Dziewczyna + papierosy + alkohol

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Kate1717
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 03.02.2006, 00:28
Lokalizacja: Lublin

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Kate1717 »

Popierm.. S********y i nic więcej... Kobiecie życie niszczą. Ja na imprezach pije - fakt, ale jak poczuje helikopter to basta. Nie ma innego rozwiązania. Przynajmniej dla mnie...
"Przed prawdą nie uciekniesz
niezależnie jak szybko byś biegł"
Szamot
Młody aktywny
Posty: 73
Rejestracja: 24.01.2006, 20:19

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Szamot »

A niech se robia co chca :nom: ja nie toleruje tylko dragow (Marihuana to nie dragi) zarowno u dziewczyn jak i chlopakow.
Kate1717
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 03.02.2006, 00:28
Lokalizacja: Lublin

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Kate1717 »

Wybacz ale baka to też narkotyk. Tak jak po każdym można się przekręcić. Thc to nie zabawka...
"Przed prawdą nie uciekniesz
niezależnie jak szybko byś biegł"
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

dziewczyna + papierosy + alkohol +dragi = NIE

Post autor: Katrina »

Kate1717 pisze:Jest równouprawnienie. Chłopak może wszystko a dziewczyna nic?
Nikt nie zapisał tego, że dziewczyna nie może palić, pić i ćpać. Myślę, że tu nie chodzi o równouprawnienie. Zastanów się sama. Czy chciałabyś się tak zachowywać? Kobieta, to symbol delikatności. Facet jest "siłaczem". Faceci mogą pić ile wlezie, mają mocne głowy. Mężczyzni z kieliszkiem nawet imponują niektórym dziewczynom. Kobiecie po prostu nie przystoi stać pod monopolowym i wlewać w siebie wódę. Myślę, że równouprawnienie nie ma tu nic do rzeczy. O równouprawnieniu możemy mówić na przykład w przypadku znalezienia miejsca pracy. Facetów podobno szybciej zatrudniają. Ale jeśli... Połączyć te dwie sprawy, to kto chciałby aby obok niego pracowała kobieta, wokół której unosi się dym papierosowy?
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: *MysterY* »

jak dla mnie to kobieta nie powinna palić, jeśli pali trudno, pije hmmm zależy w jakiej ilości jeśli przesadza no to sorry. A tak wogóle jeśli chodzi o narkotyki to odrazu ma takiego minucha że hej! nie pytajcie czemu tak po prostu dla mnie kobieta powinna być rozważna i delikatna, a nie jarać 2 paczki dziennie pić tak że nic nie pamięta i się nie kontroluje, nie wspomnę o dragach
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Katrina »

*MysterY* pisze:dla mnie kobieta powinna być rozważna i delikatna, a nie jarać 2 paczki dziennie pić tak że nic nie pamięta i się nie kontroluje, nie wspomnę o dragach
Masz dokładnie takie samo zdanie jak ja. :) Rozważna i delikatna, to same zalety kobiety, a używki tylko niszczą te przymioty.
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Potępiony »

Mówicie, że używki niszczą przymioty kobiecości. Wystarczy popatrzeć na pijanego mężczyznę i odpowiedzieć sobie na pytanie: ile w nim jest męskości?
Konieczność jest najlepszym doradcą.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: *MysterY* »

nie wiem i wcale mnie to nie interesuje. Moim zdaniem też tu jest mało męskości :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Byczek »

Jakbym dopadl takiego s********to bym mu łeb urwał i narzygał do środka! Juz rozeslalem po wszystkich kolezankach na gg, a jesli chodzi o te trzy sprawy w tytule tematu, to uwazam ze to niebezpieczna mieszanka, po za tym bardzo tego nie toleruje, szczegolnie papierosow (tego ze dziewczyna pali, nie ja), bo alkohol to jeszcze przelkne:)
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Katrina »

Potępiony pisze:Mówicie, że używki niszczą przymioty kobiecości. Wystarczy popatrzeć na pijanego mężczyznę i odpowiedzieć sobie na pytanie: ile w nim jest męskości?
Dokładnie. Mężczyzn również to dotyczy. Po prostu facetom nie wolno przesadzać, a kobiety ogólnie powinny nie upijać się itp.
aśka
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 29.01.2006, 16:33
Lokalizacja: poznań

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: aśka »

to prawda nie powinny sie upijac ale jak troch sobie wypija to nic sie nie stanie... co do narkotykow i papierosow to hmm... wedlug mnie mogloby ich w ogole niebyc...
stokrotka
Młody aktywny
Posty: 12
Rejestracja: 10.01.2006, 20:28
Lokalizacja: pacanowo

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: stokrotka »

oj ludzie...napisaliscie wszystko co ja chciałam wymienić
Ja uważam tez, że naprawde dziewczyna nie powinna pić, palic i ćpać, bo traci swój urok i piękno. ja osobiście nie palę, ani tez nie biore żadnych używek. pić, to i czasem piję, ale jak jest okazja, no i oczywiście z umiarem (nie tak żeby tarzać sie po podłodze). upić mi się nie zdarzyło.
co do facetów, to uważam takze, że papierosy i dragi w grę nie wchodzą, ale piweczko na imprezie owszem.

