Seks z Dj'em

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
Wang
Capo di Tutti Capi
Posty: 1488
Rejestracja: 01.06.2003, 21:47
Lokalizacja: Chicago

Re: Seks z Dj'em

Post autor: Wang »

JaGaKi pisze:a pro po Wanga i innych któych to nie dziwi i jest im obojętne - Ktoś powiedział żę najgorsze co może byc to obojętność

A co, mam sie bawic w bohatera i ratowac "niewinne" kobiety ze szponow dj'ow? :D Sex przestal byc tematem tabu, mowi sie o tym wszedzie. Tak samo dziewczyny przestaja kryc sie z tym, ze lubia to robic i to nie tylko ze swoim ukochanym, ale i z ludzmi, ktorych znaja zaledwie 30 minut. Ich cialo, ich wybor... kazdy zyje wedlug wlasnych zasad.
Veni Vidi Vici
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Seks z Dj'em

Post autor: anuśka :) »

Wang pisze: kazdy zyje wedlug wlasnych zasad
szkoda tylko, że coraz mniej ludzi je ma.
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Seks z Dj'em

Post autor: *MysterY* »

nic się wczoraj nie trafiło :cry:
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
alka-kicia87
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 18.01.2006, 18:26
Lokalizacja: co skad ?

Re: Seks z Dj'em

Post autor: alka-kicia87 »

ja mialam wczoraj na imprezie, fajnei bylo, ale bylam pijana i nic nie pamietam
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Seks z Dj'em

Post autor: JaGaKi »

To fantastycznie, on na pewno też już nic nie pamięta... TO SMUTNE
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
alka-kicia87
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 18.01.2006, 18:26
Lokalizacja: co skad ?

Re: Seks z Dj'em

Post autor: alka-kicia87 »

czemu smutne ? przynajmniej sie dobrze bawilam....
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Seks z Dj'em

Post autor: vanessa »

buhahaha... ocb? ostatnio na forum takie rzeczy się dzieją, że ja jestem w coraz większym szoku?


ile masz lat Alka-Kicia87, że niby prawie 19 ?
dobrze się bawiłaś? a skąd wiesz skoro mówisz, że nic nie pamiętasz?
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Seks z Dj'em

Post autor: melOn »

alka-kicia87 pisze:czemu smutne ? przynajmniej sie dobrze bawilam....
ja wolałabym tak dobrą zabawę pamiętać ;P
Ostatnio zmieniony 01.01.1970, 02:00 przez melOn, łącznie zmieniany 1 raz.
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Seks z Dj'em

Post autor: Blood On The Ground »

Powiem więcej. To nie smutne, to żałosne. Z przeczytanych postów wnioskuję, że nie umiesz się bawić inaczej niż w stanie upojenia alkoholowego? Może to i jakiś sposób na życie. Nie wiem. Dla mnie to jest chore.

Przytoczę dość dosadne słowa mojego kolegi: "Dziewczyna pijana, dupa sprzedana"
Żyć to znaczy rodzić się powoli
alka-kicia87
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 18.01.2006, 18:26
Lokalizacja: co skad ?

Re: Seks z Dj'em

Post autor: alka-kicia87 »

huh to niezla masz opinie o kobietach jesli tak myslisz albo ten twoj kumpel :zdziwko: . to typowe podejscie wielu chlopakow, mysla ze upija laske i odrazu beda mogli z nia zrobic co chca :?
Potępiony
Szalony pismak
Posty: 555
Rejestracja: 08.05.2005, 16:29
Lokalizacja: Szczecin

Re: Seks z Dj'em

Post autor: Potępiony »

alka-kicia87 pisze:huh to niezla masz opinie o kobietach jesli tak myslisz albo ten twoj kumpel :zdziwko: . to typowe podejscie wielu chlopakow, mysla ze upija laske i odrazu beda mogli z nia zrobic co chca :?
A co myślą dziewczynki o których mowa w temacie? Czy ich podejście jest typowe? Z powodu takich "lasek" nie będę z góry każdej dziewczyny traktował jak zwykłej szmaty. Określenie wiele chłopaków/dziewczyn nie jest tu na miejscu. W moim otoczeniu praktycznie nie ma takich ludzi (tych co trochę znam) którzy traktują seks jako przygodę na jedną noc lub bawią się w "zdobywanie" kolejnych partnerów seksualnych.
Trochę namieszłem ale mam nadzieję, że zrozumiecie o co mi chodzi.
Konieczność jest najlepszym doradcą.
alka-kicia87
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 18.01.2006, 18:26
Lokalizacja: co skad ?

