Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Nie wiesz gdzie umiescić swój post? A może chcesz poznać nowych ludzi? Jak sama nazwa mówi na tym forum jest wszystko dozwolone, no może nie do końca... ;-]
ODPOWIEDZ
marta_gd
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 17.01.2006, 22:11
Lokalizacja: Gdańsk

Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: marta_gd »

ja ważę 46 kilogramów, mam wzrost 168, ostatnio przytylam pół kilo, ale wcześniej schudlam 2. Gram w siatkówkę. Ostatnio po powrocie z zawodów, na których nie grałam długo i często odpoczywałam, leciała mi krew z nosa i myślałam, że zasłabnę. To było okropne. Za dwa tygodnie jadę na badania krwi.

Marta:)

/Paweł: Niech kazdy napisze cos o sobie ;p Tylko jeden post, reszta będzie kasowana! ;]
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: Offik »

tak wiec ja mam 170 cm wzrostu, waze niecale 60 kilo :P kto mnie widzial wie jaki jestem przystojniak :twisted: ostatnio cale dnie pracuje (w pizzeri jako kierowca) i na nic nie mam czasu :( to tak na początek
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: melOn »

no dobra ;P

171-172 cm ;P wzrostu ;p
plec zenska..
heh wlosy yyy nijakie ;P
chodze do szkoly i sie ucze
i zaraz ide na korki

czuje sie jakbym pisala ogloszenie matrymonialne ;P heheh
szukam mezczyzny lol ;P
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: =MiLi= »

Hehe ;P hmm niech będzie... ;)

164 cm wzrostu, wagi nie zdradzę, ale powinna być niższa ;P włosy średniej długości, blond, od spodu rozjaśnione, oczy niebieskie, numer buta 39, numer kołnierzyka..yy.. nie wiem ;P studiuję i szukam pracy, kocham dzieci i muzyke i troche jeszcze.. ;)
Ostatnio zmieniony 20.01.2006, 01:26 przez =MiLi=, łącznie zmieniany 1 raz.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: Byczek »

Byczek, od 21 lat naprawiam pralke, od 5 jestem nalogowym alko...ekhm to nie ten program, przepraszam :wink: A wiec mam 175cm, waze 65 kilo, mam krotkie blond wlosy, szczupla budowe ciala (co widac po wadze), numer buta 43, usmiech od ucha do ucha, zielone oczy, studiuje, nie pracuje (poszukuje), kocham muzyke i swoja dziewczyne :D
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: Potępiony »

Heil.
Jestem Adam z Grodu Gryfa. Mam 19 latek, mierzę 187 cm, waga hmm 90 kg. Uwielbim gry RPG. Niedawno zawiodłem się na paru osobach, których nazywałem przyjaciółmi. Poza powyższym nie mam zmartwień i jestem bardzo wesołym chłopcem z krótkimi czarnymi włoskami i szarymi okami.
:roll:
Twierdzę, iż mam wysoko rozwinięty zmysł empatii a od czasu do czasu jestem złośliwy ale z umiarem.
Jednym słowem to jestem nienormalny.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: *MysterY* »

Hej jestem Mariusz mam rocznikiem 20 lat :P
Wzrost:170cm, waga coś koło 62 kg :) (ale raczej 62:)) Włosy ściete krótko taki ciemny bląd (nie znam się zbytnio na kolorach :P)
Interesuje się tuningiem i rajdami :) Numer buta 42 :) Poszukuje kobiety swoich marzeń :P :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Bastuś
Młody rozbrykany
Posty: 285
Rejestracja: 12.12.2005, 01:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: Bastuś »

hej hej Sebastian jestem
Wzrost hmm...172 waga o kurde nie pamietam lece na wage zarazpowiem :D cholerka waga mi sie rozwalila :/ :D hehe włoski krótkie Szatynowe :D ale całkiem ciemne ostatnio nawet czarne Hobby to Pilka nożna i jeszcze kilka innych sportów ale tańczyc tez uwielbiam; numer buta jeszcze ;P chyba 42 :)
Żyć mnie umierać...Miłością sie wspierać :)S.Kaczmarek
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: Paweł »

