CO NA WALENTYNKI??!!

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
*Lena*
Młody aktywny
Posty: 55
Rejestracja: 16.11.2005, 17:17
Lokalizacja: Świat

Re: CO NA WALENTYNKI??!!

Post autor: *Lena* »

ja w tym roku walentynki spedze sama, zaplakana i przytulona tylko do kota. on jedynie mi zostal... i w tym roku obdarowuje kartkami przyjaciol :)
"don't try to fix me i'm not broken"
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: CO NA WALENTYNKI??!!

Post autor: pietruszka »

wg. mnie jezeli jestescie ze soba od roku to najlepiej cos co przypomni fajne chwile ;) moze podarujesz chlopakowi jakies plakaty z waszymi zdjeciami jakimis pamiatkami z wakacji .... taki wiesz... mix wspomnien ;) moje walentynki zapowiadaja sie nieciekawie ale to szczegol... ciesze sie twoim szczesciem pozdrawiam :*
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: CO NA WALENTYNKI??!!

Post autor: Byczek »

To pierwsze walentynki z moja nowa dziewczyna, wymyslila ze nie bedzie mi kupowac jakichs serduszek, jakich pelno teraz w witrynach sklepowych, lecz cos co mi sie naprawde spodoba i przyda. No i wymyslila ze zakupi mi ksiazke "Historyk" czekam teraz tylko az przyjdzie! A ja wzamian za to mam zamiar zaprosic Ja na kolacje w walentynkowy wieczor, mam nadzieje ze sie uda :)
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: CO NA WALENTYNKI??!!

Post autor: melOn »

Byczek brawo..!

praktyczne rzeczy sa najlepsze ;P (:

a kolacje mozna pamietac na wiele lat (:
bo to coś "innego" - oderwanie sie od rzeczywistosci (:
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: CO NA WALENTYNKI??!!

Post autor: Linka »

Ja wcale nie obchodze walentynek. Pewnie juz kiedys mowilam na tym forum, ze jak sie kogos kocha to mozna mu na codzien to okazywac a nie tylko od głupiego swieta.
Rok temu nie było zadnych karteczek, prezencikow itp- w tym roku tez nie bedzie.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Kate1717
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 03.02.2006, 00:28
Lokalizacja: Lublin

Re: CO NA WALENTYNKI??!!

Post autor: Kate1717 »

Dobrze, że nie mam tego problemu obecnie... Ale w zeszłym roku kupiłam poduszkę serducho. Miałam trochę roboty, bo sama napis wyszywałam :P Ale się opłacało. Prezen trafiony bo mój ex nie potrafił spać bez tkz "jasia" :D
"Przed prawdą nie uciekniesz
niezależnie jak szybko byś biegł"
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: CO NA WALENTYNKI??!!

Post autor: ::PiotreK:: »

nic :]
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: CO NA WALENTYNKI??!!

Post autor: melOn »

ja dostałam m.in. 50 gr na szczescie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: CO NA WALENTYNKI??!!

Post autor: pietruszka »

no sa przyjaciele i to duzo i duzo znajomych ale walentynki to swieto zakochanych i nie zamierzam ich spedzac z kimkolwiek poza ukochana osoba a narazie jestem w fazie qmplowania ale wszystko stoi na dobrej drodze i tego bede sie trzymac :D
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ODPOWIEDZ