Tylko mnie kochaj...

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Tylko mnie kochaj...

Post autor: =MiLi= »

Widzieliście? Wg mnie wspaniały film :) Michalina po prostu cudowna, teksty ma genialne :D i jest taka słodka... chciałabym mieć taką córkę ;) Zakościelny.. chyba nie muszę mówić ;) zagrał bez zarzutów :) No w ogóle same plusy :D można się pośmiać ale i uronić łezkę... :) baaardzo polecam :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Bastuś
Młody rozbrykany
Posty: 285
Rejestracja: 12.12.2005, 01:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: Bastuś »

I ja polecam genialny film juz dawno nie wiedzialem tak dobrego polskiego filmu serio serio :) i jest suuper :D jak by to Michalina powiedziala :D :) Mili hehe ja tez chce taką córeczke ;) :D
Żyć mnie umierać...Miłością sie wspierać :)S.Kaczmarek
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: ::PiotreK:: »

dla mnie sie zupełnie niepodobał i niewiem czem u wszyscy sie zachwycają tą dziewczynką przeciez ona taka normalna była
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: vanessa »

mnie się film nie podobał.
był nierealny. te mieszkania. te samochody. sklep w którym michalinka się ubierała: dolce&gabbana : |
teksty były troszeczke wyuczone.

ale Julka Wróblewska.. ssłodka dziewczynka! tez chciałabym mieć taką laleczkę małą :) :)
a wiecie jak nazywa sie aktor, który grał kolege małej Michaliny?
Kuba Nicpoń :lol: - nazwisko pasuje do niego i d e a l n i e! Taki mały, rudy diabełek ;p ;p
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: =MiLi= »

serio czy poważnie? ;P

Hehe Julka jest cudna ;P Piotrek nie zauwazyles tego jak Ona slodko mowi? jaki uroczy ma styl bycia, jakie ma teksty i jak patrzy, jak wyraża emocje... ? naprawdę tego nie zauważyłeś? to raczej nierealne... jakby to powiedziała Michalina "Raczej nie" ;P
Hehe Nicpoń ;P dostał Pan jakiegoś esemesiaka ;P hehe ;P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: Potępiony »

::PiotreK:: pisze:dla mnie sie zupełnie niepodobał i niewiem czem u wszyscy sie zachwycają tą dziewczynką przeciez ona taka normalna była

:tak:
Nic dodać nic ująć
Konieczność jest najlepszym doradcą.
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: =MiLi= »

No tak... ten brak wrażliwości u facetów.... :x :twisted:

Hehe nawet mojej Mamie się podobał :D a Jej naprawdę podoba się co setny chyba film ;P
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: anuśka :) »

Że tak powiem... był fajny, ale strasznie banalny :] Koniec przewidziałam mniej więcej w połowie, bo łudziłam się, że nie może być aż tak oczywisty koniec :P Film taki akurat na odstresowanie się, bo głębszych sensów to tam się raczej nie można doszukać :)

Tak dziewczynka zagrała na 5+ no iiii Zakościelny ach och :roll: :lol: :hihi: żart
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: vanessa »

ten rudy diabełek to poważnie Kyba Nicpoń ; ]

anuśka masz racjęfilm był banalny, ale Julka sprawiła, że odniósł taki sukces ; )
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: ::PiotreK:: »

no niezauwazyłem tego bo jak dla mnie na samym początku to wydawało sie ze ta dziwczynka zupełnie grac nieumie
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: =MiLi= »

Dla mnie film nie musi być ambitny :) chodzi o to, żeby się odstresować i obejzreć coś miłego, heh jasne, że koniec był oczywisty innego być nie mogło ;) hehe ale to nie ważne, ważne jest to, że film przyjemnie się oglądało :)
Że nie umie grać? hmm... odniosłąm zupełnie inne wrażenie, Ona grała całą sobą... aż mnie się udzielały te wszystkie uczucia.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
Bastuś
Młody rozbrykany
Posty: 285
Rejestracja: 12.12.2005, 01:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: Bastuś »

Piotrek moze Ty bys lepiej zagrał ??
Jak dla mnie to zagrała henialnie i te minki i w ogole
a co do mieszkań i samochodow jakimi jezdzili uwazacie ze nie realne takie mieszkania ? hmm...jestem Ciekaw czy wiecie ile zarabiają architekci tacy zajmyjący sie duzymi powieżchanimi i planami na dużą skalę...
Żyć mnie umierać...Miłością sie wspierać :)S.Kaczmarek
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: vanessa »

no okey Bastuś-wiemy, ale pomysl czy dużo jest takich architektów zajmujących się dużymi powierzchniami :) i planami na dużą skale? czy żyjesz wśród nich? ja nie, Piotrek raczej też. Anuśka chyba także ;p

sądzę, że Piotrek nie chce obrazić tutaj nikogo, Julii Wróblewskiej też nie. to jego zdanie. jego opinia. nie gorączkujmy się tak.

; ]
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Bastuś
Młody rozbrykany
Posty: 285
Rejestracja: 12.12.2005, 01:04
Lokalizacja: Łódź

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: Bastuś »

pff je sie nie gorączkuje :) tylko pisze ze akurat to jest film z architektami w ralach głównych wiec w ich świecie to jest calkiem realne tak mieszkac :) i tak życ no a akurat to nie jest film o biednych ludziach hmm..;P wiem ze to jego i wasze zdania :) i w pożądku :)
Żyć mnie umierać...Miłością sie wspierać :)S.Kaczmarek
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: =MiLi= »

A czy film musi być realny? gdyby taki był byłby mega nudny bo po co oglądać coś co widzi się na codzień? fajnie jest popatrzeć na film gdzie jest trochę jak w bajce :)
Ale nikt tu nie uważa, że Piotrek kogoś obraził :) nikt także się nie gorączkuje jedynie każdy wyraża swoją opinię :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: anuśka :) »

Co do gry Julki to zgadzam się z tymi co mówili, że umie grać ;) umie umie, nie jest sztuczna ... dla porównania obejrzyjcie sobie może jakiś polski serial z dziećmi- no nie wiem może Klan? Tam to dopiero jest beznadziejna gra :tak:
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: ::PiotreK:: »

ja lepiej bym niezagrał i dlatego niejestem aktorem :>
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: Katrina »

Chyba będę musiała iść na ten film, bo widzę, że każdy ma inne zdanie. Na razie mam nastawienie, że jest to zbyt wyidealizowany film.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: Anuś »

oj..ja dopiero w sobote obejrzalam.. :)
film jak film..rozwiazania sie domyslilam w polowie ;p nic zaskakujacego :)
ale ogolnie 'to super' ;D
hihi
michalina..ee...Julka byla rewelacyjna!:) bez niej ten film w ogole nie mialby zadnego uroku :) jej minki, wyglad, texty..:) no rewelacja! :)

'ale to suuper' ;)
'-ale ty przeciez lubisz musli
-ale nie jak tęsknię...' :)

i kazdy mowi ze chcialby miec takie dziecko jak ta mala!;D haha
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Tylko mnie kochaj...

Post autor: pietruszka »

film widziałam.. ładny.. taki wyciskacz łez.. ale na końcu się skupić nie mogłam bo siku mi sie chciało strrrasznie i tylko nad tym się skupiałam..
ogółem można powiedzieć że film spoko ale jeden z tych co to sie na nich nie trzeba wysilać z myśleniem i szybko się o nich zapomina...
dajcie mi Zakościelnego, jego brykę i psa to będę happy:P
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ODPOWIEDZ