Nietypowa miłość :P

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: Linka »

nie umiem juz naliczyc ile tych kolezanek jest ;)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: melOn »

heh.. i to ma byc milosc? ;p xD
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: stefan »

"hihi :) to jest miłoooość hehe :) :) :) iiiiiiiiiii to na dodatek prawdziiiiiiiwa :) lol no ale mówię wam hehe qmpeeeeeeele są fajne iiiiiiiiiiiiii ładne aha te porady też syf :) :)"

argh, ten temat to jakaś podpucha - obudźcie mnie! uszczypcie, oblejcie wodą, powiedzcie że sprawdzacie - cokolwiek!

przemo, gadasz jak potłuczony - musiałem to z siebie wyrzucić.
przemo
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 26.01.2006, 05:13

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: przemo »

nooo to jest miłośc przynajmniej była aa jak nie ma szans to co mam się załamac? Wole poszukac innej miłości :ok:
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: melOn »

to nie jest milosc.. nawet nie wiem czy mozna to nazwac zauroczeniem...
milosc nie mija tak "szybko" ehm ;P i na pewno nie przyjmuje sie czegos takiego z usmiechem "jak nie ona to jej kolezanka" :|
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Nietypowa miłość :P

Post autor: stefan »

przemo: rozumiem że to jest forum młodzieżowe a nie branżowe i z pewnością nie ma tu punktu w regulaminie zabraniającego używać slangu młodzieżowego.

niemniej jednak lojalnie ostrzegam: jeśli zobaczę w tym temacie jeszcze jeden Twój post najeżony konstrukcjami typu "iiiiiiiiiiii" "nooo", to leci on do kosza.

"bo tak".

wyciągnij wnioski - zanim wyślesz, przeczytaj.
ODPOWIEDZ