UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Interesujesz się modelarstwem, a może zbierasz znaczki ;-) Tutaj możesz porozmawiać z innymi o swoich zainteresowaniach, tych mniej i bardziej orginalnych. Zaszokuj nas swoimi pomysłami!
ODPOWIEDZ
Bros
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 23.12.2005, 00:02
Lokalizacja: Łódź

UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Bros »

Zamieściłem tutaj ten temat ponieważ chciałem dowiedzieć się co Wy sądzicie o zjawiskach paranormalnych, takich których nie sposób wyjaśnić racjonalnie. Jak wszyscy wiemy istnieją na tej Ziemi rzeczy, które się filozofom nie śniły jak chociażby tajemnicze zniknięcia w trójkącie bermudzkim. Ja jestem ciekaw tez w jaki sposób powstały piramidy w Egipcie lub tez inne budowle powstałe dzięki Aztekom Majom i Inkom w Ameryce Południowej i Północnej. Czy były one rzeczywiście dziełem ludzkich rąk czy też ktoś im pomagał o kim nie wiemy kto to był poniewaz precyzja z jaką zostały zbudowane na jak czasy starożytne jest niesamowita. A propo duchów wierze że instnieją i wiem ze wielu ludzi miało z nimi kontakt. Być może ktoś z Was także ma takie doświadczenia i mógłby sie nimi pochwalic? Prosze, napiszcie co o tych zjawiskach sądzicie.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: =MiLi= »

Jak wiesz mnie tez ciekawia takie zjawiska.. tzn lubie o tym sluchac, czytac i to jest bardzo hmm interesujace... niesamowite... duchy istnieja na pewno wiem o tym! Moja Mama miała z Nimi kontakt, z resztą mówiłąm Ci o tym chyba... e każdym razie są na pewno.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Blood On The Ground »

Nie jestem taka pewna Oo'
No cóż... mnie to jakoś nie kręci. Nie wierzę i tyle ; ) ewentualnie telepatia..
Żyć to znaczy rodzić się powoli
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: melOn »

ciekawe i fascynujace ... (:
i przede wszystkim wywołują wiele pytań na których nie znamy odpowiedzi... przez co człowiek szuka odpowiedzi i poznaje jeszcze bardziej świat...
uwielbiam sluchac o tym xDD
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Paweł »

=MiLi= pisze:... z resztą mówiłąm Ci o tym chyba...
a nam nie powiesz? :nom:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: =MiLi= »

Sporo jest do pisania.. z resztą wydaje mi się, że już kiedyś wypowiadałam się na ten temat na forum...
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Paweł »

ZNALAZŁEM!!!!!!
co prawda Mili sie tam nie wypowiadała, ale temat ten sam... :)


http://www.strefazso9.pl/forum/viewtopic.php?t=450
:twisted:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Bros
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 23.12.2005, 00:02
Lokalizacja: Łódź

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Bros »

ale juz zamknięty
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Paweł »

bo jest ten ;)
jak ten zejdzie na za bardzo z tematu to tez sie zamknie... :twisted:

no ale do tematu ;p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Bros
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 23.12.2005, 00:02
Lokalizacja: Łódź

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Bros »

czy moge podac stronke na ktorej są filmiki z ufo do ściagnięcia?

// Phantom: a dlaczego nie? ;p

to jest strona głowna tej strony
http://www.zjawiska.hosted.pl/phpnuke/start.html
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Katrina »

"Są dziwy w niebie i na ziemi, o których ani śniło się waszym filozofom" :mrgreen:
Sama nie wiem co o tym myśleć. Słyszałam taką anegdotę (chyba z okresu Oświecenia):

- Czy wierzy Pani w duchy?
- Nie, ale bardzo się ich boję.


: ))

Ja szczerze przyznam, że czasem mam dziwne wrażenie, że duchy istnieją.
Jeśli chodzi o przepowiadanie przyszłości itp., to w to wierzę, ale raczej nie będę korzystać z usług wróżki.:)
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Byczek »

W celu uzyskania odpowiednich informacji na temat zjawisk paranormalnych, zapraszam na fajna strone temu poswiecona: http://www.nautilus.org.pl
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
son_gohan
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 29.12.2006, 02:09
Lokalizacja: z podziemi...

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: son_gohan »

kiedyś zajmowałem się OBE (i nie chodzi tu o tampony ;)) i astralem ale to nic dobrego nie wróży jak moja mama bła mała to zmarł jej wujek (mieszkał z nimi) i mojam matka i babcia słyszały jego ducha i widziały jak czasem swiatło się zapala ,ale z duchami kontaktu wolał bym nie mieć bo nie iem co on moze zrobić mi i wiem ,że ja mu nic nie zrobie...
-PATRZ DUCH!!!:shock: :shock::shock: :shock::shock: :shock::shock: :shock::shock:
..::Nie wiedziałen co napisać :)::..
Agnes Gajewska
Młody aktywny
Posty: 2
Rejestracja: 08.08.2008, 13:13

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Agnes Gajewska »

