TokIo HoTeL..=D

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
bienia
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 05.03.2006, 22:56
Lokalizacja: LA

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: bienia »

aha spoko chyba jestes za mądry dla mnie :lol: powiedzmy że wygrałeś brytney spears i ich troje nigdy niesluchalam i nielubilam niejestem typem plastikowej laly...szacunek dla ksyw?? hmmmmm...pomyśle nad tym ok?? :wink: wiesz nigdy specjalnie nie słuchałąm takiego rodzaju muzyki jak rock itp. ale Th mialo to coś co mnie do siebie przyciągneło...sory ty tego niezrozumiesz dobra bezsensu sie rozpisuje poprostu nieumiem tego wytłumaczyć inaczej tego nieda sie wytłumaczyc bye
bienia
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 05.03.2006, 22:56
Lokalizacja: LA

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: bienia »

dobra spoko mów i pisz jak chcesz poprostu nierozumiesz tego...nigdy nisluchalam rocka nigdy ale th mialo to cos co mne do siebie przyciagnelo...szacunek do nicka hmmmmmmm...przemysle to ok?? no i co i co mi jeszcze powiesz...jestes przeciez taki mądry a nieumiesz prostych zreczy zrozumiec!!
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: Linka »

znasz może led zeppelin, jakiś kawałek Elvisa Presleya a wreszcze może Straussa?
jagaki jakiś ty mądry myślisz ze nieznam twórczości Presley'a?? tego drugiego gościa nieznam...?

:lol: :lol: :lol:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: vanessa »

Bienia kompromitujesz się z lekka.
Aż przykro patrzeć.
to, że nie potrafisz czegoś wytłumaczyć do świadczy o Twoim ubóstwie słownikowym.
Pozatym zbierając do kupy błędy jakie robisz, to że nie wiesz kim był Strauss i ogólny wygląd Twoich wypowiedzi muszę stwierdzić, że powinnaś się troszkę ukulturalnić ;)
myślę, że kiedyś będziesz się śmiała ze swojego uwilebienia 'th'
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: anuśka :) »

bienia pisze:ale denerwuje mnie to w jaki sposób obrażacie Th niewiem z jakiego to jest powodu może z zazdrości??
Nie obrażamy tylko krytykujemy a to różnica :] Nasza krytyka wynika z tego, że ich twórczość i ogólnie całokształt się nie podoba i tyle.

A do tej zazdrości :lol: :lol: :lol: nie wiem czego im zazdrościć? Masy szalejących nastek, których pokoje są oblepione ich plakatami? a może wykreowanego pod publiczkę wyglądu- który rzekomo ma świadczyć o tym, że jest to zespół rockowy?
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: Paweł »

bienia pisze: entyfajni??
nie znam takich :zdziwko:
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
bienia
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 05.03.2006, 22:56
Lokalizacja: LA

:))))))))))))

Post autor: bienia »

no niewiem co napisac...widze ze juz niemacie co robić i zabraliscie sie za wyłapywanie moich błędów... :hihi: wiecie co?? podoba mi się to...sami "antyfajni" :lol: NIKOGO TU INNEGO NIEMA?? czyżbym natrafiła na jakieś forum zapanowane przez "antyfajnych"? :nom: ale zaraz w tą interesującą a zarazem dziwną dyskusje zaangażuje fanów TH i bedzie jeszcze ciekawiej :)...Th cenie za to co robią i jak sie oddają swoim fanom...rozumiem ich teksty uważam ze dają dużo do myślenia i są bardzo głebokie...nieukrywam tez mi sie podobają ale to juz jest inna historia...kapirt ihr? ciao przyjaciele :*
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: JaGaKi »

entyfani? nic łatwiejszego - masz enta (oglądnijcie władce pierścieni to bedziecie wiedzieć co to enty) i wystarczy że taki ent jest fanem - no i mamy entafana:D Antyfajni? a co ma muzyka do fajności? mam kolege który słuchał Black metalu a nie próbował mnie ogłuszyć w celu zjedzenia mi mózgu... jest wporzo:D DZiewczyny?? jak to ? nie zazdrościcie TH dobreko makijażu?:> która by takiego nie chciała mieć :D Dużo dawać do myślenia mogą teksty filozoficzne albo książki a nie piosenki - piosenki zazwyczaj są:
- o miłości
- o zemście
- o złej sytaucji w kraju
- o bzdurach
(o Trabancie jest jedna w moim opisie:P )
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: :))))))))))))

