stefan i blok tematu o Katyniu

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące naszego serwisu i tego forum.
Zablokowany
Katrina
Młody aktywny
Posty: 160
Rejestracja: 01.02.2006, 13:50
Lokalizacja: Warszawa

stefan i blok tematu o Katyniu

Post autor: Katrina »

Nie chce mi się wysyłać prywatnych wiadomości, ale myślę, że Stefan niesłusznie zablokował ten temat!
Napisałeś, że jeśli ktoś by odpowiedział, to najpierw szukałby w google. Czemu blokujesz moje pytanie, a nie zablokowałeś innego tematu na temat historii, gdy ktoś założył temat
"Zadanie dla znających historię. Prosze =)" ?

To chyba jest niesprawiedliwe. Ja odpowiedziałam na tamte pytanie. Nie rozumiem czemu to zrobiłeś.

Myślę, że zablokowanie tego tematu było niesłuszne. Może jednak ktoś o wyższym ilorazie inteligencji niż Ty zna się na histori, pasjonuje się tym i potrafi odpowiedzieć na pytanie! Nie pomyślałeś o tym? To, że Twoim zdaniem wszystko można znaleźć w google, to nie prawda.

Proszę o odblokowanie tematu.

Ps. To co napisałam małymi literkami, było żartobliwe!
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: stefan i blok tematu o Katyniu

Post autor: Blood On The Ground »

Proszę po raz kolejny- nie zaśmiecajcie tego działu!
Nie chce Ci się wysłać PW? A włączyć komputer Ci się chce?

I bardzo proszę nie obrażać użytkowników. W tej chwili to Ty popisałaś się brakiem inteligencji, lub jej niskim poziomem.
Żyć to znaczy rodzić się powoli
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: stefan i blok tematu o Katyniu

Post autor: stefan »

Nie chce mi się wysyłać prywatnych wiadomości
Proszę o odblokowanie tematu.
to teraz mi się nie chce.

przesadziłaś, młoda damo.

po to napisałem, że reklamacje przyjmuję na PW, żebyś je wysłała jeśli się pojawią.
Czemu blokujesz moje pytanie, a nie zablokowałeś innego tematu na temat historii, gdy ktoś założył temat
"Zadanie dla znających historię. Prosze =)" ?
"bo tak".

nie pomyślałaś, że prócz forum prowadzę swoje życie - naukowe, zawodowe i prywatne?

- nie blokuję wszystkich tematów na forum, bo nie wszystkie kwalifikują się do zablokowania.
- nie blokuję wszystkich błędnych tematów, bo nie wszystkie zauważam.
Myślę, że zablokowanie tego tematu było niesłuszne. Może jednak ktoś o wyższym ilorazie inteligencji niż Ty zna się na histori, pasjonuje się tym i potrafi odpowiedzieć na pytanie! Nie pomyślałeś o tym? To, że Twoim zdaniem wszystko można znaleźć w google, to nie prawda.
kto, do jasnej ciasnej, upoważnia Cię do pisania n.t. mojego ilorazu inteligencji? znasz go?! mocno żałuję, że forum strefy nie prowadzi systemu ostrzeżeń, właśnie byś jedno dostała.

jak najbardziej uważam, że istnieją ludzie którzy pasjonują się historią i lubią pisać o niej w Internecie. ci właśnie ludzie zakładają strony poświęcone historii i znajdziesz je używając google.

"it's really THAT easy."

blokując tamten wątek pomyślałem o większej ilości rzeczy niż Ty, zakładając ten.

nie skorzystałaś z propozycji wysłania mi PW, rozumiem że nic więcej w tamtym temacie powiedzieć nie chcesz. to nawet łatwiej dla mnie.

pozostawiam ten temat na dwa dni na forum, potem własnoręcznie go usunę.
podobnie postąpię z każdym kolejnym wątkiem napisanym w ten sposób.

dorośnij, Katrina.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: stefan i blok tematu o Katyniu

Post autor: Paweł »

A ja tylko przypomnę fragment regulaminu, na który każdy z nas wyraził zgodę:
Regulamin pisze:Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba (bez konieczności powiadamiania o tym osoby zainteresowanej).
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Zablokowany