SEX

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
BB-13
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 18.11.2002, 12:16

SEX

Post autor: BB-13 »

Co myślicie o sexie, uprawianym przez nastolatki (mam na myśli i chłopaków i dziewczyny) ??
BB-13
f
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 15.11.2002, 13:45

Re: SEX

Post autor: f »

BB-13 pisze:Co myślicie o sexie, uprawianym przez nastolatki (mam na myśli i chłopaków i dziewczyny) ??
Zależy w jakim wieku są i jak dojrzali psychicznie.
Pozdrawiam
Kamil 'fovr' Szczygieł
mailto: fovr@rudykot.pl
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: SEX

Post autor: PAL MAL »

niektórzy już tacy są. Chłopak by pewnie non stop. Dziewczyna zależy jaka jest. Zdarzają się takie co to lubią robić
YO MY BROTHER!
moose
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 18.11.2002, 16:23

Re: SEX

Post autor: moose »

Oh Boże. Elokwentność poprzedników wręcz mnie przeraża... Temat polega na tym abyśmy porozmawiali o tym jakie mamy podejście do sexu nastolatków, a nie na tym, że 'ktoś' napisze 'chłopak by pewnie non stop', no bo cóż to ma do zadanego pytania? Praktycznie nic.

A teraz właściwa część mojego postu... Nio więc tak. Moje osobiste odczucia się dość mieszane. Po pierwsze: Nikt nikomu nie broni uprawiać seksu, ani nawiązywać bliższych stosunków z partnerem. Każdy wolny człowiek może robić praktycznie co tylko mu się podoba. Nastolatek też człowiek. Jeżeli ma potrzebe lub ochote to niech się zbliża do kogoś... Warunkiem jest jednak zachowanie dystansu i zdrowego rozumu... Nie mam raczej zastrzeżeń.
//dlaczego te kurczaki są inne?//bo są popieprzone//...czarnym pieprzem//
Anna Łubowicz
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 20.11.2002, 18:03

Re: SEX

Post autor: Anna Łubowicz »

he he znam taką trzynastolatkę
sorry ale w takim wieku trudno mówić o jakiej kolwiek dojrzałości
ZeT
Młody aktywny
Posty: 50
Rejestracja: 06.01.2003, 21:42
Lokalizacja: Racibórz

Re: SEX

Post autor: ZeT »

Prawda jest naprawdę tragiczna. Teraz 13-latki czasami wyglądają na 18 - 19 lat i nieźle można się nadziać. Ostatnio miałem taką sytuację na dyskotece: Spotkaliśmy z kuplem fajne laski (wyglądały na 18 lat) i tam gadka szmatka, koleżanki były bardzo "chętne" :wink: i nagle kolega wyraźnie daje do zrozumienia "idziemy". Potem ja go opierdala* co on wyprawia i dostałem takimi słowami po twarzy: one chodzą z moją siostrom do klasy i mają po 14 lat. Szczena mi opadła :x
Tak dla innego przykładu: w tą sobotę odbył się ślub mojej koleżanki/sąsiadki. Pochodzi z bardzo pożądnej rodziny, spokojna, kościółek dwa razy w tygodniu, nie wychodzi nigdzie do pub'ów, chyba 4 razy widziałem ją na dyskotece... Z tym ślubem nie było by nic dziwnego gdyby nie to że miesiąc temu ukończyła 16 lat i jest w czwartym miesiącu ciąży. Wpadła za pierwszym razem (tu przestroga dla tych co mówią, że za 1-szym się nie da) z pierwszym chłopakiem w swoim życiu...
:cry: się chce....
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: SEX

Post autor: Shirya »

Ehhhh czasem jak patrzę na 14... 15-letnie dziewczeta z mojego osiedla... to czuję się jak jakaś stara dewotka( a mam przecież doppiero 21 lat) wymalowane.. że szpachelką moznaby puder skrobać... sukienusie tak którkie, że pośladki ledwo zakryte... środek zimy śnieg wali.. a tu pempek na wierzchu i kurta rozpięta bo kolczyk w pępuszku nowy i koniecznie trzeba go pokazać. Młodym chłopcom to się podobno podoba... Byłam kilka dni temu u mojego sąsiada... który tez wiekiem zbliżony jest do tychże dziewczzyn... nasłuchałam się... ojoj.... ta się puszcza z tym.. ta z innym.... a kolejną miało już pół miasta.... I zastanawiam się dlaczego.... nadal nie znalazłam odpowiedzi... Troszkę jest wtym też winy rodziców... bo nie sądzę by odpowiednim było, że tak młoda osoba wraca do domu o 4 nad ranem..... ehhhhh... Kazdy ma prawo postępowaqc jak chce, jeśli tylko nie łamie prawa. Nie pojmuję jednak kiedy dziewczęta w wieku lat 14-15 kłócą się jakież to one sa dojrzałe.... w tym wieku ciało kobiety nie jest jeszcze fizycznie do końca rozwinięte, a co za tym idzie nie przystosowane do odbywania stosunków seksualnych, i co tu dopiero wspominac o gotowości psychicznej? Inna sprawa wiążąca się z sexem niezaprzeczalnie to odpowiedzialnośc, za siebie jak również za partnera. Wiedzeni chwilą młodzi ludzie zpaominają o konsekwencjach i czesto bywa, że uprawiają sex bez zabezpieczenia... a potem dzieci rodzą dzieci.... ughh porażka.

