Katyń

Spędzamy w niej (albo powinniśmy spędzać) sporą cześć swojego życia. Jak w niej przetrwać i zostać sobą? Jak radzić sobie z codziennymi szkolnymi wymogami? Jak uniknąć najgorszych katuszy? Co interesującego dzieje się u Was w szkole, a z czym nie możecie wytrzymać?
Zablokowany
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

Katyń

Post autor: Katrina »

Co sądzicie o zbrodni katyńskiej?
Macie jakieś ciekawe informacje na ten temat?
A może znacie jakąś ciekawą stronę, gdzie można coś znaleźć?
Może ktoś ma zdjęcia?
Znacie kogoś, kto może wiedzieć więcej?

Dzięki wielkie za odpowiedź.

// Phantom: wyedytowane, nieładnie, nieładnie. stefan, czy ktokolwiek inny z moderatorów może zrobić z Twoim tematem co tylko uzna za stosowne. Zważ co piszesz, w przeciwnym wypadku możemy się pogniewać.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Katyń

Post autor: stefan »

Co sądzicie o zbrodni katyńskiej?
Macie jakieś ciekawe informacje na ten temat?
A może znacie jakąś ciekawą stronę, gdzie można coś znaleźć?
Może ktoś ma zdjęcia?
Znacie kogoś, kto może wiedzieć więcej?

Dzięki wielkie za odpowiedź.

[stefan ...ANI MI SIĘ WAŻ KASOWAĆ TEN TEMAT - potrzebuję te informacje, bo robię pracę na konkurs, a jeśli już był temat o Katyniu, to na pewno nie taki:P]
a ja mówię tak:

1. http://pl.wikipedia.org/
2. http://google.pl/

i komentarz:
1. nie ma tu nic z ofensywy czy agresji, ale nie pisz co mi wolno a czego nie, są tu inne osoby które opiekują się forum i podporządkuję się im.
2. "nie waż się kasować temat"? nie bardzo rozumiem. w całej mojej karierze tutaj skasowałem może ze dwa tematy - w obydwu (nie będę stał twardo przy tej liczebności) były bodajże same bluzgi lub nieuzasadnione najazdy.
3. "bezczelnie" podałem linki do innych stron dlatego, że forum strefy nie jest poświęcone ani historii ani geografii ani żadnej innej konkretnej nauce.
nie sądzisz, że szukanie tu informacji np. o teorii mnogości lub lepkości cieczy jest co najmniej bezcelowe? do tego są specjalizowane serwisy, a do spraw typu Katyń - wikipedia i google.
4. jednak się poważę zablokować ten temat, bo jeśli nawet ktoś odpowie to dlatego że zechce mu się pogooglować parę minut.
5. pochwalam uczestniczenie w konkursach. życzę miłej pracy przy zbieraniu materiału ;)
Zablokowany