Nietypowa miłość :P

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
przemo
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.01.2006, 05:13

Nietypowa miłość :P

Post autor: przemo »

Zakochałem się w dziewczynie,
która jakoś niewykazuje szczególnego zainteresowania mną, ale jesli pytam jej (wyczytałem na tym forum) czy naprzykład jej się niepodobam iii że jak tak to zeby powiedziała to niebęde jej czasu marnował. A ona weź przestań na to. Wiem ze pisze z kilkoma chłopakami tak mi powiedziała a przynajmniej z 1 pisze więcej. Ale powiedziała że między nim a nia nic niema kumplują się tylko. Troche dziewczyna może i nim jest zauroczona ale nic specjalnego. Udało mi się ja namówic na randkę w piątek mamy iść połazić troche i pogadać. Choć długo musiałem ją przekonywać mówiła że jest zimno może troche później itp. Może powiecie, sprzedacie jakiś pomysł jak ją do mnie zbliżyć zainteresować na tej randce może coś fajnego odstawić, zeby zaczęła się mna bardziej interesować? Nie mam na to pomysłu może możecie pomóc :oops2: Aha może zawczesnie wyszełm troche z kocham Cie. Ale napisałem że się w niej zakochałem i gdy tylko na gg próbuje jej przekzać że kocham cie a ona na to nie nie kochasz ja pytam czemu a ona bo nie i taka rozmowa. Albo nie wiem pisze. Cooo jest niby można wywnioskowac że chce żebym się od iksaksał ale z drugiej sronki jak o to zapytałem w prost czy tego chce to napisała że jakby tego chciała dawno by mi o tym powiedziała. A i napisała jeszcze coś takiego żeee teraz nie chce chłopaka. Chłpak too obowiązki coś takiego :( Dalem jej porówanie że traktuje chłopaków jak psy :ok: zbystrzała :P Możecie cos porawdzić w tak Cięzkim przypadku? Aha pozdrawiam forumowiczów długo szukałem takiego forum :P
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: Phantom »

Jestem w stanie doszukać się drobnej, acz subtelnej różnicy pomiędzy znaczeniem zwrotów "zakochałem się w Tobie" a "kocham Cię", chociaż - jak widać - teoretycznie przekazują to samo <: I po co tak rzucać słowami? Dziewoja sprawia wrażenie rozsądnej c(;

PS. Pisze z nimi? A rozmowa, spotkania? Żyjecie w zamknięciu? Oo
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: PLAGIATT »

popieram Phantoma nie rzucaj słów na wiatr... kobiety nie lubia jak ktos sie bawi słowami choć one też się nimi bawią... słowo kocham można raczej powiedziec osobie z którą się już jest jakiś dłuższy okres czasu...

co zrobić na randce hm... zabierz ja na spacerek do parku nad jeziorko... potem gdyby naprawde było zimno wejdzcie do jakiejs kawiarenki... itp... rozmawiaj z nia szczerze... ale też słuchaj... kobiety nie lubia osób ciagle kłapiących dziobem... musisz umieć ja słuchać... itp... no i jak chcesz mozesz kupic jej różyczke ;p

Pozdro...
przemo
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.01.2006, 05:13

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: przemo »

Nooo znalazła się duszyczka, która mnie rozumie :P :hihi:

Pisze z tym gostkiem tylko sms, nie spotyka się. Brrr znaczy zaprosił ją w ta sobote naaa jakąs impreze do kumpla. Jak ją spytałem w prost czy sie z nim spotyka odpisuje że nie. Widzieliśmy się kilka razy. A następny tekst to ja z nim tylko pisze. O takie cuś jest między nimi :|

Hehe może macie jakiś pomysł co na tej randce :P zrobic aby się do mnie przekonała? Może coś kupić...?



YYYY z tą różyczką to jak? Kupić jej na nasze spotkanie czyli wcześniej czy o co loto? Czy w trakcie spotkania kupić? yyyy chyba to niebedzie zbyt dobry pomysł zleje się ze śmiechu :P
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: melOn »

zrobic cos zwariowanego by bylo duzo smiechu i zabawy (:
cos czego nigdy wczesniej nie robila
mozesz to wybadac na gg pytajac sie dyskretnie ;p
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: PLAGIATT »

to twoj wybór ja bym kupił... przed spotkaniem i wręczył jej na spotkaniu... ;p
przemo
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.01.2006, 05:13

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: przemo »

yyy jak to wybadać na gg? Jakoś tego nieumiem wybadać możesz sprzedac jakis pomysł?
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: melOn »

potrzebne sa do tego dobre pomysly.

