Chodzi o nieśmiałą dziewczynę.

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Obserwator
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 19.11.2005, 16:46
Lokalizacja: From Heaven

Chodzi o nieśmiałą dziewczynę.

Post autor: Obserwator »

Cześć, mam mały problemik. Jest dziewczyna która bardzo mi się podoba.
Próbowałem już kiedyś do niej zagadać, niestety jest bardzo nieśmiała i wszystkie moje próby poszły na marne. Powiedziałem sobie, że dam sobie spokój, że jest tyle dziewczyn na świecie. Jednak NIE! Ona jest gdzieś w mojej głowie i nie daje mi spokoju. Widocznie jest moją Aminą.
Widzę, że jak przechodzi o bok odwraca wzrok, tak jak by chciała mnie nie widzieć. Chciałbym jeszcze kiedyś do niej podejść, ale już w mojej głowie wyczerpały się pomysły co zrobić, aby z nią porozmawiać, albo umówić się z nią. Najgorsze jest to, że mam już "nababrane' w paszporcie i teraz ciężko jest tak porostu podejść. Może jesteście w stanie poradzić coś.
Chcę podejść, ale nie wiem co powiedzieć...
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Chodzi o nieśmiałą dziewczynę.

Post autor: Blood On The Ground »

No cóż.. Zazwyczaj rozmowa kręci się sama, gdy już się zacznie.
Podejdź, nie rezygnuj. Powtórzę, nie wiem, który raz,no risik no fun :hihi:
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Obserwator
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 19.11.2005, 16:46
Lokalizacja: From Heaven

Re: Chodzi o nieśmiałą dziewczynę.

Post autor: Obserwator »

Wiesz, co to znaczy nieśmiała dziewczyna? To znaczy... Podchodzisz, i cokolwiek powiesz, usłyszysz jeden zestaw odpowiedzi:
Nie, tak, dobrze, ok, mhm... i całkowite odwrócenie wzroku z drugą stronę. Ale dziewczyna jest warta :) :mrgreen:
Dlatego, też najlepszym wyjście byłoby zostać jej kolegą. Tylko nie wiem, jak zrobić, aby być całkiem neutralnym.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Chodzi o nieśmiałą dziewczynę.

Post autor: Linka »

Moze poproś o numer telefonu, gg? Przez smsy lub internet ludzie sa zawsze bardziej smiali.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Chodzi o nieśmiałą dziewczynę.

Post autor: Offik »

Obserwator pisze: Najgorsze jest to, że mam już "nababrane' w paszporcie
co to znaczy? bo nie rozumiem za bardzo
Linka pisze: Moze poproś o numer telefonu, gg? Przez smsy lub internet ludzie sa zawsze bardziej smiali.
tak jest :) to jest zawsze dobre rozwiązanie

a tak btw to ile masz Ty lat a ile ona?
Obserwator
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 19.11.2005, 16:46
Lokalizacja: From Heaven

Re: Chodzi o nieśmiałą dziewczynę.

Post autor: Obserwator »

Linka pisze:Moze poproś o numer telefonu, gg? Przez smsy lub internet ludzie sa zawsze bardziej smiali.
Właśnie chciałem tego uniknąć. Ale chyba nie ma już innego wyjścia.
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Chodzi o nieśmiałą dziewczynę.

Post autor: anuśka :) »

Uuu nieśmiała dziewczyna, skądś to znam ;) sama taka jestem, a przynajmniej byłam, bo wydaje mi się, że z wiekiem ciut mi to przechodzi :)
Chodzicie do tej samej szkoły? Jeżeli tak to myślę, że temat szkoły ędzie tematem dość neutralnym i dobrym na początek. Jeżeli się ośmieli wtedy możecie zejść na inne tematy i się bliżej poznać.

Słysze w tle "uuuu" gadać o szkole :? ale myślę, że to będzie git, tym bardziej, że uzyskujesz odpowiedzi 'tak', mhm', 'ok'. Oczywiście nie wolno przeholowac ;)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Chodzi o nieśmiałą dziewczynę.

Post autor: Fighter »

Jesli jest niesmiala, to masz plus po swojej stronie bo to Ty jestes gora ze tak to nazwe. Wykorzystaj to a nie mi tutaj placzesz prawe :wink:
Nie romawiaj na temat szkoly przy pierwszym spotkaniu ZAPAMIETAJ. Powod jest prosty masz byc "inny" niz reszta. Jesli chcesz byc przecietniakiem a tego raczej dziewczyny nie lubia to droga wolna tematy typu szkola, znajomi, co lubisz robic, gdzie sie bawisz, rodzina to najlepsza droga do niczego.
Badz orginalny bo to sie liczy, rozmawiaj na tematy ciekawe i najlepiej o niej bo kobiety lubia o sobie mowic, np. myslisz ze moze istniec przyjazn miedzy chlopakiem i dziewczyna itd. masz mnostwo przykladow na forum.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
ODPOWIEDZ