Paweł, 19.
182 cm, kajak numer 46, waga (?).
student, uczen, wolontariusz, pracuje i szuka pracy. aktywny ;p
podróże, góry, rower, łyżwy, muzyka, taniec, przyjaciele, zabawa!
niepoprawny optymista i marzyciel.
szuka... może znajdzie ;]
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: Wang »

Daniel... rocznik '85.
187 cm wzrostu... do tego ponad 80 kg (nie wiem ile dokladnie)... i nr buta 48.
Pracuje od prawie poltora roku jako elektryk. Od ponad poltora roku siedze za Oceanem.
Znajac moje czule punkty - szybko mozna mnie zdenerwowac, czego naprawde bym nie radzil :twisted:
Veni Vidi Vici
SkaTe_GirL
Prawie autorytet
Posty: 2969
Rejestracja: 24.06.2003, 17:28
Płeć: kobieta
Lokalizacja: NY! :D

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: SkaTe_GirL »

Katarzynka... rocznik 87
169 cm wzrostu ( ze szpilkami 171 cm ;p)
kilogramy to wiecie ;p nie wasza sprawa ;p
numer butka 38 lub 39
niebieskooka blondi...
Jestem : Tegoroczna maturzystka, redaktor naczelna gazety szkolnej, dziennikarka powazniejszej gazety elblaskiej, hipoterapeltka.
Kocham : mojego psa Tygryska, mojego konia Hołda, przyjaciol ktorzy mi zawsze pomagaja i ... kogos kogo sobie nie moge od pol roku z glowy wybic ; -\
Marzenia : Ucieczka z domu na studia. Jak najdalej od domu... i ponowne spojrzenie mu w oczy...
Podpisuj Dni Imieniem Swym.!
Krolujesz Im.!
;)
Stokrotka88
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 08.01.2006, 01:14
Lokalizacja: Malbork

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: Stokrotka88 »

To jak pisanie jakiegoś listu gończego :D hehe

Imię: Magda, ale wolę Madzia:P
Wiek: W tym roku 18-nasteczka:D
Wzrost: 175cm
Waga: 62 kg :/ jeszcze za dużo
Kolor oczu: Zielone
Kolor włosów: ciemny blond z pasemkami

O mnie:
Mam chłopaka, którego bardzo mocno kocham :!: PONAD ŻYCIE :!: , Uwielbiam słuchać muzyki i tańczyć, i chyba jak wszyscy nie lubie szkoły :tak: na szczęśćie są ferie :lol: , powinnam nosić 8) ale nie lubie, bo wydaje mi się że nia pasują mi. I to wszystko na mój temat.
:wink: POZDRAWIAM :wink:
"Bo dwie twarze każdy ma,
pierwszą tylko on sam zna,
drugą świat a twarze dwie,
różnią sie jak noc i dzień..."
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: Martuśka »

odkopuje :)

Imię: Marta
wiek: po 18 nie obchodzę urodzin:) joke oczywiście, za dwa dni już 19 kończę :P
wzrost: 166 cm
waga: 50 kg ( może troszkę więcej)
włosy: ciemny blond ale pofarbowane na wiśnie, kręcone z natury, czasem prostuje :)
oczy: brązowe
znak zodiaku: panna
numer buta: najczęściej 37 albo 38 ale zdarza sie 39.
zawód: od października studentka pierwszego roku na WSB ( to nie jest szkoła bankowa) w Poznaniu :)
marzenie: latać samolotami wojskowymi jako pilot oczywiście i szkoła oficerska :)

takie tam: mam chomika, siostrę i brata, lubię muzykę ( towarzyszy mi zawsze i wszędzie) i taniec, kocham szybką jazdę samochodem, nosze okulary ale rzadko, uwielbiam zielony kolor, jestem niepoprawną optymistką, kocham moje przyjaciółki, takie psiółki od serduszka :) czekam na tego jedynego (może sie doczekam :)).
Virgin
Szalony pismak
Posty: 743
Rejestracja: 19.08.2004, 22:15
Lokalizacja: LODZ

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: Virgin »