np. gadajac z nia powiesz ze robiles z kumplami jakas jazde. no i czy ona kiedys robila rzeczy w podobnym stylu..
jak sie rozgada i bedzie mowic tak wiesz z pasja.. tzn ze lubi zwariowane przedsiewziecia ;P
noo a pozniej bedziesz kombinowal co mozecie robic.. zlapiesz ja za reke i pociagniesz za soba i powiesz no to zrobmy teraz "..."

troche skladnia nie pracuje
ale mam nadzieje ze zczailes o co come on ;P
i to troche moja wypowiedz dwuznacznie brzmi wiec bez skojarzen ;D
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: stefan »

przemo,
1. wybacz, co to za opcja z jakimś kolesiem z którym ni to pisze ni to nie pisze, niby się umawia na jakieś imprezy a jednak nie?

2. widzieliście się kilka razy, a Ty jej mówisz że ją kochasz? nie sądzisz że mocno przeginasz? miłość to więcej niż gadanie i zauroczenie po kilku spotkaniach, to jest spoiwo które ma wytrzymać wichury zamętu. uszanuj miłość, nie nazywaj jej mianem czegoś, czego nie jesteś pewien.

3. dziewczyny lubią facetów "z jajem" i pomysłowych, dlatego dziwię Ci się że pytasz co masz zrobić. jeśli wierzysz w poradniki "co zrobić, żeby zauroczyć sobą dziewczynę na pierwszej randce", to życzę naprawdę ogromu szczęścia.

4. pominę błędy ortograficzne, których masę popełniasz. jak chcesz "zabłysnąć via SMS", to używaj poprawnego języka. czytaj książki, zrozumiesz o co chodzi.

5. kobiety się nie "bada na GG" tylko patrzy się jej głęboko w oczy i słucha dokładnie każdego słowa które mówi, nie przerywa się jej dopóki nie skończy i próbuje się dokonać rzeczy niemożliwej - próbuje się zrozumieć usłyszane słowa.
przemo
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.01.2006, 05:13

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: przemo »

yyy my sie niewidzialiśmy wcale :( JUtro mamy sie spotkać. A znam ją 2 tygodnie i wyrwałem się z ta miłością jak down. Co teraz zrobić? Wytłumaczyłem jej że pisaliśmy wtedy od 23 do 4.32 nad ranem i że wtedy coś mnie naszło. Ona pisze że ok już jest ok że jak chce moge pisac ze ją bardzo lubie aaa ona jak jej to napisze zawsze mówi fajnie itp. Co wy na to coś możecie poradzić? Jutro zdam relacje po randce :P

Ostatnio zadała tak z niczego pytanie czy mam sam pokój :) A ja na to prawde, że tak ona to fajnie. A ja udałem głupa i mówie a po co Ci to ??Niewazmne nie musisz wiedzieć tak odparła :P :P

Zaczął się tez coś tamat o urodzinach mówie jej masz zaproszenie do mnie na urodzinki :P A ona łał :) I później coś się zaczęło o pokoju iii ja napisałem że zobaczy mój pokój na moje urodzinki chyba że będzie chciała to wcześniej ja zaprosze :P na co ona nie wiem jeszcze czy przyjde na twoje urodziny... Mówi że nie wie jaki prezent kupić. Dałem jej kilka propozycj że lubie komputry biki :P i dziewczyny :P A ona że kompa mi niekupi bo ja nie stac roweru też nie. Ale że weźnie komputer na raty dla mnie :) Hehe tez to było miłe. Czyli raczej nie chce mi przekazać żebym spadał. Ciekawe co tam jutro na randce bedzie Trzeba coś wymyslić żeby ją do siebie przekonać :P Będe naturalny ale troche fantazj nie zaszkodzi :) Aha jak jej napisałem niby o tym czymś dziwnym. Napisałem że ostatnio z kumplami skakalismy ze skoczni do stawu iii nieraz były gleby obok w błotko. To napisała ŚWINIA :( Chyba nie lubi czegoś takiego :emm:
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: melOn »

czyli to jest "miłość" przez internet?
uuuu... ;O
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: Phantom »

A widziałem! ... kiedy to było, nooooo... w środę! tak, w środę w kinie widziałem zwiastun ekranizacji "Samotności w sieci" <;


PS. melOnku, nie nabijaj się c(;
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: Linka »

kobiety się nie "bada na GG" tylko patrzy się jej głęboko w oczy i słucha dokładnie każdego słowa które mówi, nie przerywa się jej dopóki nie skończy i próbuje się dokonać rzeczy niemożliwej - próbuje się zrozumieć usłyszane słowa.
fakt, dziewczyny naprawde lubia kiedy sie ich słucha- ale "na żywo".

