Rekordy w piciu :D

Narkotyki, alkohol i inne używki. Tutaj możesz dowiedzieć się o nich prawie wszystkiego, a także porozmawiać na ich temat.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: JaGaKi »

Stefan - przepalanka nie jest konieczni robiona w domu (patrz Przepalanka Krakowska )

A chwalić się można jakim to jest się ziomem ile to się wypilo... bo jak to się mówi wymiary ryby złowionej przez wedkarza ogranicza tylko jego wyobraźnia :D

KIedyś, 3 lata temu, kiedy miałem 15 lat, gadaliśmy z kolegą na basenie coś o piwie.. i nagle przybiega 12 latek on mówi żę tyle a tyle wypije po czym przyszła jego matka "nie opowiadaj tutaj głupot :P " i poszli... więc... kto kolejny się chwalić będzie?:>


Ja już raz na takim przechwalaniu się przejechałem... i od tego czasu ani tak nie pije anie sięnie przechwalam :>
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: stefan »

zgadza się JaGaKi, ale gotowa przepalanka to jak bimber z gorzelni albo samogon z rozlewni win - coś mi tu nie pasuje po prostu :)
sting
Młody aktywny
Posty: 3
Rejestracja: 16.06.2006, 01:24
Lokalizacja: :F!eLDs Of GoLD:

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: sting »

Wszystko jest dla ludzi, ale widze że niezłe oburzenie wywoluje alkohol na tym forum :) a moze jak zaczniemy przeklinać to wszyscy pouciekacie haha ?
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: JaGaKi »

Sting - czyżbyś dopiero co wkroczył w wiek kiedy się odkrywa alkohol... Po za tym nikt sięnie oburza, ale picie dla picia i tracenie z tej okzaji poczucia rzeczywistości jest GŁUPIE! Czyż nie lepiej wyjść z znajomymi na miasto i wypić jedno piwo pogadać? I ejszcze kasy zaoszczędzisz... Lepiej pomyśl nad sobą Sting...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: pietruszka »

JaGaKi: racja.
wg. mnie jak juz ktoa pije to najwazniejsze zeby z umiarem.nie chodzi przeciez o to zeby schlac sie jak swinia tylko tak troche dla smaku, dobrej zabawy, dla towarzystwa. nie ma sensu takie chlanie ze sie nic potem nie pamieta i budzi sie w jakiejs melinie. to kiepsko o czlowieku swiadczy. ludzie kulturalni umieja sie bawic z alkoholem
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Offik »

pietruszka pisze: ludzie kulturalni umieja sie bawic z alkoholem
i bez tez:)
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: pietruszka »

no fakt;) i bez i z;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
Cameleon
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 16.02.2007, 01:38

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Cameleon »

Haha, jakie pytanie..
Nie pije po to zeby sobie sprawdzic ile moge 'w siebie wlac' ...
To .. dziecinne ? Glupie ?

Ale mam mocna glowe.
'' Chcesz wiedzieć, co naprawdę myśli kobieta, to patrz na nią uważnie, ale nie słuchaj tego, co mówi. ''
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: ZooM »

a chlanie od rana do wieczora i przez całą noc też się liczy? bo to niezły maratonik był :) w sumie z 20 piwek poszło albo i lepiej + drugs.. ah te dawne czasy :) teraz to przez miesiąc tyle nie wypije :)

a skoro padło pytanie to się nie czepiajcie że to głupie i dziecinne, jak się nie macie czym pochwalić to nie wszyscy muszą o tym wiedzieć :P
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Man of war
Młody aktywny
Posty: 14
Rejestracja: 13.02.2007, 19:23
Lokalizacja: Szczecin

Takie są skutki picia wódki...

Post autor: Man of war »

Pamiętam i będę do końca życia, jak pierwszy raz wypiłem większą ilość. Urodziny brata w wakacje...Wszyscy oprócz mnie pełnoletni. Jako jedyny z grupy wytrzymałem do końca. Wypiłem coś ok. 2 browary + 1l. Drugi dzień to medytacja przy kiblu :oops: . Miałem 14 lat. :mrgreen:
Hail And Kill!
Jessica
Młody rozbrykany
Posty: 404
Rejestracja: 03.10.2006, 15:33
Lokalizacja: Wrocław

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Jessica »

Ja najwięcej 3 piwa na Sylwestra i do dzisiaj ani kropelki.
Medytacji nie miałam, ale moja koleżanka po 5-ciu... dwa razy.
I nie obrzydza jej wizja kolejnego upicia się (mnie obrzydza widok nawet samej puszki).
Let's make all dreams come true!
Spooky
Młody aktywny
Posty: 13
Rejestracja: 12.05.2007, 15:42

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Spooky »

Czemu tak ambitny topic umarł so fast?

