Dziewczyna + papierosy + alkohol

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Piqs - X »

Zeby woogle rozmawiac na taki temat trzeba zdefiniować, co to jest "picie" i co to jest "palenie" bo generalizowanie moze zabolec niejedna/jednego ..

Dla wsyzstkich krzyzowców, którzy w pochodzie przeciw papierosom i alkoholowi gotowi sa palic za soba wszystko co im sie z tym kojarzy, jedyna radosna informacja moze byc to, ze powoli nastepuje przemiana w spol. niepalace :D u mlodziezy widac to slabiej, ale tez:])
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Potępiony »

W zasadzie nie jest regułą, że pijana dziewczyna jest łatwa. Owszem istnieją takie które chadzają do klubów żeby się tylko napić i wyżyć seksualnie. Wieże jednak, że rozsądna i mądra dziewczyna nawet po pijaku potrafiłaby nad sobą zapanować.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Katrina »

Potępiony pisze:Wierzę jednak, że rozsądna i mądra dziewczyna nawet po pijaku potrafiłaby nad sobą zapanować.
Cytat z małymi poprawkami. Przepraszam, ale nie mogłam patrzeć na te błędy!!!
Jeśli tak, to ja jestem wielkanocnym kurczaczkiem! :oops2:
Po pierwsze, jeśli dziewczyna jest "rozsądna i mądra", to się nie upija.
Po drugie, gdy dziewczyna się upije, to nie ma szans, żeby panowała nad tym co robi. Samo upicie polega na tym, że właściwie traci się zmysły.
Podsumowując,
dziewczyna+alkochol+papieros=dziewięć miesięcy
Im bliżej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta!!!:D
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: vanessa »

Katrina pisze:Po pierwsze, jeśli dziewczyna jest "rozsądna i mądra", to się nie upija.
Po drugie, gdy dziewczyna się upije, to nie ma szans, żeby panowała nad tym co robi. Samo upicie polega na tym, że właściwie traci się zmysły.
wybacz szczerość :mrblue: ale uważam się za rozsądną i mądra, a mimo to zdarzyło mi się upić kilka razy ; ]
a z tym panowaniem to różnie bywa, zależy jak bardzo się ktoś upije. uważam, że nie polega to na całkowitym braku kontroli Katrina.
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: melOn »

ja też uważam się za rozsądna a upiłam się wiele razy xD i jakoś panowałam nad sobą i swoimi emocjami, a zarazem także emocjami innych (:
karolinka1108
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 18.12.2005, 19:45
Lokalizacja: Giżycko

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: karolinka1108 »

Moim zdaniem dziewczyny są bardziej atrakcyjne jak nie palą i nie piją :) dlatego nie pale ... ;)
LoLeK MaStEr :)
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Katrina »

Ja tam jużs sama nie wiem. ;) Skołowałyście mnie teraz, to nie fair ;) ;) :twisted:
Im bliżej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta!!!:D
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: JaGaKi »

Moim zdaniem dziewczyny są bardziej atrakcyjne jak nie palą i nie piją :) dlatego nie pale ... ;)
spodobało mi się... czyli pijesz?:D Moim zdaniem dziewczyna możę pić... ale jak pali to nie... odrzuca mnie to.. lokomotywy nie szukam:D
karolinka1108
Młody aktywny
Posty: 62
Rejestracja: 18.12.2005, 19:45
Lokalizacja: Giżycko

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: karolinka1108 »

Na urodzinach i imprezkach ;) Czyli niekiedy :)
LoLeK MaStEr :)
h3lix
Młody aktywny
Posty: 77
Rejestracja: 05.05.2005, 21:46
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: h3lix »

Oj, ludzie, kiedy się nauczycie, że łańcuszki [wulg] od rzeczy? Istotą łańcuszka jest jego rozpowszechnienie i zaspamowanie komunikatorów i maili.
A teraz coś o progesterexie:
"Czym jest Progesterex?
Postanowiliśmy zapytać się o to najbardziej cenioną amerykańską organizację Food and Drug Administration zajmującą się badaniami i dopuszczanem leków do obrotu.
Jak podaje FDA, Progesterex istnieje, a w USA jest niedopuszczony do obrotu. W Europie Progesterex używany jest natomiast jako lek uspakajający (tego zapewne będzie trzeba więcej sprzedać po ostatnich sieciowych plotkach...). FDA twierdzi, że lek ten nie tylko wywołuje senność, ale może prowadzić przy większych dawkach do wymazywania z pamięci chwil, gdy był zażyty. W żadnym wypadku nie ma efektu sterylizującego!"
na podstawie http://hotnews.pl/druk,10,88.html
Polecam google.pl ;)

A co do tematu to nie toleruję palaczek, sam nie palę, tylko w wyjątkowych sytuacjach, może raz/dwa razy w roku. Nie widzę w paleniu żadnej przyjemności, a jedynie stratę kasy i nieodpowiedzialność palacza...
Ostatnio zmieniony 09.05.2006, 08:30 przez h3lix, łącznie zmieniany 1 raz.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: stefan »

wyrażaj się.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: JaGaKi »

