Piersi

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
ODPOWIEDZ
BB-13
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 18.11.2002, 12:16

Piersi

Post autor: BB-13 »

Co zrobić aby moje piersi szybciej rosły lub wydawały się opycznie większe??
BB-13
f
Młody aktywny
Posty: 29
Rejestracja: 15.11.2002, 13:45

Re: Piersi

Post autor: f »

BB-13 pisze:Co zrobić aby moje piersi szybciej rosły lub wydawały się opycznie większe??
W wieku 13 lat nie musisz się tym przejmować, bo chłopcy tak wielkiej uwagi temu zjawisku w tym wieku nie poświęcają (Sam wiem, bo jestem w mniej więcej tym samym wieku).
Pozdrawiam
Kamil 'fovr' Szczygieł
mailto: fovr@rudykot.pl
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Piersi

Post autor: PAL MAL »

Jeśli chcesz to możesz sobie waty zapodać lub jakieś inne poduszki. A od ciebie raczej nie zależy czy będą większe czy nie.
YO MY BROTHER!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Piersi

Post autor: Paweł »

hmmm..... dobrze by było aby jakaśdziewczyna odpowiedziała na ten temat... ale ja sam od siebie moge tylko dozucić, że piersi robią się bardziej jędrne i być może troszke wieksze jak często są pieszczone :mrblue: :>
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: Piersi

Post autor: Luki »

Paweł Florczak pisze:być może troszke wieksze jak często są pieszczone :mrblue: :>
no proszę, proszę, Paweł znawca piersi.... :)
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Piersi

Post autor: Piqs - X »

Paweł ----> piękna odpowiedź ! .. Gratulacje, sam bym tego lepiej nie zmyślił :>:> .. A waty nie polecam, bo potem to obciach jak sie wyda :twisted: :>
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Piersi

Post autor: Paweł »

jakie zmyslanie, jakie zmyslanie :twisted: :twisted: :twisted: :mrblue:
szczera prawda 8)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: Piersi

Post autor: Luki »

testowałeś Pawełku? :>
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Piersi

Post autor: Cz@rek »

Jedz więcej marchewki :mrblue: :mrblue: :mrblue:
ONLY LOVE---REMEMBER
root
Młody aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 04.12.2002, 21:07
Lokalizacja: oleszyce

Re: Piersi

Post autor: root »

zgadza sie piersi szybciej rosnął, gdy są pieszczone przez inne rączki, jestem w tym dobry. ;>

Pozdrawiam
Laleczka
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 25.02.2003, 12:36

Re: Piersi

Post autor: Laleczka »

Wata raczej nie wchodzi w grę...Poczekaj parę lat to urosną. Mój kolega też tak miał :)
Love Gregory
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Piersi

Post autor: PLAGIATT »

Poczekaj parę lat to urosną. Mój kolega też tak miał :)
lol x2
...tu chyba jest jakaś nie ścisłość...
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Piersi

Post autor: Shirya »

Ja polecam biustonosze zwane fachowo push-up'ami :) powiekszają optycznie piersi... Nie wiem czy wiecie ale duży wpływ na wielkosc piersi mają geny... W wieku lat 13 żadko która dziewczyna ma, ze tak to ujmę obfity biust, nie ma się czym przejmować, za kilka lat będziesz się śmiała, ze kiedyś miałas ten problem :)

Co do kolegi który polecał pieszczoty... faktycznie jest to jakas forma masazu... a powszechnie wiadomo, że masaż ujędrnia naszą skórę :) ale od tego ani piersi ani ina cześc ciała nie urośnie :D
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
sexigirl
Młody rozbrykany
Posty: 205
Rejestracja: 27.03.2003, 19:11
Lokalizacja: asteroid B612

Re: Piersi

Post autor: sexigirl »

moja droga! jest kilka sposobów aby piersi były pulchniejsze, berdziej jędrne, i wydawały się obfitsze. :)

1. odpowiednio dobrany stanik to podstawa, najlepiej usztywniany

2. gimnastyka, wzmacnia piersi, podnosi , i daje wrażenie pełniejszych.
(np. składasz ręce na wysokości biustu /tak jak do modlitwy/ i lekko nimi na siebie naciskasz, albo wymachy rękami na boki dwa razy zgiętymi w łokciu, i potem raz wyprostowanymi )

3. masaże biustu naprawdę ujędrniają skórę, poprawiają ukrwienie , a tym samym dają efekt pęłniejszych piersi.

Masaże możesz robić sobie sama, ale na pewno więcej przyjemności będziesz miała jeśli poprosisz o to jakiegoś chłopca.


4. Ważna jest postawa ciała. Prostuj plecy, nie garb się. W ten sposób naturalnie wypniesz piersi ku przodowi i będą one optycznie większe.

Powodzenia!
bolec
Młody aktywny
Posty: 90
Rejestracja: 18.02.2003, 15:52
Lokalizacja: Tybet

Re: Piersi

Post autor: bolec »

Najlepsze na małe piersi Skarpetki !!! 8) (To był żart )Moji koledzy forumowicze majom rację gdyż ja sam mam 13 lat i nie zwracam jeszcze uwagi na piersi lecz na dupe bez obrazy koleżanki jak jest jędrna to je OK ;PAle w ostateczności mogom być duże !!! :wink: O i jeszcze jak piowiedział paweł pieść je podczas kompieli najlepiej mleczkiem daf ;P
Przykro mi ,ale ptak nie telefon komórkowy nie liczy się kto ma większy
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Piersi

Post autor: Basko »

Noś specjalne wkładki do bistonosza, które rzeczywiście powiększają biust, oczywiście nie aż tak bardzo aby nie wydawało się to podejrzane. Polecam wodne wkładki, w dotyku, umieszczone w biustonoszu nie zdradzają o swojej obecności. Po za tym możesz wykonywać specjalne, mało komplikowane ćwiczenia, które pomagaja w rozwoju piersi. Optycznie może pomóc zapudrowanie nieco dołka pomiędzy piersiami, to może śmieszne ale pomaga (podobno) :tak:
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Piersi

Post autor: Piqs - X »

Malamarshall

Re: Piersi

Post autor: Malamarshall »

HAHA!! U nas w szkole dziewczyna zemdlala i karetka przyjechala, a ona miala taka bluzke na guziki i chyba jej sztuczne oddychanie robili czy cos, i ksarpetki jej wypadly ze stanika!!!!!
HAHAHA !! Ale przypal..... :lol:
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Piersi

Post autor: Phantom »

PLAGIATT pisze:
Poczekaj parę lat to urosną. Mój kolega też tak miał :)
lol x2
...tu chyba jest jakaś nie ścisłość...
no comment O_o
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Piersi

Post autor: DianaR »

Urosną z czasem. Zobaczysz. Potem jeszcze zaczniesz narzekać po o ci to?!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
ODPOWIEDZ