0,7 mety + 2 x Rozkosz + 2 x piwa... przelicznik na głowę
Gonzo
Młody aktywny
Posty: 51
Rejestracja: 16.03.2007, 20:23
Lokalizacja: Skawina

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Gonzo »

Jak widzę Kate1717 została tutaj strzasznie zjechana za pytanie ile wypiliście. :D
A ja nic nie mam przeciwko piciu alkoholu. często chodzę z kumplami na 1 lub 2 piwa.
A na niektórych imprezach też lubię sobie wypić wódeczki. I taki komentaż do tego co niektórzy tu pisali - nie wierzę że ktoś może wypić pół litra i określać się mianem trzeźwy. Ja nie mam wybitnie słabej głowy ale po 3 mocnych piwach nie nazwałbym się trzeźwym a po pół litra tym bardziej. Tak więc na pytanie ile wypiłem nie upijając się w ogóle odpowiem: 2 piwa :mrgreen:
Spooky pisze:Czemu tak ambitny topic umarł so fast?
Bo spotkał się ze "świętym oburzeniem" ze strony forumowiczów, a miażdżąca krytyka napojów wyskokowych odstraszyła osoby które miały zamiar coś tu pisać 8)
All crimes should be teasured
if they bring thee pleasure
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: melOn »

Gonzo pisze:
Spooky pisze:Czemu tak ambitny topic umarł so fast?
Bo spotkał się ze "świętym oburzeniem" ze strony forumowiczów, a miażdżąca krytyka napojów wyskokowych odstraszyła osoby które miały zamiar coś tu pisać 8)
kurde Panowie, no sorry, teraz to wychodzi na to, że my jakieś kółko antyalkoholowe, każdy lubi sobie wypić, chociaż zdarzają się osoby niepijące fakt, ale chyba większość z nas wyrosła z czasów kiedy się chwaliło kto ile wypił na imprezie i miał zgona ;]
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: shyduo »

melOn pisze:każdy lubi sobie wypić, chociaż zdarzają się osoby niepijące fakt, ale chyba większość z nas wyrosła z czasów kiedy się chwaliło kto ile wypił na imprezie i miał zgona ;]
no więc pewnie dlatego umarł. Święte słowa melOn
lazikar
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 31.01.2008, 15:48

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: lazikar »

najwięcej z kolega wypiliśmy 1L na głowę
ale pózniej 3 dni zdychałem
spokogosc
Młody rozbrykany
Posty: 215
Rejestracja: 28.06.2007, 11:01
Lokalizacja: Łódź

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: spokogosc »

Kate1717 pisze:Ile najwięcej wypiliście i byliście trzeźwi?


Nic !!!! No jak mam być trzeźwy to nic :P.



A rekord to hmmmm skąd mogę wiedzieć rekordów zazwyczaj się nie pamięta.......ale był taki jeden raz jak byłem na 18 mojego kolegi, odpłynąłem ponoć około 24, obudziłem się o 6 rano z głową w klozecie(niedosłownie). Wstałem wyszedłem z ubikacji jak się okazało w ostatniej chwili bo zamykali lokal i siedział bym sobie w nim do poniedziałku :(.

Więcej takiej chorej akcji nie powtórzyłem, teraz piję z "umiarem".
Centi66691
Człowiek czynu
Posty: 1241
Rejestracja: 23.09.2007, 13:13
Lokalizacja: Hollyłódź

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: Centi66691 »

Ja wypiłem 1 litra na 3 rok temu :D ja i dwie laski.... w 10 minut i było ciężko ale wszystko pamiętam ale wymioty były :D
"Wielcy Tancerze nie są wielcy z powodu swojej techniki, lecz pasji"
plis102
Młody aktywny
Posty: 5
Rejestracja: 11.04.2013, 13:45
Płeć: kobieta

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: plis102 »

14,8 promila alkoholu we krwi miał Tadeusz S., który w 1995 roku jadąc samochodem, spowodował wypadek pod Wrocławiem. Wynik badania był tak nieprawdopodobny, że powtarzano je pięciokrotnie, zawsze z takim samym rezultatem. Mężczyzna zmarł kilkanaście dni później w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku. Do końca zawzięcie domagał się klina.
W listopadzie 1994 roku Jan M., 33-letni mieszkaniec Elbląga, zapił się na życie - 15,9 promila alkoholu we krwi. Rekord Polski.
ciekawe ile ten rosjanin mial promili nasz polak jechal jeszcze autem!!
hector55
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 15.04.2013, 01:44
Płeć: mężczyzna

Re: Rekordy w piciu :D

Post autor: hector55 »

2 flaszki o,7 :)
Zapraszam do kontaktu
ODPOWIEDZ