Na imie mi Olga, jestem nieduza osobka (160cm, 52kg), nie przejmujaca sie tym, co mowia o mnie inni. Zyje w swoim ciasnym swiecie. Uwielbiam towarzystwo innych ludzi, jestem otwarta, bezposrednia i zazwyczaj pewna siebie. Pesymistka, ktora czesto sie smieje. Jestem glosna i uwielbiam sie wyglupiac. Duzo marudze i jestem zaborcza. Nie lubie gotowac, zmywac, sprzatac, prac etc. - krotko mowiac: kiepski material na zone Ale da sie mnie kochac :D
l u b i ę: lata '80 , tanczyc, czerwień, poezje nostalgiczną, oryginalność, artystyczne podejście do życia, jeść, jeść, jeść i jeszcze jeść...(i ciacha piec) no i oczywisci fire dance :D
MIŁOŚCI MOWĄ NIE JEST SŁOWO,
LECZ BOSKI POCAŁUNEK.
you are the reason I wake up everyday and sleep through the night
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: Linka »

Jak już wszyscy tak piszą to i ja napisze ;)
Jestem nie za duża, nie za mała (tak mi się wydaje;))- 170cm wzrostu i jakieś 55-57 kg, mam malutkie jak na swój wzrost stopy- bo 36 albo 37, z których się sporo osób śmieje :P Za miesiąc będę mieć 20 lat, a za jakieś 20 dni wybieram się na studia.
Co jeszcze o mnie? Uwielbiam kolor fioletowy, ale ubrania nosze głównie czarne. Lubię zwierzaki, ale mam uczulenie na sierść większości gatunków, mimo tego mam psa i jakoś się razem znosimy ;) Nie znoszę smutnych fimów typu: porwali matce dziecko, przez długi czas go poszukiwała a potem prawo nie pozwala jej go odebrać i reszta filmu toczy się w sądzie... ble ble ble- takie mające wzruszać, a naprawdę są beznadziejne. Oglądam za to horrory i głupie młodzieżowe komedie, ale czasami też nachodzi mnie chęc na "trudniejsze filmy" typu "Zielona Mila", "Miasto Gniwu" czu "Plac Zbawiciela". Nie lubię zagłębiać się w gatunki i podgatunki muzyczne, dlatego powiem że słucham ostrzejszego rocka i tym podobnych ;) To chyba tyle :P

Jeśli zabrzmiało to jak ogłoszenie matrymonialne (bo widzę, że nie mi tak się to kojarzy) to nie szukam faceta ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
GoSiAcZeK
Szalony pismak
Posty: 970
Rejestracja: 10.05.2005, 21:53
Płeć: kobieta

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: GoSiAcZeK »

Zgapię od Martuśki

Imię: Małgorzata, ale wolę po prostu Gosia ;)
wiek: siedemnastolatka która nie potrafi doczekać się 18 ;p
wzrost: 170 cm
waga: 59-60 kg ( aż mi wstyd ;p )
włosy: naturalne:blond momentami rude ;p a obecnie pasemka jasny blond i fiolet ;)
oczy: zielono-niebieskie
znak zodiaku: ryby
numer buta: 38-39
zawód: heh obecnie żaden ;) zaczęłam drugą klasę Liceum Ogólnokształcącego, klasa o profilu sportowym.
marzenie: gdyby ktoś pozwolił mi przeżyć życie jeszcze raz, chciałabym móc powiedzieć, że nie chcę niczego poprawiać, bo moje życie było takie jak chciałam ;)

takie tam: heh według niektórych wredna s*ka, ale szczerze mówiąc dobrze mi z tym ;p ( żebyście się nie zrazili do mnie za bardzo musicie wiedzieć, że ogólnie to jestem kochana, a wredna i niemiła, kiedy ktoś na to na prawdę zasłuży ) mam kochającą rodzinę, chłopaka za którym szaleję ( z wzajemnością ;) ), kilku sprawdzonych przyjaciół, na dobre i złe i piesa którego uwielbiam. Jednym słowem wiodę szczęśliwe życie ( z paroma wyjątkami ) normalnej nastolatki ;)
13.02.2005 r.