Nie wiem jak u was, ale u mnie chłopacy (m.in. mioi koledzy) szczycą sie, zę piją, a jaka maja radość jak po imprezie mają bół głowy???? jakby dokonali wielkich czynów. gadaja o tym całemu światu! a tak naprawde to dopiero 15 - letni gównairze!
:nie:
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Potępiony »

To wyobraź sobie, że 20-latkowie też potrafią się tak zachowywać. Młodzież sobie poużywa i wyrośnie (w większości). A ja znam osobiście ludzi którzy mają po dwdzieścia parę lat i zachowują się tak jak opisała stokrotka. Nie wiem czy to przez używki mają cofnięty rozwój emocjonalny, ale zachowują się dosłownie jak nastolatkowie, którzy radują się niczym dzieci opowiadając to ile razy się zrzygali na kolejnej ostro zakrapianej alkoholem (Bóg wie czym jeszcze) imprezie.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: JaGaKi »

Chyba nie tyle chodzi tutaj o to że kobiety nie mogą palić czy też pić (o ćpaniu zapominam bo to większa głupota). Jasne że mogą - ale jakoś jak patrze na dziewczyne to fajniej wygląda bez pet w łapie, kaszląc co jakiś czas i w dodatku wszędzie jest ten smród tytoniu... Mnie to odpycha... Tutaj nie chodzi o to że możecie nie możecie. Znam kobiety które piją mnóstwo alkoholu i nigdy ale to nigdy nie zwróciły uwagi facetów - no chyba że na jedną noc. A pro po tych środków sterylizujących - dżiz... jakbym skopał dupe takich debilom...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
alka-kicia87
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 18.01.2006, 18:26
Lokalizacja: co skad ?

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: alka-kicia87 »

o to chyba o mnie mowa :P alkohol na imprezie i fajki to niezbedna rzecz
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

nie mam pomysłu

Post autor: Katrina »

Oj nie pisałam dawno na ten temat. Moje zdanie sie nie zmieniło. Popieram kulturalne picie. Ale dziewczyny po co się upijać? Nie lepiej iść i wypić lampkę wina z chłopakiem, niż upić się z całą zgrają palaczy i narkomanów (może trochę przesadzam, ale wkurza mnie to zachowanie).
Nienawidzę jak chłopakom czy dziewczynom śmierdzi z buzi papiersami. Ubrania przesiąkają smrodem. Guma do żucia nic nie pomaga! A dlaczego dochodzi do tego, że osoby, które palą, to przede wszystkim młodzież? Bo młodzież i dzieci najłatwiej omotać reklamami! Reklamy papierosów albo środków typu "zapomnij o papierosie" potęgują to zjawisko. Nie wspomnę już o serialach, w których dość często pojawia się scena w stylu: Och! Antonio mnie porzucił! - po czym zapala papierosa i topi smutki w alkoholu.

Dobra nie piszę tyle, bo wiem, że nie chce Wam się czytać.

Zdziwiła (a może zażenowała) wypowiedź alka-kicia87:
o to chyba o mnie mowa:P alkohol na imprezie i fajki to niezbedna rzecz
Co oznaczał ten uśmieszek " :P " ? Czy szczycisz się tym?
alione
Młody aktywny
Posty: 52
Rejestracja: 22.03.2005, 12:08

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: alione »

DZiewczyna+alkochol+papieros=dziewiec miesiecy :mrblue:
nicość jest mym przeznaczeniem
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Potępiony »

alione pisze:DZiewczyna+alkochol+papieros=dziewiec miesiecy :mrblue:
Dodałbym jeszcze przygodnie poznanego chłopaka, bez tego nie wiem jak by nie była dziewczyna odurzona to i tak nie da rady.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Linka »

Potępiony pisze:
alione pisze:DZiewczyna+alkochol+papieros=dziewiec miesiecy :mrblue:
Dodałbym jeszcze przygodnie poznanego chłopaka,
Ewentualnie jeszcze jakies chorobsko od tego chłopaka.


Chociaz nie wolno mowic, ze u kazdej dziewczyny tak jest, przeciez nie kazda, ktora wypije browara musi tka skonczyc. Dotyczy to raczej panienek, ktore ida na dyskoteke i upijaja sie do nieprzytomnosci.
alione
Młody aktywny
Posty: 52
Rejestracja: 22.03.2005, 12:08

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: alione »

Jeszcze dokladam porzadna muze dla ukojenia zmyslow
CO do dyskotekowych dziewczyn niestety to prawda :twisted:
nicość jest mym przeznaczeniem
ODPOWIEDZ