Według mnie zjawiska paranormalne istnieją. Dużo się tym interesuję więc co nieco wiem na ten obszerny temat. Głęboko wierzę, że to istnieje. Choć dotychczas nikomu nie udało się dokonać czegoś tak wielkiego, ja jestem przekonana, że kiedyś ktoś dokona wielkiego czynu. Mam po prostu takie przeczucie jakby miał się zjawić ktoś, kto będzie posiadał zdolności paranormalne. To jest bardzo ciekawe zjawisko. Co do duchów to wierzę, że istnieją ale nigdy jeszcze żadnego nie spotkałam. Jednak troszkę się ich boję, nie wiem dlaczego... To jest taki strach, chyba każdy to odczuwa. Trójkąt Bermudzki... No tak, to również jest bardzo ciekawe. Możnaby sprawdzić czy faktycznie tam znikają ludzie. Nie będę tu prezentować moich pomysłów. Być może na Trójkącie jest jakieś pole magnetyczne? Albo przejście do innego wymiaru? Oh, wspaniale byłoby gdyby to było przejście do świata db ale to raczej nie to... Myślę, że Trójkąt jest jednym z najciekawszych tematów. Sama nie wiem jak wytłumaczyć to zjawisko. Wiele myslę i piszę dużo wypracowań na tematy parapsychologii, psychologii itp. ale szczerze mówiąc to nigdy nie zagłębiałam się w szczegóły Trójkąta Bermudzkiego. Jestem jednaj, jak już mówiłam, pewna, że kiedyś ktoś odkryje zagadkę jaką ma w sobie Trójkąt...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Linka »

Ja w sumie to sama nie wiem, czy wierzę w takie rzeczy, ale raczej tak ;p Wiele z "dowodów" na istnienie duchów czy ufo okazywało się lepszą lub gorszą ściemą, ale zdarzają sie też rzeczy niewyjaśnione. Może z czasem nauka pozwoli na wyjaśnienie tego wszsytkiego, ale ja chyba tych czasów nie zdaże dożyć :P
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Justyśka
Szalony pismak
Posty: 506
Rejestracja: 21.10.2007, 13:30
Płeć: kobieta
Lokalizacja: LiSóW

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Justyśka »

hmm jeżeli chodzi o UFO to nie wierzę... jeżeli chodzi o duchy to wierzę, ale nigdy z nimi nie obcowałam więc nie mogę nic na ten temat powiedzieć, ale lubię słuchać. Natomiast najbardziej mnie interesuje właśnie trójkąt bermudzki i wszystko co się z nim wiążę przyjmuję z wielkim zainteresowaniem. Historia piramid egipskich i różnych innych budowli też mnie dość nurtuje, no ale gdyby nie było zjawisk niewytłumaczalnych to ludzie nie mieli by czego badać;))
"Na zawsze stajesz się odpowiedzialny za to, co oswoiłeś." Saint-Exupery
........................:::::::::::::::::::::.............................
"Nie przejmuj się zbytnio tym, co ludzie powiedzą. Rob, co ci się w życiu podoba, jeśli tylko będziesz mogla potem w lustrze spojrzeć sobie w twarz." L.M Montgomery
Martuśka
Prawie autorytet
Posty: 2074
Rejestracja: 28.03.2007, 23:01
Płeć: kobieta

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Martuśka »

Nie wierze w takie rzeczy jak UFO... jestem raczej racjonalistką i potrzebuje niezbitych dowodów by w to uwierzyć... Chociaż dziś (o 5 rano:P) koleżanka zaczęła mówić o tym i sie zastanawiać... bo skoro powstały filmy na ten temat i ktoś wpadła na taki pomysł to chyba nie jest to tylko ludzka wyobraźni i może ktoś kiedyś coś tam widział:P
a trójkąt bermudzki to tylko z filmami mi sie kojarzy... i nie zastanawiam sie nad takimi sprawami chociaż może to błąd i tracę wiele ciekawych rzeczy:P
NexT
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 16.09.2008, 19:50

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: NexT »

Heh bardzo mnie zainteresowała wasza opinia, "Nie wierzę w UFO, ale wierzę w duchy".
Hmmm... Pomyślałem i wymyśliłem ze to może UFO i duchy to jedna całość.
Chodzi mi o to że Duchy to UFO, a UFO to duchy. Na pewno wiele osób będzie się ze mną nie zgadzać ale ja tak przypuszczam.
anek
Młody aktywny
Posty: 31
Rejestracja: 28.11.2008, 13:36
Lokalizacja: lublin

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: anek »

Jeszcze niedawno interesowałam się paranormaliami.
spoto czytałam o tych wszystkich zjawiskach: oobe, duchy, ld, jakieś nadprzyrodzone zdolności itd.
troche mi już przeszło, ale i troche zostało. (;
nie przestawaj szukać..
jesteś o krok bliżej..
nie przestawaj szukać..
to nie koniec.
Dodo234
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 14.12.2012, 00:38
Płeć: mężczyzna

Re: UFO, duchy i inne zjawiska paranormalne

Post autor: Dodo234 »

Za bardzo jakoś nie wierzę w UFO, choć niektóre przypadki są naprawdę dziwaczne i cieżko je wytłumaczyć. Generalnie z UFO można wytłumaczyć 99% przypadków. No ale i tak zostaje 1% niewyjaśnionych a to jednak dużo:)
ODPOWIEDZ