A co do "internetowej miłosci" to miałam kiedys kolege (nadal jestesmy kolega i kolezanka) i on własnie popełnił taki bład. Spotkalismy sie kilka razy, prosił mnie o chodzenie- a kiedy odmowiłam to potem na gg powiedział mi, że mnie kocha. Odrzuciło mnie to. Bo jak mozna naprawde kogos kochac jesli sie go widziało kilka razy- i w ogole jak mozna cos takiego mowic przez gg.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
przemo
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.01.2006, 05:13

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: przemo »

Hehe ale ta moja miłośc jest wyrozumiała chyba :P Wybaczyła mi a ja już postaram się nie strzelać takiej gafy.

Ale tuuu kolejny problem o którym nie wiecie booo jest miłośc która mnie kocha iii to bardzo :tak: ale ja chyba do niej nic nieczuje :| Znaczy chodzimy z nią do jednej szkoły jest odemnie dwa lata młodsza jest ładna ma śniada karnacje i ciemne włosny wyglądem mi się podoba i wsio ale jednak nic w serduszku do niej nieczuje :( Hehe narazie piszemy itp. Ona chyba kocha mnie od dłuższego czasu tylko teraz spełniło się jej marzenie i do niej zagadałem. I po kilku dosłownie spotkaniach pisaliśmy do siebie że się kochamy itp :roll: może przez to że miałem 3 dziewczyny i po tygodniu znajomości pisałem z nimi że się kochamy znaczy nie sex tylko pisałem kocham Cie ona to samo :P i przez to pewnie strzeliłem ta gafe z moją prawdziwą miłością :P Ale ona naprawde jest fajna nie odrzuciła mnie tylko mi to wybaczyła :P

A z tą miłością prawdziwą to nie przyjaźń internetowa tylko w szkole na zabawie u mnie ją zobaczyłem spodobała mi się spytałem znajomych kto to poszperałem znalazłem numer iii się z nia zapodałem przez gg :) i sms :P
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: Offik »

jej... zamotane... ja sie gubie :emm:
przemo
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.01.2006, 05:13

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: przemo »

nooo fakt poleciałem :P :ok: Ale spoko :) Mam nadzieje żeee ktos to zrozumie dla mnie jest w pełni zrozumiałe :) Hehe jakbym wam walnął tu jakis poważny problem który miałem naprzykład dwa miechy temu to byście padli :) Tam to sam ja nie wiedziałem o co chodzi :)ale mysle że mnie jakaś dobra dusza zrozumie :)



P.S Najważniejsze jest to że moja ukochana troche inaczej zaczęła na mnie patrzeć :P iii nieraz o cos mnie zapyta pośmieje się ze mna itp. Powie cos miłego :) Ale zobaczymy jak długo to potrwa iii czy po randce będzie fajnie :)
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: Phantom »

Jak spróbujesz poużywać znaków interpunkcyjnych i mniej buziek, może Forumowicze łatwiej chwycą o co chodzi ; )


Ukochana? Chłopie, wrzuć Ty wreszcie na luz :oops2:
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: *MysterY* »

Phantom znam ten ból co mówi Przemo, ten wcześniej ale dalej nie mam siły czytać :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
przemo
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.01.2006, 05:13

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: przemo »

yyyy to jush po randce :ok: Raczej wsio ok tak jak było ale przynajmniej szczerze pogadaliśmy pośmialiśmy się choc bardzo zimno było :P Dowiedziałem się czegos o niej że jest na coś chora niechciała zdradzić na co że woli starszych a nie w tym samym wieku, że dużo innych sie dowiedziałem. Teraz już wiem że zamiast pisać te brednie trzeba dobrze poznać się z druga połówką. A iii te porady wszystkie na forum to bujda :hihi: trzeba samemu mieć podejście wszystko robić po swojemu tooo raczej nic niedaje może w 1% przypadków coś pomoże ale nic więcej :P

Hehe ale jestem zadowolony bo mam ładną kumpelę przynajmniej aa i zapoznała mnie z agnieszka jej koleżanką też ładna :P iii chce nas skumać :twisted: ciągle mi o niej opowiada itp. Hehe może z tego coś będzie :P :ok:
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: Offik »

przemo pisze: aa i zapoznała mnie z agnieszka jej koleżanką też ładna :P iii chce nas skumać :twisted: ciągle mi o niej opowiada itp. Hehe może z tego coś będzie :P :ok:
teraz to juz wogole Cie nie rozumiem, niby kochasz tą jedną ale masz nadzieje że ze znajomosci z tą Agnieszką cos bedzie... nie obraz sie ale przeginasz!!
ODPOWIEDZ