pomysły na scenkę rozpoczynającą kasetę ze studniówki

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
ODPOWIEDZ
beatka1987
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 04.01.2006, 17:28
Lokalizacja: woj. POdlaskie

pomysły na scenkę rozpoczynającą kasetę ze studniówki

Post autor: beatka1987 »

witam wszystkich bardzo serdecznie. licze na Waszą pomoc. moze Wy macie jakies fajne pomysly na wstęp na kasetę ze studniówki. Moja klasa nie ma praktycznie zadnego ...... chcemy cos smiesznego.... moze macie jakies ciekawe propozycje....... czekam na odpowiedzi. :D
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: pomysły na scenkę rozpoczynającą kasetę ze studniówki

Post autor: anuśka :) »

Myślę, że na pewno śmieszne sytuacje mogą pojawić się przy strojeniu klasy, sali... i na próbach poloneza kiedy to się ktoś myli albo coś :P
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: pomysły na scenkę rozpoczynającą kasetę ze studniówki

Post autor: =MiLi= »

U nas po prostu przyszedł gostek i nagrywał nas na godzinie wychowawczej... u mojej kuzynki natomiast poszli na lodowisko i tam było przedstawienie klasy :) fajnie wyszło :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ylka
Człowiek czynu
Posty: 1122
Rejestracja: 30.07.2003, 22:37
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: pomysły na scenkę rozpoczynającą kasetę ze studniówki

Post autor: ylka »

spontany chyba są najfajniejsze... noo, ale takie naturalne. :))
smile like a melon slice : )
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: pomysły na scenkę rozpoczynającą kasetę ze studniówki

Post autor: Linka »

Jedna z 4 klas u mnie w szkole bedzie miec scenke z ogniska w lesie z ktorego niby zabierze ich policja, a potem beda zdjecia jak do kartotek policyjnych (jak w filmach amerykanskich) z miarka wzrostu, czarno- białe. Fajny pomysł.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Szamot
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 24.01.2006, 20:19

Re: pomysły na scenkę rozpoczynającą kasetę ze studniówki

Post autor: Szamot »

My mamy cos takiego : lekcja historii nauczycielka robi przesiew pyta wszystkich, nikt nie umie...... w koncu bierze do opdowiedzi jedengo ziomka oczywiscie dostaje 1 wtedy wyciaga telefon i dzwoni po ziomkow (dresiarzy, w tym po mnie) my zajezdzamy pod szkole fura, na korutarzu klepiemy jednego metala wpadamy do klasy...... rzucamy dziennik dziewczynom one go dra a kawaleczki(co ciekawe autentyczna historia ktora miala miejsce w pierwszej klasie), nauczycielke na........ buty :mrgreen: :mrgreen: wynosimy ja ze szkoly pakujemy do bagaznika i wtedy zwija nas policja :mrgreen: Na koncu sa zdjecia do kartotek policyjnych, ktos mowi za co siedzimy i tyle. Cala rada pedagogiczna byla zbulwersowana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale my mielismy niezly ubaw :mrgreen: :mrgreen:
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: pomysły na scenkę rozpoczynającą kasetę ze studniówki

Post autor: SkaTe_GirL »

Moja klasa ma cos takiego : czerwony dywan...sztuczny tlum... my wysiadajace po kolei z czarnych limuzyn... wiersze na Nasz temat i szal tlumu.... normalnie 30 gwiazd ; ->
wszystkie ubrane elegancko wraz z partnerami...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: pomysły na scenkę rozpoczynającą kasetę ze studniówki

Post autor: melOn »

Szamot pisze:My mamy cos takiego : lekcja historii nauczycielka robi przesiew pyta wszystkich, nikt nie umie...... w koncu bierze do opdowiedzi jedengo ziomka oczywiscie dostaje 1 wtedy wyciaga telefon i dzwoni po ziomkow (dresiarzy, w tym po mnie) my zajezdzamy pod szkole fura, na korutarzu klepiemy jednego metala wpadamy do klasy...... rzucamy dziennik dziewczynom one go dra a kawaleczki(co ciekawe autentyczna historia ktora miala miejsce w pierwszej klasie), nauczycielke na........ buty :mrgreen: :mrgreen: wynosimy ja ze szkoly pakujemy do bagaznika i wtedy zwija nas policja :mrgreen: Na koncu sa zdjecia do kartotek policyjnych, ktos mowi za co siedzimy i tyle. Cala rada pedagogiczna byla zbulwersowana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale my mielismy niezly ubaw :mrgreen: :mrgreen:
ZAJEB*** !!! z fantazją xD
bjedrona
Młody aktywny
Posty: 25
Rejestracja: 02.01.2006, 19:21
Lokalizacja: Chełm

Re: pomysły na scenkę rozpoczynającą kasetę ze studniówki

Post autor: bjedrona »

Szamot pisze:My mamy cos takiego : lekcja historii nauczycielka robi przesiew pyta wszystkich, nikt nie umie...... w koncu bierze do opdowiedzi jedengo ziomka oczywiscie dostaje 1 wtedy wyciaga telefon i dzwoni po ziomkow (dresiarzy, w tym po mnie) my zajezdzamy pod szkole fura, na korutarzu klepiemy jednego metala wpadamy do klasy...... rzucamy dziennik dziewczynom one go dra a kawaleczki(co ciekawe autentyczna historia ktora miala miejsce w pierwszej klasie), nauczycielke na........ buty :mrgreen: :mrgreen: wynosimy ja ze szkoly pakujemy do bagaznika i wtedy zwija nas policja :mrgreen: Na koncu sa zdjecia do kartotek policyjnych, ktos mowi za co siedzimy i tyle. Cala rada pedagogiczna byla zbulwersowana :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: ale my mielismy niezly ubaw :mrgreen: :mrgreen:
... nauczycielka byla autentyczna? :D
Szamot
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 24.01.2006, 20:19

Re: pomysły na scenkę rozpoczynającą kasetę ze studniówki

Post autor: Szamot »

... nauczycielka byla autentyczna? :D
Niestety nie zagrala ja jedna z dziewczyn :mrgreen:
bata
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 20.02.2006, 13:39
Lokalizacja: z miasta

Re: pomysły na scenkę rozpoczynającą kasetę ze studniówki

Post autor: bata »

mój brat miał sfilmowane jak się rzucali snieżkami przed szkołą i bryło SUper
cześć wszystkim
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: pomysły na scenkę rozpoczynającą kasetę ze studniówki

Post autor: anuśka :) »

My mamy tak średnio fascynująco :D
Jak stroimy klasę, taki przyciemniony obraz upozorowany na starą taśmę i taka kreska biała lata tu i tam :lol:
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
ODPOWIEDZ