Post autor: melOn »

bienia pisze:no niewiem co napisac...widze ze juz niemacie co robić i zabraliscie sie za wyłapywanie moich błędów... :hihi:
język polski raczej znasz... więc poprawna piosownia nie stanowi problemu... a uwierz nawet przyjemniej czyta się takie "wypowiedzi".
bienia pisze: czyżbym natrafiła na jakieś forum zapanowane przez "antyfajnych"? :nom: ale zaraz w tą interesującą a zarazem dziwną dyskusje zaangażuje fanów TH i bedzie jeszcze ciekawiej :)..
ciekawa będzie konfrontacja ;P heheh...

pozatym uważam, że jak "sława" tokio hotel przygaśnie tak przygasną fani tego zespołu..
piosenki ich są "hitem" jednego sezonu ;P
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: ::PiotreK:: »

a ja nadal niewiem kto to jest ten tokio hotel :P
czy ja jestem jakiś dziwny ???
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: melOn »

jesteś normalny (:
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: JaGaKi »

Mailem to samo napisać:d
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: vanessa »

z nonsensopedii :mrgreen: :
Tokio Hotel - niemiecki zespół muzyczny. Powoduje emocjonalne reakcje ze strony swoich rówieśników, dlatego nie można edytować poświęconego mu hasła.

aaa... uwielbiam nonsensopedie ;p
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: stefan »

hej tokiohotel jest super!!! jeżeli uwazacie ze nie to odpowiedźcie mi na pytanie dlaczego stali sie tak rozpoznawalni i znani nitylko w Niemczech ok rozumiem wy macie wyrobione swoje zdanie o Th pewnie myslicie ze jestem nastepna fanka po uszy zakochana w Th ale ja ich poprostu cenie ich za wytrwalosc muzykie i za cale poswiecenie...i tak wy tego niezrozumiecie ale to juz wasz problem ciao
- odpowiedzcie
- nie tylko
- nie rozumiecie
śmieszni jestescie jakij płci jest wokalista hmmmmmm...od razu widać serio i tak jest wiecej fanow th od antyfanow niewygracie z nami bo to co zmyslacie i piszecie jest zalosne...Ps. jeszcze tu niezauwazylam zadnego fana czyżby tą strone odwiedzali sami entyfajni?? Confused szkoda ale przeżyje Laughing
- jakiej
- przeciwników (nie "antyfanów", takie słowo nie istnieje)
- nie zauważyłam
- niefajni (zamiast "entyfajni")
jagaki jakiś ty mądry myślisz ze nieznam twórczości Presley'a?? tego drugiego gościa nieznam...a może ty mi powiesz kto to jest Aaliyah?? melon sory masz racje niewalczymy ze sobą ale czasami tak to odczuwam...macie prawo wyrażac swoje opinie...ale denerwuje mnie to w jaki sposób obrażacie Th niewiem z jakiego to jest powodu może z zazdrości?? Taka jest moja opinia...uważam ze th niejest grupą komercyjną chociaż wielu pewnie tak uwaza moze poczytajcie poogladajcie zdjecia dowiedźciecie sie co nieco o nich i dopiero wyrażajcie swoje opinie na ich temat...z czego wiem to antyfani gówno wiedzą o nich patrzą tylko na wygląd...a przeciez "ksiażki niepoznaje sie po okładce a po tym co ma w środku" tschuss
- nie znam
- nie znam
- nie walczymy
- nie wiem
- nie jest
- pooglądajcie
- dowiedzcie
- przeciwnicy (znów zamiast "antyfanów")
- nie poznaje
aha spoko chyba jestes za mądry dla mnie Laughing powiedzmy że wygrałeś brytney spears i ich troje nigdy niesluchalam i nielubilam niejestem typem plastikowej laly...szacunek dla ksyw?? hmmmmm...pomyśle nad tym ok?? Wink wiesz nigdy specjalnie nie słuchałąm takiego rodzaju muzyki jak rock itp. ale Th mialo to coś co mnie do siebie przyciągneło...sory ty tego niezrozumiesz dobra bezsensu sie rozpisuje poprostu nieumiem tego wytłumaczyć inaczej tego nieda sie wytłumaczyc bye
- nie słuchałam
- nie lubiłam
- nie jestem
- nie zrozumiesz
- nie umiem
- nie da
dobra spoko mów i pisz jak chcesz poprostu nierozumiesz tego...nigdy nisluchalam rocka nigdy ale th mialo to cos co mne do siebie przyciagnelo...szacunek do nicka hmmmmmmm...przemysle to ok?? no i co i co mi jeszcze powiesz...jestes przeciez taki mądry a nieumiesz prostych zreczy zrozumiec!!
- nie zrozumiesz
- nie słuchałam
- nie umiesz

