejscu publicznym... jestem na jakiejs imprezie na której znajdują sie również osoby o takich orientacjach ... i nie ma sprawy, niech sie bawią... :)ja w to nie wnikam :)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: Linka »

hmmm nie wiem czy mnie razi... chyba tak.
Jesli ktos chce to robic to nie mam nic przeciwko ale wole na to nie patrzec.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
elka16
Młody aktywny
Posty: 47
Rejestracja: 02.01.2006, 22:01
Lokalizacja: Gliwice

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: elka16 »

dla mnie pocalunek z jezyczkiem pomiedzy male i female a female i female...jest tym samym...tyle ze jak robia to 2 panny to oblesne z leksza...ale coz sa rozne upodobania
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: stefan »

elka16 pisze:dla mnie pocalunek z jezyczkiem pomiedzy male i female a female i female...jest tym samym...tyle ze jak robia to 2 panny to oblesne z leksza...ale coz sa rozne upodobania
nie obraź się, ale:
1. to wplatanie "male" / "female" strasznie zaciemnia,
2. przeczysz sama sobie - niby to samo, ale tylko jedno uważasz za obleśne. no sorry, albo takie samo albo nie!
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Pacałunek miedzy..........dwoma dziewczynami

Post autor: Byczek »

Oj Stefan bo dziewczyna dostanie rozstroju zoladka :P Ale faktycznie masz racje, dla mnie akurat to nie jest oblesne, moze dlatego ze jestem tolerancyjna osoba i nie wzbudza to we mnie jakichs negatywnych odczuc...
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
ODPOWIEDZ