Gdzie najlepiej....

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Visor
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 16.11.2002, 02:04

Gdzie najlepiej....

Post autor: Visor »

No to zaczne nowy temat :P. To pyt. przedewszystkim do dziewczyn jednak chłopaki tesh mogą wiedzieć. Moje pyt. brzmi :"Gdzie najlepiej zaprosić dziewczyne i jak się z nią dogadać ( mam na myśli to że o czym z nią najlepiej rozmawiać)" Czekam na wasze propozycje ;)
"God's in his heaven, all's right with the world"
f
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 15.11.2002, 13:45

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: f »

Visor pisze:No to zaczne nowy temat :P. To pyt. przedewszystkim do dziewczyn jednak chłopaki tesh mogą wiedzieć. Moje pyt. brzmi :"Gdzie najlepiej zaprosić dziewczyne i jak się z nią dogadać ( mam na myśli to że o czym z nią najlepiej rozmawiać)" Czekam na wasze propozycje ;)
Dziewczynę najlepiej zaprosić do kina, na romantyczną kolacje przy świecach, spacer w świetle księżyca hmm gdzie jeszcze do parku. Narazie nic więcej nie przychodzi mi do baniaka ;)
Pozdrawiam
Kamil 'fovr' Szczygieł
mailto: fovr@rudykot.pl
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: PAL MAL »

na impre. Zależy od dziewczyny jaki ma charakter
YO MY BROTHER!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: Paweł »

Taki temat juz był :> 8)
no nie, wsumie to było ale troche w innej formie.... :>

No cóż.... najlepiej jest pójść do parku lub na spacer w inne miejsce.... bezpłatnie i romatycznie :mrblue:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: Cz@rek »

Paweł Florczak pisze:Taki temat juz był :> 8)
no nie, wsumie to było ale troche w innej formie.... :>

No cóż.... najlepiej jest pójść do parku lub na spacer w inne miejsce.... bezpłatnie i romatycznie :mrblue:
Dokładnie!! nie zawsze trzeba mieć kase by było super :o :o No chyba że wybrałeś bogatą laskę :roll: :roll: :roll:
ONLY LOVE---REMEMBER
Visor
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 16.11.2002, 02:04

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: Visor »

No więc nie mam nic do Oszczędnościowych Wypadków miłosnych ;), ale sądze że żeby zrobić na dziewczynie dobre wrażanie trzeba zabrać ją do kina a potem na jakąś kolację. Zaś po pierwszym wrażeniu można już troszku przystopować :P, ale nie koniecznie (bravo wygrałeś 1 mln zł.- Hubert Urbański). 8) Ale co wy sądzicie jak powinno się zacząć a jak skończyc???
"God's in his heaven, all's right with the world"
Seth
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 17.11.2002, 20:19

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: Seth »

Ja mam mieszane uczucia jezeli chodzi o kino na pierwszej randce... nie mazna za bardzo porozmawiac... chyba lepiej najpierw zabrac dziewczyne gdzies gdzie mozna sie poznac, a dopiero potem do kina...

Tyle ze w moim przyopadku to wszystko teoria.. narazie wszystkie dziewczynypoznalem na jakis imprezach lib jakos tak przy okazji :P

Chyc teraz w tym tygodniu tez musze zaczac z taka jedne i sam sie zastanawiam gdzie ja zabrac :D
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: Paweł »

wow.... stary topic :mrgreen:

A jakie sa Wasze propozycje?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: Polan »

zależy od dziewczyny, to raz, a dwa zależy od zasobności portfela... :emm:

Jak dla mnie to super miejsce to odosobniona górka z widokiem na, miasto naprzykład. A o czym rozmawiać ? No o Niej i o Mnie, odkrywać siebie, odkrywać ją. Czuć to zaufanie, tę* szczerość, to miejsce...

* - wstrętny podkreślacz błędów powraca ; )
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: bober »

Ja wychodzę z założenia, że nie tyle liczy się gdzie zabrać, tylko jak się tam zachowywać. Nie jest takie ważne jaki jest nastrój, czy klimat początkowy, bo na prawdę trzeba go sobie samemu wypracować.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: Polan »

No na pewno randka na wysypisku śmieci może być romantyczna jeśli dasz jej kwiaty i pierścionek zaręczynowy, ale jednak miejsce moim zdaniem jest ważne...
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: *MysterY* »

Jeżeli mash kase na kino to niezabieraj jej tam bo to bardzo głupi pomysł i wogóle dupa z tego bedzie. Weź lepiej tę kase idź z nią do ZOO!!! Naprawdę będzie cool objecuję a podczas spaceru kup jej loda czy coś takiego, jak jest jakaś strzelnica to ustrzel kwiatka [wiem że to trudne, a i niech będzie kwiatek w jej ulubionym kolorze], to zadziała na 100%. U mnie działało tylko że my byliśmy jush ze sobą wtedy!!! :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: bober »

To jest takie sratu-pierdatu 'kino' czy 'park', gdy po raz n' mówię, że liczy się towarzystwo i poczucie przejemnego spędzania czasu.
I ok Polan wysypisko odpada hehe, niech Ci będzie.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: Polan »

No ale żeby coś od CIebie wyciągnąć To jakie miejsce byś polecił gdzie łatwiej o ten dobry klimat ?? :D
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
bober
Prawie autorytet
Posty: 2681
Rejestracja: 27.09.2002, 20:43

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: bober »

Powiem po sobie, ostatnio dobry klimat, jak to nazywasz, był na koncercie, na który kogoś zaprosiłem.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: Anuś »

wszytsko zależy od dziewczyny... ja np.lubię się bawić i mogłabym iść na imprezkę, koncert itp. ale jak dziewczyna jest spokojna, nie lubi się bawić to wtedy to odpada...
a rozmawiać? O wszystkim :) dziewczyna też człowiek :)
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: SkaTe_GirL »

ja tam lubie chodzic se do parq ;P
tam jest i spokoj ;P
laweczki sa aby sobie klapnac na nie ;P
pogadac ;P
a o czym ... najlepiej o wszystkim, trza gadac to co Ci slina na jezyk przyniesie ;P pierwsze lody sie wtedy zlamie a potem to juz z góóóóórki ; -]
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: ::PiotreK:: »

Anuś pisze:dziewczyna też człowiek :)


co ty niepowiesz :P

a co tematu to w parku jest fajnie albo nad zalewem w suwałkach takie fajne ławeczki są i tak na co 2 ławce jakieś pary siedzą przytulone i nietylko
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: Montana »

Tak jak powiedzial Boberek- nie jest wazne gdzie- tylko jak!!
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
viltz
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 01.10.2002, 17:54

Re: Gdzie najlepiej....

Post autor: viltz »

a ja twierdze ze najbardziej liczy sie osoba, z ktora sie idzie:-) miejsce akcji wtedy zdecydowanie schodzi na drugi plan.
Follow the raper, my darling!
ODPOWIEDZ