otwarcie igrzysk olimpijskich

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
Zablokowany
nailo
Młody aktywny
Posty: 1
Rejestracja: 06.02.2006, 20:42

otwarcie igrzysk olimpijskich

Post autor: nailo »

Mam za zadanie napisac list który mógłby zostac odczytany na uroczystości otwarcia igrzysk olimpijskich skierowany do startujacych w nich sportowców
Bardzo proszę o jak najszybszse odpowiedzi kompletnie nie wiem jak wogóle to zacząć plzz to moze podnies mi ocene na polrocze !!!!!!!!
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: otwarcie igrzysk olimpijskich

Post autor: stefan »

mój drogi,

piszę w odpowiedzi na twojego opatrzonego wielką ilością wykrzykników (krzyczysz na mnie?) posta.

masz za zadanie napisać list - czemu więc tego nie zrobisz?

nie wiem skąd przekonanie, że napiszesz posta na forum (strzelam, że nie na jednym) i ludzie za ciebie odwalą robotę.

czemu dzisiaj jest takie podejście - frajernia za mnie zrobi, od tego mam neta, za którego mi rodzice (też frajernia) płacą? ja rozumiem, chcesz mieć wyższą ocenę. ale oceny się nie dostaje za to że ci ktoś obcy na forum podpowie, tylko za to że się ma wiedzę i nauczyciel to zweryfikuje.

za mnie nikt obcy nigdy zadania nie zrobił i cieszę się. jak nie miałem to odpisywałem od kumpli. tak przetoczyłem się przez szkoły i nie zbiedniałem od siedzenia nad książkami. polecam.

sorry winnetou, business is business.
Zablokowany