Chciałabym jednak wspomnieć....że w niektórych plemionach afrykańskich (i nie tylko) piętnastoletnie dziewczęta, to już mamusie... żony... Bardzo dużo zależy od tego w jakiej kulturze,w jakim klimacie oraz w jakim środowkisku człowiek jest wychowywany:) Nas to porusza, oburza.. a dla innych to jest "normalne"
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
crun
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 30.09.2002, 17:09

Re: SEX

Post autor: crun »

IMO to jest sprawa indywidualna danej osoby. Chce to robić - niech robi.
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: SEX

Post autor: Ewela »

z tego co wiem, o przygotowaniu ciała do współzycia seksualnego nie świadczy wiek, tylko pierwsza miesiączka. Więc obecnie niemal kazda 14-15 latka jest już w aspekcie fizycznym gotowa do współżycia.

Prawo polskie ustala wiek 15 lat jako wiek osiągnięcia pełnoletności płciowej w związku z czym seks jest już całkowicie w tym wieku legalny i nie podlega karaniu.

A co do etyki.... cóż kazdy reguluję ja samodzielnie. Jak ktoś chce uprawiac seks w wieku 15 lat -> jego sprawa.
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera" W.Grzeszczyk
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: SEX

Post autor: Shirya »

Ewela klimat naszej strefy ciągle się zmienia, to tez ma wpływ na rozwój fizyczny jednostki ludzkiej. Z roku na rok granica tej dojżałosci idzie w górę... Nie mówię, że wiek jest wyznacznikiem dojrzałości fizicznej... ale wiąrze się z nią.... niestety....
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Ewela
Młody aktywny
Posty: 124
Rejestracja: 06.02.2003, 22:45

Re: SEX

Post autor: Ewela »

Chyba nie moge się z Tobą zgodzić. Chociażby na podstawie badań opublikowanych w tygodniku forum (jesli chcesz to odnajdę ten numer i skan przesle Ci @ - tylko napisz PW), jasno wynika, ze nastolatki coraz wczesniej dostaja pierwszą miesiączkę, tym samym będąc gotowymi do podjęcia współzycia seksualnego.
"Szczęście to nie tylko to, co los daje, ale i to, czego nie zabiera" W.Grzeszczyk
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: SEX

Post autor: sexigirl »

to zależy ile lat mają nastolatkowie:)

ja jak miałam 16 pierwszy raz poszłam do łóżkaz facetem. Był starszy , doświadczony, i wiele mnie nauczył.
apocaLipsa
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 01.05.2003, 21:45
Lokalizacja: Łódź

Re: SEX

Post autor: apocaLipsa »

Seks jest ok, jak sie jest doroslym i ma sie pelna swiadomosc konsekwencji jaka niesie za soba decyzja o wspolzyciu...
"to co ważne jest niewidoczne dla oczu... trzeba patrzeć sercem" - Antoine De Saint - Exupery
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: SEX

Post autor: DianaR »

Czytam to wszystko co tu jest napisane i z przerażeniem patrze na moja siostrę. Ona ma właśnie 15 lat. Mam nadzieję i zresztą tak mi się wydaje, że to rozsadna dziewczyna. Chroń ją siło tego swiata przed losem młodej mamy.
Ja osobiscie bylam mloda jak zaczelam. Teraz patrze na to z perspektywy już kilku lat. Ale nie sądzę, że stała mi się jakaś krzywda.
Dużo robi to z kim jest ten pierwszy raz i jak wygląd. Mój był z największą miłością i świwtnie się udał. Mimo iż obydwoje w tym momencie przechodziliśmy inicjacje :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: SEX

Post autor: Diana »

Teraz podejrzewam jak się czuje moja starsza siostra jak na mnie patrzy chociaż ja jestem troche starsza od twojej siostry dianko :D
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: SEX

Post autor: DianaR »

Trochę starsza? To przecież nie ma znaczenia. Ja właśnie miałam 15 lat jak zaczełam. Są dziewczyny, które w tym wieku mają dzieci! Ja mam w tej chwili prawie 20 lat i dzieci jak na razie nie mam. I sama wiem jak czasem niewiele potrzeba, by były. Chyba jak każda dziewczyna z kilkuletnim stażem miałam chwile niepewności?!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: SEX

Post autor: Diana »

No ja mam 16 i jeszcze nie zaczełam współżycia. Moja siostra jest już mężatką ma dziecko i sama zaprowadziłą mnie do ginekologa oraz uświadomiła o antykoncepcji może ty też powinnaś pogadać ze swoją siostrą chociaż tak czy inaczej zawsze mała obawa pozostanie :)
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: SEX

Post autor: DianaR »

Już z nią w sumie gadałam. Od czasu do czasu powoli ją uświadamiam. Patrzy na mnie wtedy trochę dziwnie, więc nie wiem czy ona już poprosu to wiem, czy może jeszcze o tym nie mysli?!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: SEX

Post autor: Diana »

Pewnie wie ;) Ale taka rozmowa ze starszą siostra bardzo pomaga ja do tej pory miło wspominam jak to mnie siostra UŚWIADAMIAŁA :hihi:
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
DJ.Tuning
Młody aktywny
Posty: 39
Rejestracja: 15.03.2003, 17:26
Lokalizacja: Sanok

Re: SEX

Post autor: DJ.Tuning »

moze wiekszosc z was sie ze mna nie zgodzi ale uwazam ze lodzie mlodzi "nastolatki " nie sa osobami dojzalymi a jezeli chodzi o sex w tak mlodym wieku to jednak powinni jeszcze troszke zaczekac bo mozna sobie albo komus kszywde zrobic i to nie swiadomie
ODPOWIEDZ