no niewiem co napisac...widze ze juz niemacie co robić i zabraliscie sie za wyłapywanie moich błędów... HiHi wiecie co?? podoba mi się to...sami "antyfajni" Laughing NIKOGO TU INNEGO NIEMA?? czyżbym natrafiła na jakieś forum zapanowane przez "antyfajnych"? Nom ale zaraz w tą interesującą a zarazem dziwną dyskusje zaangażuje fanów TH i bedzie jeszcze ciekawiej Smile...Th cenie za to co robią i jak sie oddają swoim fanom...rozumiem ich teksty uważam ze dają dużo do myślenia i są bardzo głebokie...nieukrywam tez mi sie podobają ale to juz jest inna historia...kapirt ihr? ciao przyjaciele :*
- nie macie
- opanowane
- nie ma
- nie ukrywam

dobra, błędy zwyczajowo wymieniłem (jak coś pominąłem to proszę mnie poprawić), teraz postaram się w miarę zwięźle odpowiedzieć na kwestie merytoryczne, ale nie będzie to proste, zważywszy na ilość tekstu jaka tu się przelała.

#1:

tokio hotel jest rozpoznawalny w Niemczech, ponieważ doskonale trafia w gusta młodych niemieckich nastolatków, zapełniając lukę na rynku która może należeć do dziecięcej formacji próbującej naśladować Rammstein.

cenisz ich za wytrwałość? za jaką wytrwałość? sorry ale masz jakiekolwiek pojęcie o czym piszesz? wytrwały to jest Lance Armstrong który pomimo raka wygrywa wyścig za wyścigiem albo Kamiński jak zapinkala przez Arktykę z jednymi saniami jedzenia. grupa nastolatków, która dobrze się bawi nagrywając klipy nie ma nic wspólnego z wytrwałością. podobnie rzecz się ma z poświęceniem. jeśli cenisz ich za muzykę, to cenisz autorów muzyki - bo sami wykonawcy z w/w wspomnianego zespołu nie komponują całości i nie tworzą całości tekstów.

to, że nie słuchamy TH czy też nie podoba się nam ich styl nie jest w żadnym wypadku naszym problemem.

#2:

sęk w tym, że wcale nie widać od razu jakiej jest płci. ma grzywkę takiej długości jak noszą kobiety, maluje paznokcie - zupełnie jak kobiety i podobnie jak kobiety ma wysoki głos (vide: nie przeszedł jeszcze mutacji).

nie musimy z nikim wygrywać, moda to moda i szybko minie.

#3:

po pierwsze, to jest JaGaKi - biorąc pod uwagę różnicę wieku, dla Ciebie powinien być pan, ale to jest forum - więc wystarczy poprawnie przepisać ksywkę (jak to dla Ciebie taki problem /vide: zaświadczenia o dysleksji itp./ to użyj kombinacji ctrl+c / ctrl+v).
po drugie, ośmieszasz się pisząc że nie znasz Straussa.
po trzecie, pogrążasz się mieszając Elvisa, Straussa i Aaliyah. przez szacunek dla zmarłych nie będę nic złego o kobiecie pisał, ale nie wniosła ona do muzyki jednej dziesiątej tego, co wspomnieni panowie. nie dorzucaj popu do klasyki, po prostu nie.
po czwarte, nikt nie obraża tutaj TH. prędzej to Ty nas obrażasz, wielokrotnie powtarzając jacy niefajni jesteśmy.
po piąte, TH JEST kapelą komercyjną czy tego chcesz czy nie. ich największym sukcesem jest wejście na antenę VIVY, nie mają za sobą serii tras żebyś mogła ocenić ich występy na żywo.
po szóste, myślisz że nie oglądałem zdjęć, nie czytałem żadnych tekstów? kto Ci daje prawo do pisania że ktoś inny gówno wie? mama wie że się tak wyrażasz?

#4:

wybacz, dla mnie słuchanie ich troje nie jest bardziej plastikowe niż słuchanie tokio hotel. i masz rację, rzeczywiście nie rozumiem co Cię w nich przyciągnęło.

#5:

mam takiego małego rozpieszczonego kuzyna, który notorycznie używa sformułowania "no i co jeszcze powiesz?". powiedz mi - jesteś jedynaczką? śmiem przypuszczać, że tak. nie obrażaj nikogo, nie dorosłaś by komuś zwracać uwagę. czy wyraziłem się jasno?

