poznałem super dziewczyne ...

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
sadam20
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 12.01.2006, 20:01

poznałem super dziewczyne ...

Post autor: sadam20 »

poznałem super dziewczyne ale ona przy pierwszej rozmowie stwierdziła ze nie moze sie ze mną umówić bo teraz ma duzo zaliczeń bo jest koniec semestru
jak sądzicie była to próba spławienia mnie czy prawda
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: poznałem super dziewczyne ...

Post autor: ::PiotreK:: »

chciała Cie spłaić na spotkanie zawsze mozna zlnaleźć czas przynajmniej ja bym znalazł :P
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: poznałem super dziewczyne ...

Post autor: Paweł »

zalezy.
jezeli mowila to z błaganiem w oczach, to jej na prawde zależy i na prawde ma dużo. jezeli mowila ot tak... to daj se luzu :nom:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: poznałem super dziewczyne ...

Post autor: Offik »

sadam20 pisze:poznałem super dziewczyne ale ona przy pierwszej rozmowie stwierdziła ze nie moze sie ze mną umówić bo teraz ma duzo zaliczeń bo jest koniec semestru
jak sądzicie była to próba spławienia mnie czy prawda

a jest koniec semestru? moze trafiles na dziewczyne dla której nauka jest najwazniejsza? mysle ze jesli Ci zalezy to mozesz poczekac az nie bedzie miala zaliczen... :P
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: poznałem super dziewczyne ...

Post autor: Fighter »

Sesja, czy tam koniec semestru w szkole to taki okres ze czasu brakuje, wiec wcale nie musiala Ciebie splawic. Wiele dziewczyn jest ambitnych i chwala im za to. Wiec ja na Twoim miejscu spytal bym ja czy w ogóle ma ochote sie z Toba spotkac. Wal prosto z mostu i nie bedziesz wtedy musial zastanawiac sie nad tym czy mozesz na cos liczyc czy nie.
Ze swojego doswiadczenia powiem Tobie, ze czasem trzeba byc bezposrednim, zdarzalo mi sie ze dziewczyna mowila ze czasu nie ma. Wtedy pytalem czy ma w ogóle ochote gdzies wyskoczyc razem czy nie mam na co liczyc, bo nie chce marnowac jej czasu. Zawsze wychodzilo ze po tak postawionym pytaniu znajdowala czas. Wiec nie lam sie i do dziela.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Bastuś
Młody rozbrykany
Posty: 285
Rejestracja: 12.12.2005, 01:04
Lokalizacja: Łódź

Re: poznałem super dziewczyne ...

Post autor: Bastuś »

staraj sie utrzymac kontakt :) a teraz jest full zaliczen sam mam koniec semestru i sesja :/ a Mili to juz w ogole ma tego pełno --> wiec ta dziewczyna mogla mowic prawde :) jak Ci zalezy to daj jej ten czas na nauke a pozniej zobaczysz:)
Żyć mnie umierać...Miłością sie wspierać :)S.Kaczmarek
juliette
Młody aktywny
Posty: 46
Rejestracja: 05.01.2006, 19:25
Lokalizacja: Polinezja Francuska

Re: poznałem super dziewczyne ...

Post autor: juliette »

popieram, staraj sie utrzymac kontakt. poczekaj jaksi czas, zobaczysz co przyniesie los. nie mozna tak od razu stwierdzic jednoznacznie czy cie olewa czy na serio ma teraz niezle zawirowanie w szkole. bedzie dobrze ;]
"A woman is a foreign land,
Of which, though there he settle young,
A man will never quite understand
The customs, politics, and tongue."
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: poznałem super dziewczyne ...

Post autor: Potępiony »

Sadam20 są ferie, albo będą niedługo spróbuj teraz. Jeżeli nic z tego nie wyjdzie to będziesz znał prawdę.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: poznałem super dziewczyne ...

Post autor: Byczek »

A masz cos do stracenia? Poczekaj, trzeba byc cierpliwym! A jesli sie denerwujesz po prostu ja zapytaj, rozmowa jest najwazniejsza, ja bym tak zrobil, no ale to jestem ja...
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
sadam20
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 12.01.2006, 20:01

no i zonk

Post autor: sadam20 »

masz racje ty to jestes ty -dla mnie był to najiekszy stres w zyciu wiekszy od niejednego egzaminu
ja robiłem sobie złudne nadzieje powiedziała to zeby mnie spławic bo widziałem ją dziś z innym chłopakiem :( wiec chyba nie mam szans chyba, ze wyśle tego chłopaka na rekonwalescencje do szpitala ale nie wiem jak ona na to zareaguje-może mnie znienawidzić
ODPOWIEDZ