Komórka - Cellular

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Komórka - Cellular

Post autor: =MiLi= »

"Bohaterem "Komórki" jest nieodpowiedzialny młodzieniec Ryan (Chris Evens), którego właśnie rzuciła dziewczyna. Gdy na jego telefon dzwoni pewna zdesperowana kobieta (Kim Basinger), twierdząc, że została porwana i potrzebuje pomocy, wydaje się, iż chłopak nie będzie w stanie podołać zadaniu. Jego problem polega na tym, że kobieta nie może już zadzwonić do nikogo innego... "
http://film.wp.pl

Jak Wam się podobał film? Ja obejrzałam go dopiero kilka dni temu i muszę przyznać, że był interesujący, wczuwałam się w to co się dzieje, może film nie był najwyższych lotów, ale oglądało się go z napięciem, można było się pośmiać w kilku momentach... ogólnie mówiąc polecam ;)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Komórka - Cellular

Post autor: stefan »

jak dla mnie stwierdzenie, że to kontynuacja "Budki telefonicznej" jest najzwyklejszym policzkiem w twarz Joela Schumachera.

o ile ten pierwszy to majstersztyk thrillera psychologicznego w stylu świetnego "Upadku", o tyle "Komórka" to zwykłe kino akcji, w dodatku z Kim Basinger która miała podnieść prestiż całego przedsięwzięcia.

wybaczcie, motyw z impulsowaniem z rozbitego telefonu to dla mnie coś strasznego (jestem technikiem telekomunikacji) ; )

dość przewidywalny, raczej przeciętny - ale nie mówię też że zły. zresztą miałem darmowe bilety do kina, więc jak tu narzekać? : )
Jabolek
Młody aktywny
Posty: 106
Rejestracja: 19.12.2005, 22:30
Lokalizacja: Pabianice

Re: Komórka - Cellular

Post autor: Jabolek »

Ja dawno ogladałam, wiec juz prawie nie pamietam;)
Ale podobał mi się:) Było pare scen, które mi utkwiły w pamięci, ale jednak widziałam lepsze filmy:)
Kiedy sie rodzisz - płaczesz
...a wszyscy wokół śmieją się i cieszą.
Żyj tak, abyś w chwili życie jako jedyny się śmiał,
A wszyscy wokół płakali...
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Komórka - Cellular

Post autor: JaGaKi »

Dla mnie to film do pośmiania się:p nie było jakoś strasznie ciekawy i umiejętnie nakręcony - przeciętniak
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Komórka - Cellular

Post autor: *MysterY* »

hehe słyszałem o tym filmie :mrgreen:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
dagnai
Młody aktywny
Posty: 45
Rejestracja: 22.11.2004, 09:24
Lokalizacja: Lublin

:P

Post autor: dagnai »

Dno- tak określe ten film. Miał on być reklamą nokii 6600 i nią jest. Nic dodać nic ująć.
Dagnai'zM
ROX'a
amix
Szalony pismak
Posty: 597
Rejestracja: 22.10.2004, 18:10
Lokalizacja: Poznań

Re: Komórka - Cellular

Post autor: amix »

Mi sie film podobał, dobra akcja i przystojny aktor :)
"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać." Antoine de Saint-Exupéry
ODPOWIEDZ