Prosze was o rade

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
darek20
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 03.02.2006, 22:41

Prosze was o rade

Post autor: darek20 »

Moja dziewczyna rozmawia z moim najlepszym kumplem i mówiła mi, ze bardzo lubi z nim rozmawiać. Z początku to olewałem bo czemu by miala z nim nie rozmawiac. Gdzieś tydzień temu prawie z Nią zerwałem bo powiedziała mi, że coś do niego czuje (a rozmawia z nim tylko na gg). Zrobiliśmy sobie dwu dniową przerwe, żeby sobie wszystko poukładac. Kumpel powiedział mi, ze coś sie jej tylko wydawało i tylko mnie kocha, ale ja wiem że cos do niego czuje :( . Kazałem jej nie gadać z nim i wykasować go z gg! Zrobiła to, ale on znowu sie do niej odezwał i znowu ze soba rozmawiają i chcą sie spotkac w następną środe. Ja wiem, ze jak oni ze sobą sie będą spotykac to nasz zwiazek sie rozpadnie. Nie wiem co mam robic. Doradźcie mi co mam robic bo bardzo mi zalezy na niej.

mod edit: Nastepnym razem przeczytaj 20 razy to co napisales i popraw bledy.
Ostatnio zmieniony 10.02.2006, 01:02 przez darek20, łącznie zmieniany 1 raz.
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Prosze was o rade

Post autor: melOn »

znaja sie tylko przez gg.. czy na realu tez..? ;P
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Prosze was o rade

Post autor: Offik »

Mysle ze musisz pogadac z Twoim kumplem... wytlumaczyc mu ze kumplowi sie takich rzeczy nie robi... a do Twojej dziewczyny musisz miec mimo wszystko wiecej zaufania...
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Prosze was o rade

Post autor: stefan »

prosze waz o rade ale szybko
miarka się przebrała, będzie porządek i szanowanie innych.

popraw swojego posta, ale szybko. inaczej poleci blok.

uprasza się o wstrzymanie od dyskusji do czasu, w którym darek20 wyedytuje swojego posta.
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Prosze was o rade

Post autor: Wang »

Przepraszam Cie Stefan, ale wyedytowalem posta darka... po prostu nie wytrzymalem :oops2:
Darek... jesli masz tyle lat, co w nick'u napisane, to mnie dobiles.

Mysle, ze juz chyba mozemy wrocic do rozmowy... hmm?
Veni Vidi Vici
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Prosze was o rade

Post autor: stefan »

możemy, Wang.

chociaż to darek20 miał wyedytować.

nevermind this, let's get back to topic.
Wizard23
Młody aktywny
Posty: 66
Rejestracja: 01.05.2005, 20:01

Re: Prosze was o rade

Post autor: Wizard23 »

Wytłumacz kumplowi że ma się trzymać od niej z daleka a dziewczynie że ma sie z nim nie spotykać. Jeśli kumpel nie posłucha no to wpier.... mu. Problem będzie jeśli nie poslucha dziewczyna to wtedy nie masz wyjścia i musisz sie z tym pogodzić.
Blandzia
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 22.12.2005, 23:44

Re: Prosze was o rade

Post autor: Blandzia »

Hm po pierwsze pogadaj z dziewczyną i zapytaj jej, kto jest dla niej ważniejszy... ma prawo się przyjaźnić z Twoim kumplem, ale nic więcej, nie powinna, będąc z Tobą czuć do niego NIC więcej niż koleżeństwo. Jeśli okaże się, że czuje do niego coś więcej to... ma to sens?

Z kolegą też pogadaj jak radzili poprzednicy...
"Ale niech słowo kocham jeszcze raz usłyszę, niech je w sercu wyryję i w myśli zapiszę."
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Prosze was o rade

Post autor: Piqs - X »

skasowales jego gg ?? Teras posun sie dalej .. zablokuj jego gg !! Na 100% pomoze !! Mowie Ci !!
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Prosze was o rade

Post autor: *MysterY* »

podopowiedzieć Ci coś??? Tylko to nie jest pozytywna odpowiedź nie chcesz nie czytaj :mrgreen:
ale wiedz że miałem podobną sytłacje tyle że dziewczyna była ze mną i tez gadała sobie niby z kolega i co wyszło??? okazało sie że dzień po zerwaniu ze mną już z nim była, tzn. ona juz z nim kręciła jak była ze mną. Ja bym zlał ją na twoim miejscu i poszukał lepszej bo ta nie zasługuje na ciebie :) Proponowłabym o niej zapomnieć :]
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
darek20
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 03.02.2006, 22:41

Re: Prosze was o rade

Post autor: darek20 »

Na wstępie chciał bym przeprosić niektórych za moje błedy ale jestem dyslektykiem i to jest nie uniknione. Może masz racje ale ona mi mówi ze tylko mnie kocha i nikogo więcej a znim tylko lubi rozmawiac , on wogóle to kiedys do niej kręcił ale ona go olała dla mnie i byliśmy jakis czas ze sobą. Później z nia zerwałem bo niechciałem stracić kumpla bo widziałem że denerwuje go to że jestem z nią . W tym roku znowu sie spotkaliśmy i było zajebiście do czasu, kiedy mi powiedziała że niby cos do niego czuje. A teraz cały czas mi mówi że sie pomyliła że tylko myślała że cos do niego czuje i tylko mnie kocha ale i tak chce sie znim spotkac i nie wiem co mam o tym myślec A jak siedze jestem sam w domu to przychodzą mi do głowy bardzo głupie myśli i wkońcu zwarjuje hehe pozdro

coś tam poprawiłem tych błędów co by się łatwiej czytało :) *MysterY*
Ostatnio zmieniony 11.02.2006, 16:09 przez darek20, łącznie zmieniany 2 razy.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Prosze was o rade

