TokIo HoTeL..=D

Jeżeli chcesz podzielić się swoimi opiniami na temat najnowszej płyty swojego idola zajrzyj tutaj. Na tym forum rozmawiamy o każdym gatunku muzy.
ODPOWIEDZ
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: stefan »

100% natury, shiftowałem ;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: Linka »

Vanessa- widziałam kiedys strone ze wpisywało sie normalnie i mozna było przerobic na 5 "sPoSoooBuuFfF" :lol:
I na jakims forum przy pisaniu posta byla tez taka opcja.
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: stefan »

Linka pisze:I na jakims forum przy pisaniu posta byla tez taka opcja.
rany Julek, dobrze że tam nigdy nie byłem ;)
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: Linka »

Były tam jeszcze płonące literki, cieniowane ze wszsytkich stron itd. Okrutnie sie to czytało, dlatego zrezygnowałam :P
Mam nadzieje ze nikt tutaj nie wpadnie na taki pomysł :wink:
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: Paweł »

to juz chyba wiem jakiego moda dograc do forum ;PPP

ale do tematu :P
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
bienia
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 05.03.2006, 22:56
Lokalizacja: LA

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: bienia »

siemaneczko wszystkim wpadajcie na mojego blogaska [adres usunięty przez stefana] jest on oczywiscie o tokio hotel...zostal niedawno uznany za jeden z najlepszych blogów o Th i najczesciej czytanych... wiec warto zajrzec no i oczywiscie skomentowac ZAPRASZAM!!! :wink:
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: stefan »

1. nie spamuj,
2. to właśnie oddaje moje zdanie n.t. Tokio Hotel i ich "wyznawców".
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: Potępiony »

stefan pisze:"wyznawców"
Dobre określnie. Na szczęście jak to zwykle bywa niedługo tokio hotel stanie się zapomnianym bóstwem (BoOoStFem?).
Konieczność jest najlepszym doradcą.
bienia
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 05.03.2006, 22:56
Lokalizacja: LA

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: bienia »

hej tokiohotel jest super!!! jeżeli uwazacie ze nie to odpowiedźcie mi na pytanie dlaczego stali sie tak rozpoznawalni i znani nitylko w Niemczech ok rozumiem wy macie wyrobione swoje zdanie o Th pewnie myslicie ze jestem nastepna fanka po uszy zakochana w Th ale ja ich poprostu cenie ich za wytrwalosc muzykie i za cale poswiecenie...i tak wy tego niezrozumiecie ale to juz wasz problem ciao
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: ::PiotreK:: »

myślałem ze nieznajdzie sie odwazna osoba któa to napisze :P
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: Linka »

8) kolezanka chyba tylko zobaczyła nazwe tematu, ale nie przeczytała co dalej :)
There's no better time to be happy than right now. Happiness is the journey, not the destination.
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: Potępiony »

bienia pisze:odpowiedźcie mi na pytanie dlaczego stali sie tak rozpoznawalni i znani nitylko w Niemczech
Bo mają takich wiernych fanów jak ty. A kiedy Ci fani osiągną w miare dojrzały wiek to przestaną być fanami i th zaginie w natłoku kolejnych hardcorowych kapel dla nastolatków.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: anuśka :) »

bienia pisze:i tak wy tego niezrozumiecie ale to juz wasz problem ciao
Nie czuję żebym miała jakikolwiek problem związany z Tokio Hotel :
twisted: ciao! :lol: :lol: :lol: :lol:
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: Blood On The Ground »

Potępiony pisze:hardcorowych.
Chyba "hardcorowych" :oops2:

już mówiłam dlaczego, sztuczność, pazerstwo, niedojrzałość, ośmieszanie gatunku.

Ciao!
Żyć to znaczy rodzić się powoli
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: JaGaKi »

A wiecie jak płci jest główny wokalista? Kumpel mówi że panna:p
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
bienia
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 05.03.2006, 22:56
Lokalizacja: LA

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: bienia »

śmieszni jestescie jakij płci jest wokalista hmmmmmm...od razu widać serio i tak jest wiecej fanow th od antyfanow niewygracie z nami bo to co zmyslacie i piszecie jest zalosne...Ps. jeszcze tu niezauwazylam zadnego fana czyżby tą strone odwiedzali sami entyfajni?? :? szkoda ale przeżyje :lol:
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: melOn »

bienia pisze:śmieszni jestescie jakij płci jest wokalista hmmmmmm...od razu widać serio i tak jest wiecej fanow th od antyfanow niewygracie z nami bo to co zmyslacie i piszecie jest zalosne...
eeee...czy my z tymi "fanami" walczymy...? ;|
każdy wyraża swoje zdanie ;P
przynajmniej tak mi się wydaje...
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: JaGaKi »

Ależ głupich nie sieją :D Jak to mówił Einstein - Wszechświat i głupota są nieskończone - jednak co do tego pierwszego istnieją wątpliwości. Tokio Hotel przeminą tak samo szybko jak zdobyli popularność, tak samo stało się z PINK czy Avril Lavange (czy jak jej tam było). a to dlaczego Tokio Hotel zdobyło popularność to głównie dlatego że topiono ich w podkładach a potem panierowano w pudrze =] Benia... znasz może led zeppelin, jakiś kawałek Elvisa Presleya a wreszcze może Straussa?:D Bo nie wydaje mi sięa chciałbym się mylić:P
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
bienia
Młody aktywny
Posty: 8
Rejestracja: 05.03.2006, 22:56
Lokalizacja: LA

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: bienia »

jagaki jakiś ty mądry myślisz ze nieznam twórczości Presley'a?? tego drugiego gościa nieznam...a może ty mi powiesz kto to jest Aaliyah?? melon sory masz racje niewalczymy ze sobą ale czasami tak to odczuwam...macie prawo wyrażac swoje opinie...ale denerwuje mnie to w jaki sposób obrażacie Th niewiem z jakiego to jest powodu może z zazdrości?? Taka jest moja opinia...uważam ze th niejest grupą komercyjną chociaż wielu pewnie tak uwaza moze poczytajcie poogladajcie zdjecia dowiedźciecie sie co nieco o nich i dopiero wyrażajcie swoje opinie na ich temat...z czego wiem to antyfani gówno wiedzą o nich patrzą tylko na wygląd...a przeciez "ksiażki niepoznaje sie po okładce a po tym co ma w środku" tschuss
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: TokIo HoTeL..=D

Post autor: JaGaKi »

Nie gościa tylko kompozytora :] TH nie jest komercją? a czym jest? Aaliyah wbrew pozorom nie jest klasykiem w muzyce... Tokio Hotel mnie się nie podobna - za styl, za wokal i ogolnie za wszystko... A wierz mi ja słucham wielu rodzajów muzyki począwszy od muzyki klasycznej a kończywszy na punk rocku i dance:o jedyne co się zmienia wśród dzisisiejszych 14 latek to to że 5 late temu by słuchały Britney Spears 2 lata później ich Troje a teraz Tokio Hotel - ot co produkt sezonowy! a jak piszesz ksywy to z szacunkiem do drugiej osoby - PLIZZZ:>
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ODPOWIEDZ