#6:

niestety, są tu sami "antyfajni" :] angażuj jeśli chcesz nawet setkę fanów TH, uprzedzam jednak lojalnie że zarówno flood jak i flame będą mocno szykanowane. temperatura tego wątku jest już za wysoka. wyjaśnij, co to znaczy że "TH oddaje się fanom"?

co do tekstów, przyznaję że się nie zainteresowałem. utwór p.t. "krzyk" zdaje się nie mówić o żadnej życiowej mądrości, ale przecież ja jestem ograniczony.
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: JaGaKi »

o Stefanie, o moderatorze:D Dzięki, że Ci się nudziło dzisiaj o północy :)
I teraz powiem coś znanego z międzynarodówki : "Ograniczeni wszystkich stron łączcie się!!":D

A tak wogóle - WITAJ :)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: Paweł »

kurcze, stefan! uprzedziłeś mnie.
wczoraj wieczorkiem (w sumie juz w nocy) skaczac po kanałach typu viva, mtv itp. przez przypadek trafiłem akurat na poczatek "krzyku"... i tak sobie skojarzyłem z tym topiciem.

Czy "fani" w ogole rozumią słowa piosenek? Często gęsto mają problemy z angielskim, a co dopiero z niemieckim? Poza tym co tam rozumiec, jezeli co chwile główny wokalista (ja na serio myslalem ze to ona :zdziwko: ) wykrzykuje szrajen (spolszczenie) i to jeszcze komputerowo przewałkowane z 500 razy. Ciekawe właśnie jestem jak by to było na trasach koncertowych, czy oni w ogole umieją grac/spiewać... pewnie z playbacku by lecieli, nie wiem, nie oceniam. To tylko przypuszczenia :nom:
bienia pisze:uważam ze th niejest grupą komercyjną chociaż wielu pewnie tak uwaza
dobre :mrgreen: sie uśmiałem. to czemu ich pełno w bravach i temu podobnych? Sory, ale jezeli o jakims zespole dowiaduje się z Bravo, i słysze, że napisali tam, że tłumy za nimi szaleją.... to na 99% jest to czysta, rasowa komercja. Ale nie mowie ze ona jest zła... sam lubiłem/lubie niejedną komercje.
bienia pisze:dowiedźciecie sie co nieco o nich i dopiero wyrażajcie swoje opinie na ich temat...z czego wiem to antyfani gówno wiedzą o nich patrzą tylko na wygląd...
skoro tak uważasz. uwierz mi, próbowałem. Jezeli chodzi o muzyke jestem tolerancyjny, ale jak nie lubie Prodigy tak tez jakoś do gustu nie przypadło mi TH. Sory, jezeli na teledysku "nastolatków" dzieją się takie rzeczy, to jaki to jest przykład dla młodych pokolen?

Ale wracając do "krzyku". Wczoraj widziałem go nie poraz pierwszy, ale co próbuje to nigdy nie dotrwałem do końca.... fakt, nie te lata już :zdziwko:

A ino nie obrażajcie mnie od plastików. Britney lubilem zawsze, szczególnie pierwszy album, wiec cichosza ;p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: Blood On The Ground »


- "Na początku roku jeszcze nikt o nich nie słyszał"

No właśnie... NIKT. I tak szybko jak się pojawilili, tak samo szybko znikną

- "Bill śpiewa i pisze teksty od 9 roku życia"

O muminkach? xD

-"Ich przejmujące piosenki mówią o nawoływaniu do uwolnienia się od bolesnych ograniczeń czy odwadze przyznania się do bezradności. Ci kolesie po prostu żyją muzyką!"

:shock: :shatan:

- "Ilość poświęconych im blogów i fanklubów liczy się w setkach. Tokio Hotel to największy fenomen od wielu lat!"*

buahahhahhahahhahaa :x


(teksty zaczerpnięte z niezwykle ambitnej gazety Bravo Girl)


Podsumuję słowami piosenki.. "Ale to już było i nie wróci więcej.."

I oby nie wróciło.
Amen.
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: Paweł »

Blood On The Ground pisze:"Ilość poświęconych im blogów i fanklubów liczy się w setkach. Tokio Hotel to największy fenomen od wielu lat!"
Wybaczcie mi to porównanie, ale:
Tokio Hotel blog - 1 700 000
Britney Spears blog 11 000 000

i teraz najlepsze... ;]
Strauss blog... 2 600 000!


kocham bravo ;p
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: anuśka :) »

Okk to ja pofatygowałam się na jeden z takich blogów i wklejam dwa linki do zdjęcia wokalisty... jak nic dziewucha :mrgreen:

http://img141.imageshack.us/img141/8885 ... 7bz5ur.jpg
http://img47.imageshack.us/img47/9058/4 ... 1307td.jpg

źródło http://tokiohotel.mydiary.pl/
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: Linka »

to drugie jest fajne ;) :twisted:
Kiedys, jak miałam 15 lat to tez sobie paznokcie tak na czarno malowałam :lol:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
ODPOWIEDZ