lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Post autor: pietruszka »

to takie dziwne jak czlowiek chce sie z kims zapoznac a nie ma odwagi... ja jestem bardzo pewna siebie ale czasem to moze tylko pogorszyc sytuacje :roll: podoba mi sie pewnien chlopak ale sama nie wiem czy i jak mam sie z nim zapoznac... to taaaakieeee truuudneee :!: :!: jakby to ode mnie zalezalo to bym zrobila tak zeby to on pierwszy podszedl i sie zapoznal... :wink: 8)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Post autor: ::PiotreK:: »

prawie kazdy tak ma ale w takich sytuacjach raczej niema sie nic do stracenia wiec lepiej próbowac zawsze coś moze wyjść z tego :]
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Post autor: Offik »

raz kozie życie:D zeby wygrać musisz grać:)

tylko w ten sposób moge skomentowac... w takich sprawach trzeba brac byka za rogi i do przodu :)
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Post autor: Fighter »

To prawda, trzeba postawic wszystko na jedna karte, nie masz nic do stracenia. Jakis czas temu moja kolezanka miala maly dylemat, wpadl jej w oko chlopak i nie wiedziala jak zwrocic jego uwage. W koncu zacisnela zeby i podeszla, przedstawila sie i jak sama powiedziala wszystko potoczylo sie spontanicznie.
Tez powinnas tego sprobowac. Powodzenia :wink:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Post autor: melOn »

po srednio :| momentami odwaznym... momentami niesmialym.. trzeba byc...
znalezc sie w kazdej sytuacji (:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Post autor: Paweł »

Fighter, witaj po przerwie :)


A co do tematu, to łatwo się mówi: raz kozie życie, ale tez wbrew pozorom łatwo to przychodzi... a czasem może być śmiesznie ;D Jezeli chodzi o ta konkretna sytuacje to działaj ile mozesz, bo co masz do stracenia? chyba nic :) najwyzej będzie śmiesznie :) Powodzenia.
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Post autor: stefan »

oczywiście ze trzeba być odważnym!

ile razy w życiu zdasz się na los, tyle razy ryzykujesz porażkę nie z własnej winy.

podejdź, zrób co uważasz za słuszne - ale dopiero wtedy, kiedy dokładnie przemyślisz całą sprawę. wtedy to ma sens.
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Post autor: Fighter »

Paweł pisze:Fighter, witaj po przerwie :)
Pomyslalem ze wpadne zobaczec co sie dzieje i troche was powkurzac, bo pewnie tesknicie za tym :mrgreen:
A w ogóle to czesc wszystkim starym i nowym hehe :wink:
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Post autor: Byczek »

No trzeba podejsc, nie kazdy jest tak pewny siebie jak Ty.... ale nie powiem, ze to dobrze ze taka jestes... masz cos do stracenia? No powiedz, jesli nie widzisz innych mozliwosci, to przedstaw sie pierwsza...
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Post autor: pietruszka »

LUDZIEEEE!! UDAALOOO SIEEE!! ZAGADALAAAM!!
ja nie moge!! ale czaderski ten koles jest!! podeszlam bo stal z moim kolega i zaczelam niby gadac z qmlem ale z tamtym jednoczesnie tez!! i moj kolega jakby wiedzial ze ja cos tam tyryryry do tamtego kolesia i mowi no to zostawiam was samych!! no i sie przedstawilam i bylo ok. i tak do konca przerwy gadalismy!! podczas rozmowy cos sie o meczu w mojej sql zgadalo no i mowi zebym przyszla z ekipa pokibicowac!! i dzisiaj bylam i juz:)) potem podeszlam do niego i pogratulowalam bo wygrali ponad 50ioma punktami:))
jestem z siebie dumna i nie zaluje tego co zrobilam:)) radze wam szczerze badzcie odwazni a daleko zajdziecie:)) pozdro:)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
elka16
Młody aktywny
Posty: 47
Rejestracja: 02.01.2006, 22:01
Lokalizacja: Gliwice

Re: lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Post autor: elka16 »

wydaje mi sie ze jest lepiej jak kolo zaczyna znajomosc...ale jak sie okazuje czesto oni sa bardziej niesmiali od nas...moze jakas zacheta?
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Post autor: stefan »

pietruszka pisze:[...]cos sie o meczu w mojej sql zgadalo[...]
proszę Cię, bardzo proszę, nie pisz "sql" tak sobie - przez dłuższą chwilę myślałem że bazy danych projektujesz :)

dla niewtajemniczonych - co to jest SQL

;)

przepraszam za oftopik, naprawdę musiałem :)


// Phantom: rotfl!
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: lepiej byc odwaznym czy czekac co przyniesie los??

Post autor: Byczek »

1. Bardzo fajnie ze sie udalo, ciesze sie, chociaz jednej osobie wyszlo, reszta szuka wsparcia w forumowiczach i nic z tego nie wychodzi, wiec gratuluje.

2. Ja tez tak czasem mam jak widze chocby opisy na gg ze "jestem w sql", mysle sobie ze to jakas wirtualna podroz po swiecie jezykow programowania, naprawde wielki rotfl!
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
ODPOWIEDZ