Post autor: Offik »

wyluzuj:)

i tak jak napisalem wczesniej pogadaj uczciwie z kumplem :) mysle ze bedzie dobrze
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Prosze was o rade

Post autor: melOn »

zawsze trojkacik moze zostac ;P
Kate1717
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 03.02.2006, 00:28
Lokalizacja: Lublin

Re: Prosze was o rade

Post autor: Kate1717 »

Wg mnie? Nie wiem kim jesteś - nie znam Cię. Tak samo jak twej ragazzy. W każdym razie ona leci w kulki. Dobra rada? Szczera rozmowa. Jeśli to nie pomoże to zapomni o niej i o twoim kumplu.
"Przed prawdą nie uciekniesz
niezależnie jak szybko byś biegł"
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Prosze was o rade

Post autor: Mirriam »

Kate - nic dodac, nic ując. A poza tym na sile nie ma sensu zabraniac jej kontaktu z kolega, bo przeciez to co zakazane najbardziej kusi.
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Prosze was o rade

Post autor: vanessa »

Daj jej się spotkać z tym chłopakiem.
Co będziesz jej zabraniać. A jak powie 'nie' to nakopiesz jej do tyłka? Bądźmy dorośli.
Ma prawo z nim rozmawiać. A jak po spotkaniu, coś między nimi zaiskrzy to będziesz wiedział, że to nie była miłość, że to nie była ta dziewczyna, że jednak to, że kocha tylko Ciebie to były puste słowa, że na pewno znajdziesz inną może i lepszą wybrankę.
nie rób niczego na siłe i wbrew jej woli, bo będziesz tego potem żałować.




stefan pisze: przebrała, będzie porządek i szanowanie innych.
popraw swojego posta, ale szybko. inaczej poleci blok.

uwielbiam to..
hah.. ; ]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Prosze was o rade

Post autor: *MysterY* »

jak dla mnie to wciąż to samo, u mnie też było że niby nic a w końcu się okazało że jednak. Szkoda że wiedziałem o tym ostatni :emm:
łeeeeeeee ale teraz nie płacze :) ona jest zadowolona i ja też :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prosze was o rade

Post autor: Katrina »

Ktoś zapytał czy znają się tylko przez gg czy w realu. To nie ma znaczenia. Powinieneś jaknajszybciej "pozbyć się" tego kolesia. Spędzaj jak najwięcej czasu ze swoją dziewczyną. Rozmawiaj z nią szczerze. Powiedz jej co Ci leży na sercu. Nie wstrzymuj łez. Pokaż jej, że Ci zależy i, że on na pewno nie będzie dla niej lepszy od Ciebie.
A kumpel... Myślę, że jeśli jest uczciwym człowiekiem, to po krótkiej rozmowie powinien się odczepić od Twojej dziewczyny. Jeśli nie, to ... raczej nie radziłabym z nim rozmawiać w sposób "zostaw moją dziewczynę", bo zrobi wszystko, żeby ją zdobyć i pokazać, że jest silniejszy. Na pewno nie rozmawiaj z nim przy świadkach, ani na gg. A jeśli nic nie będzie skutkować, to może spotkajcie się w trójkę i szczerze pogadajcie? Chciaż myślę, że to byłoby ostateczne wyjście.

Walcz o dziewczynę do końca. Nawet jeśli zerwie... "Jeśli kocha, to wróci".
(Na prawdę warto do końca walczyć, nie poddawać się, sama się o tym przekonałam i udało mi sie uratować mój związek.)
Jeśli powie, że się nim bardziej interesuje, to zapytaj wprost, w czym On jest lepszy od Ciebie!

Pozdrawiam i życzę powodzenia. Na pewno się uda.
Mirriam
Truskafka
Posty: 1532
Rejestracja: 01.08.2003, 02:20
Lokalizacja: Nie z tej ziemi... ;)

Re: Prosze was o rade

Post autor: Mirriam »

Katrina pisze:Spędzaj jak najwięcej czasu ze swoją dziewczyną. Rozmawiaj z nią szczerze. Powiedz jej co Ci leży na sercu. Nie wstrzymuj łez.

1. Moze i jest to jakies wyjscie, zeby spedzac razem jak najwiecej czasu, ale nie wiem czy w tej sytuacji to dobry pomysl. A moze ona wlasnie potrzeuje troche odpoczac od niego, zeby przemyslec wszystko?
2. Łzy? - sorry, ale dla mnie to troche branie na litosc. Dziewczynie zrobi sie zal i bedzie dalej z nim dla swietego spokoju. Tylko jaki jest sens?
Katrina pisze:Jeśli powie, że się nim bardziej interesuje, to zapytaj wprost, w czym On jest lepszy od Ciebie!
Tez dziwne pytanie... A moze lepiej nie znac tej prawdy, zeby mniej bolało? A nawet jesli juz sie to wyciaga z dziewczyny to po co? Zeby zmienic sie i pozniej pokazywac "patrz ja tez jestem jak on, a nawet jeszcze lepszy"? Bez sensu...
"Moje szczęście ma brązowe oczy :D" :tak:
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Prosze was o rade

Post autor: Katrina »

Sama nie wiem...
ODPOWIEDZ