A. ;**
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: czarownica333 »

Jak wszyscy, to ja też ;) ;)

Grażyna, 18 lat. Szalona, pogodna (podobno ;p) optymistka, która stara się nigdy nie poddawać. Harcerka, która nie wyobraża sobie życia bez gromady, którą prowadzi i ludzi ze swojego środowiska. Najszczęśliwsza czuje się łażąc po górach. Uwielbia kolor zielony i źle się czuje jak nie ma przy sobie choć jednej rzeczy w tym kolorze. Namiętnie czyta poezję Poświatowskiej. Łatwo się denerwuje, zwłaszcza na starszą siostrę ;p Uczy się w 3 klasie LO (podobno to ta maturalna ;p). Pragnie studiować pedagogikę specjalną, a jak się nie dostanie, to zrobi kurs na awionetki i będzie latać ;p a na obudowie komórki z tyłu ma kangura :D :D :D

tak, to by chyba było tyle o mnie ;)

(acha, tego jedynego nie szukam, sam mnie znajdzie ;) przyjedzie po mnie na białym koniu, zawiezie do swego zamku za siedmioma górami i siedmioma lasami i będziemy żyli długo i szczęśliwie :wink:)
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: *MysterY* »

Imię: Mariusz
wiek: 21 lat (omg jaki ja stary jestem :P )
wzrost: 170 cm (czyli nie za wiele :P )
waga: 65kg
włosy: ciemny blond
oczy: niebieskie
znak zodiaku: lew
numer buta: od 41,5 do 42,5
zawód: monter stolarki okiennej
marzenie: przejechać (ew. zakupić) się chevroletem Camaro z 1969 r :mrgreen:

takie tam: w sumie to podobno dobry ze mnie kierowca ale wg. mnie to tylko fart.
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
aguśka
Człowiek czynu
Posty: 1108
Rejestracja: 14.07.2007, 14:33
Płeć: kobieta

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: aguśka »

Imie: Agata
wiek: 17lat
wzrost: 160
waga: 46kg :/
włosy: blond, długie
oczy: niebieskie
znak zodjaku: panna
numer buta: zależy przec. 37
zawód: licealistka, 2 kl. profil : zarządzanie informacją (żałuje tego wyboru...):/
marzenia: to trudne pytanie...staram się cieszyć tym co mam...
rodzeństwo: młodsza siostra(15lat) starszy brat(26lat) starsza siostra(25lat już meżatka)
takie tam: mam chłopaka który nazwa sie Jakub jesteśmy razem już ponad 2 lata i dużo mu zawdzięczam. Dziękuje Kubuś za wszystko:*
"Bywają takie dni i noce, które zmieniają wszystko. Bywaja takie rozmowy własne lub zaszłyszane, które są w stanie wywrócić do góry nogami cały nasz świat. Nie możemy ich przewidzieć. Nie możemy się na nie przygotować. Czyhaja gdzieś na nas zapisane w łańcuchu pozornych przypadków, nieuchronne jak świt po ciemności.."
"Hera moja miłość"
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Coś o mnie... czyli kazdy o sobie ;)

Post autor: spokogosc »

Na wstępie chciałem powiedzieć że ukradłem wzór ogłoszenia "agusi" mam nadzieję że mnie za to za jajka nie powiesi :) .

Imie: Kamil
wiek: 20 :(
wzrost: 170-175 (sam nie wiem nie ma kto mnie zmierzyć :) )
waga: 55kg (chudzinka ze mnie jak ta lala )
włosy: blond , krótkie , żelowane :mrgreen:
oczy: niebieskie
znak zodjaku: Baranek wielkanocny :)
numer buta: 42
zawód: leń konkretny (Policealne Studium)
marzenia: skromne 20milionów w totto lotka :)
rodzeństwo: Starszy o 7 lat brat ? (ponoć adoptowany - nie no żartuje rodzony :) )
takie tam: O kurde w te klocki nie jestem dobry , hmmm zacytuję słowa piosenki :) "To Ja narcyz się nazywam , Jestem piękny i uroczy popatrzcie w moje oczy"
Pozdrawiam :) .
ODPOWIEDZ