Dużo dziewczyn widze pisze, że równouprawnienia to tamto siamto.... ale o co chodzi? CZy dobra prezencja ma jakieś pokrycie w równouprawnieniu? To jasne że w nrmalnej rozmowie kiedy spotkam dziewczyne niepalącą i niepijaną a palącą i pijaną to wybiore niepalącą... Dlaczego? Bo kobiecie z tym nie do twarzy... a to czy ktoś wam zabrania czy nie - NIKT NIKOMU NIC NIE ZABRANIA... Wasze życie - wasza głupota. Życze powodzenia w "dorastaniu" poprzez picie alkoholu i palenie papierosów:P
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Potępiony »

Uważam, że mimo wszystko nie powinniśmy potępiać palaczek. To jest ich sprawa, że palą i w zasadzie to jest nałóg więc pewnie niełatwo z tego wyjść. A jeżeli chodzi a alkohol to kilka moich znajomych widziałem ostatnio porządnie wstawionych a ponieważ je znam dość dobrze wiem, że są porządnymi, szanującymi siebie dziewczynami. Zresztą najeżdżanie na "rozrywkowy" tryb życia w gronie gdzie niemal każdy pije (jeśli tak nie jest poprawcie mnie) alkohol jest odrobinę nie na miejscu.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: JaGaKi »

Potępiony - nie patrz na to jako najeżdżanie na dziewcyzny paląc czy pijące. Mi chodzi o to że wybrałbym dziewcyne która nie pali niż tą która pali - proste:P
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Potępiony »

JaGaKi nie odnoszę się jedynie do twojej wypowiedzi ale o całości jaką tu można przeczytać. Osobiście też wolałym się spotykać z dziewczyną która nie pali, ale nie traktuję w sposób gorszy tych które palą papierosy.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
ruletka71
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 30.01.2006, 19:09

WOW

Post autor: ruletka71 »

a co jesli dziewczyna zdązyła sie juz za*ebać jak dzika swinia(niestety nie jeden raz).. czy ma szanse odbudowac swoja reputacje?.. QRCZE, ZAPIJAłAM SMUTKI I TO Z TAKIM SKUTKIEM ZE WIELU WIECZOROW NIE PAMIETAM DO TEJ PORY. MIESZKAM W MALEJ MIEJSCOWOSCI I TERAZ WSZYSCY TRAKTUJA MNIE JAK SMIECIA TYMBARDZIEJ ZE MAM PROBLEM Z ALKOHOLEM, ALE JUZ OD DAWNA NIE UPIłAM SIE Z CZEGO JESTEM W SUMIE ZADOWOLLONA. SZCZERZE MOWIAC JUZ DLUGO NIE SLYSZALAM ZADNYCH PRZYKRYCH KOMENATRZY NA SWOJ TEMAT ALE WIEM CO MYSLA SOBIE O MNIE WSZYSCY...SZCZERZE MOWIAC WSYTD MI :roll: .WIEC DZIEWCZYNY NIE PICJCIE LEPIEJ DLA WAS! :cry: :cry: :cry: .. A JA SOBIE ZOSTANE SAMA ZE SWOIMI NALOGAMI.
’cause sooner or later it’s over ...
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: Potępiony »

ruletka71 a czy ci ludzie którzy cię traktują jak śmiecia są bez grzechu? Rozumiem, że jest ci ciężko tym bardziej, że tacy "oceniający" ludzie na pewno Ci nie pomagają ale postaraj się nie przejmować za bardzo zdaniem innych zwłaszcza jeśli słyszysz z ich strony jedynie uszczypliwe uwagi.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: pietruszka »

myślę że w twojej sytuacji ruletka71 powinnaś poddać się leczeniu. gdy już będziesz po profesjonalnej terapii ludzie zmienią o tobie zdanie. będą cię traktować jako nową osobę. może nie zapomną ale wybaczą i powrócisz do społeczeństwa na nowych warunkach.
chociaż jedno mnie dziwi-czemu tak bardzo zależy ci na opinii innych ludzi? przeciez oni widzą tylko wierzchnią warstwę a to przecież nie ty. najważniejsze to co masz w sercu. jak sama zaczniesz traktować siebie z szacunkiem to i inni zmienią o tobie zdanie.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: JaGaKi »

W życiu nie zgodziłbym się na żadną terapie... chyba, że chcesz mieć wyprany mózg...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
niezapominajka
Młody aktywny
Posty: 56
Rejestracja: 04.05.2006, 10:47
Lokalizacja: Włocławek

Re: Dziewczyna + papierosy + alkohol

Post autor: niezapominajka »

JaGaKi pisze:W życiu nie zgodziłbym się na żadną terapie... chyba, że chcesz mieć wyprany mózg...
a ja uważam że terapie pomagają...i wcale nie piorą mózgu
''Jestem tym, kim może być każdy z nas jeśli słucha swego serca.Człowiekiem, którego zachwyca tajemnica życia, który dostrzega cuda i czerpie radość z tego co robi''
ODPOWIEDZ