Piersi

Ponoć to najpiękniejszy okres w życiu.... a jednak czasem daje sie we znaki - przerastające problemy; brak zrozumienia; nowe, nieznane sytuacje; ale także radości i powodzenia. Tu możesz napisać o tym wszystkim, co Cię boli, denerwuje, zastanawia i cieszy w Twoim obecnym życiu.
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Piersi

Post autor: Diana »

No w twoim wieku bym sie tym nie przejmowała, takim problemem nie zamartwiała i zadbała o tyłek bo z tego co przeczytałam chłopcy w twoim wieku właśnei na niego zwracają uwage. Głowa do góry poczekaj troche :)
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Piersi

Post autor: Montana »

Zgadzam sie z moja sasiadka z gory :D
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Piersi

Post autor: PLAGIATT »

heheheh :) pewnie najbardziej to wamm przeszkadza podczas biegania :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Piersi

Post autor: DianaR »

A żebys wiedział!! :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Piersi

Post autor: PLAGIATT »

hm... DianaR ale wiesz chłopaki mają wtedy na co patrzeć :] hihihi eee no ale jakby kobieta bez piersi wyglądała prawie jak chłopak :P...



P.S. JESZCZE RAZ ZOBACZE TAKIE ZACHOWANIE A ZLE TO SIE DLA WAS SKONCZY... TYM RAZEM SKONCZYLO SIE NA USUNIĘCIU POSTÓW LECZ NASETPNYM RAZEM BĘDZIE Z WAMI KRUCHO... TU PORUSZA SIE POWAZNE TEMATY A WY WIDOCZNIE DO TEGO NIE DOROŚLIŚCIE (mówie o tych dwóch cwaniaczkach)
Shirya
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 25.02.2003, 23:04
Lokalizacja: Kosmos

Re: Piersi

Post autor: Shirya »

Ja proponuję ban ana forum da osób które nie wnoszą nic do dyskuzji poza bluzgami...


Mi piersi w bieganiu nie przezkadzają :D w grze w tenisa też nie.... :D Może dlatego, że jeśli już gram to zapominam o swej płci... :D
Mamy w życiu prawo popełniać wiele błędów oprócz jednego- tego, który niszczy nas samych.....
Diana
Młody rozbrykany
Posty: 290
Rejestracja: 11.02.2003, 23:54
Lokalizacja: rzeszów

Re: Piersi

Post autor: Diana »

mi troszke przeszkadzają ale jakoś sobie radze :D
szkoła jest jak wibrator - dobrze robi ;)
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Piersi

Post autor: PLAGIATT »

hihihihihi - :-) no to tyko w bieganiu i niczym więcej.... :]
Sword
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 25.05.2003, 17:18
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Piersi

Post autor: Sword »

Opowiem wam pewną historię:
Jestem w szkole, zaczyna się drugie śniadanie. Na śniadanie było jabłko i cos jeszcze. Moja koleżanka nie chciała wziąść jabłka i od babki która dawała 2 śniadanie usłyszała te słowa" "Jedz jabłka bo ci cycki nie urosną" :mrgreen: Wiec jec wiecej jabłek, to powinno pomóc :P
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Piersi

Post autor: DianaR »

A może ona jej proponował żeby zamiast cycków w biustonoszu jabłka nosiła!

To oczywiści był żart. Ale małe piersi też mają swój urok. Jak któs chce to mogę oddać połowę swoich piersi. Ja ich nie potrzebuje!!! :mrgreen:
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
aniapakero
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 01.06.2003, 17:29
Lokalizacja: Lodz / Hilden

Re: Piersi

Post autor: aniapakero »

Z biustem to tak jak z okresem- nie ma za czym tesknic;-)
A co do tego trzesienia sie przy bieganiu- niech no wypowie sie plec brzydka- czy wam aby nic sie nie trzesie przy bieganiu :mrgreen:
Sword
Młody aktywny
Posty: 21
Rejestracja: 25.05.2003, 17:18
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Piersi

Post autor: Sword »

Powiem ci ze to dobre pytanie:)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Piersi

Post autor: Paweł »

aniapakero pisze:...niech no wypowie sie plec brzydka- czy wam aby nic sie nie trzesie przy bieganiu :mrgreen:
heh... :twisted:

To zalezy od wielu czynników.
Na przykład jakiej bielizny uzywasz, czy slipów, zwykłych majtek, a może bokserek (i to tez jeszcze jakich: wyprofilowanych czy nie) :P

aniapakero: przekonasz sie już 5.VII, buahaha... :mikolaj2:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Piersi

Post autor: Basko »

Ja słyszałam kilka smiesznych historii na temat, jak chłopcy radzą sobie z tym problemem i wcale za ciekawie chyba nie mają. No ale, jakby patrzeć na to z drugiej strony............Zmeiniając temat. Moja znajoma z byłej klasy miała rozmiar chyba D coś, była tłusta i miała naprawde obwisłe piersi i jeszcze nie nosiła biustonosza. Nie wiecie nawet jak to wygląda!!!!!!!!! :emm: Ona miała 16 lat a nawet jeszcze nie myśli o biustonoszu. Obłęd. Jakby miała małe piersi to jeszcze, ale jej sięgały do pasa, jak krowie mlecznej. A fujjjjj. Jak miałyśmy wf i ona biegała, albo cóś to żygać się chciało. Feeeeeeeee. Ja już wole swoje maleńkie. Co małe to piękne, nie?
aniapakero
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 01.06.2003, 17:29
Lokalizacja: Lodz / Hilden

Re: Piersi

Post autor: aniapakero »

Pawel czyzbys chcial mi zaprezentowac sie w bieliznie?
Az czuje dreszczyk emocji :wink:
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Piersi

Post autor: Paweł »

A nie pamietasz jak w Zgierzu na integracji juz pierwszego wieczora wyladowalem w samych bokserkach w sali konferencyjnej... teraz dopiero sie bedzie działo :mrgreen:

To było by na tyle reklam.... teraz powracamy do tematu... czyli Piersi i czy dynda? ;-)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Piersi

Post autor: Phantom »

Paweł Florczak pisze:A nie pamietasz jak w Zgierzu na integracji juz pierwszego wieczora wyladowalem w samych bokserkach w sali konferencyjnej...
:zdziwko:
Paweł Florczak pisze:teraz dopiero sie bedzie działo :mrgreen:
Jak zwykle coś pominąłem :zdziwko:
aniapakero
Młody aktywny
Posty: 40
Rejestracja: 01.06.2003, 17:29
Lokalizacja: Lodz / Hilden

Re: Piersi

Post autor: aniapakero »

Teraz moglbys zainwestowac w cos bardziej kusego niz bokserki :mrgreen:
A wracajac do dyndania piersi, to poto wymyslono staniki, aby tego problemu nie bylo
DianaR
Człowiek czynu
Posty: 1527
Rejestracja: 16.03.2003, 11:05
Lokalizacja: Śląsk

Re: Piersi

Post autor: DianaR »

Gdyby staniki rozwiązywały problem to by nie było tematu!!!
Dopiero wówczas, gdy dostrzeżemy, że żaden człowiek nie jest zupełnie czarny, ani też zupełnie biały, lecz, że wszyscy jesteśmy, jak zebry w paski lub szarzy, jak orły i dopiero wówczas, gdy wyciągniemy z tego spostrzeżenia praktyczny wniosek, mamy możność naprawdę zrozumieć ludzi.
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Piersi

Post autor: ::PiotreK:: »

to mozna zalozyc przymaly stanik :P:P
ODPOWIEDZ