Re: Seks z Dj'em

Post autor: alka-kicia87 »

to przejdz sie po zawodowce a dowiesz sie jak duzo chlopakow ma takie podejscie, ale nie bawmy sie w statystyki, wielu/duzo to pojecie wzgledne. rowniez nie chcem tu nic uogolniac, ze niby wszyscy ludzie z zawodowki sa tacy a nie inni :roll:
ty moze nie jestes taki, ale ktos kto twierdzi ze jak upije dziewczyne to ja zdobedzie, jest ta osoba zaliczana przezemnie jako "typowa"
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Seks z Dj'em

Post autor: Blood On The Ground »

Wybacz ale kompletnie nie zrozumiałaś sensu tych słów.

Chodzi mniej więcej o to, że pijana dziewczyna jest co najmniej uległa. Nie myśli trzeźwo i praktycznie nigdy nie stawia oporu. A facet jak facet,bywają różni, jest w stanie to w sposób idealny wykorzystać.
Nie sądzę, aby alkohol był niezbędną materią polepszającą imprezy. A z wcześniejszych wypowiedzi tak wynika. Papierosy? A przyjemnie całować się lub rozmawiać z chodzącą popielniczką? :hihi:
Żyć to znaczy rodzić się powoli
alka-kicia87
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 18.01.2006, 18:26
Lokalizacja: co skad ?

Re: Seks z Dj'em

Post autor: alka-kicia87 »

Blood On The Ground pisze:

Chodzi mniej więcej o to, że pijana dziewczyna jest co najmniej uległa.Nie myśli trzeźwo i praktycznie nigdy nie stawia oporu
no ja wiem dobrze o co ci chodzilo, w przypadku gdy juz wiem ze jestes dziewczyna :tak:

no ale chyba mowisz teraz tutaj o sobie :mrblue: . ja chocby nie wiem jak byla pijana to nie dam ciala i wcale nie jestem wtedy ulegla i znam wiele dziewczyn co nigdy by tego nie zrobily tak ooo poprostu, tylko dlatego ze sa pijane. no chyba ze masz na mysli gwalt przy praktycznie 100% stanie nie trzezwosci :twisted:
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Seks z Dj'em

Post autor: Blood On The Ground »

alka-kicia87 pisze: no ale chyba mowisz teraz tutaj o sobie :mrblue:.

Powiedz mi jakim prawem wydajesz takie sądy? Pokaż miejsce w którym powiedziałam per "ja"? I wreszcie skąd możesz wiedzieć jak zachowujesz się w stanie nietrzeźwości?
Ostatnio zmieniony 04.04.2006, 15:20 przez Blood On The Ground, łącznie zmieniany 1 raz.
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Seks z Dj'em

Post autor: Offik »

alka-kicia87 pisze: ja chocby nie wiem jak byla pijana to nie dam ciala i wcale nie jestem wtedy ulegla
zycze Ci aby Twoje racjonalne myslenie nigdy sie nie skonczylo... choc szczerze wątpie... w koncu trafisz na takiego który Cie wykozysta... jestem tego w 100% pewien...

alka-kicia87 pisze: i znam wiele dziewczyn co nigdy by tego nie zrobily tak ooo poprostu, tylko dlatego ze sa pijane.
generalnie zawsze jest tak ze czlowiek pod wplywem alkoholu ma mniejszą percepcje... łatwiej mu cos wmowic.. a dziewczyny jako ze są kokietkami to lubią slyszec komplementy... i o ile na trzezwo są w stanie wychwycic nieszczerosc ze strony faceta... to po pijanemu w 99% przypadkow wierzą we wszystko co im sie powie... I dlatego wlasnie, ze wierzą (albo chcą wierzyc) w zapewnienia o "milosci" itd latwo jest "wyrwac" taką dziewczyne. I uwierz starszym... zyjemy troche dluzej na tym swiecie... mamy wiecej doswiadczenia
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Seks z Dj'em

Post autor: stefan »

alka-kicia87 pisze:ja chocby nie wiem jak byla pijana to nie dam ciala i wcale nie jestem wtedy ulegla i znam wiele dziewczyn co nigdy by tego nie zrobily tak ooo poprostu, tylko dlatego ze sa pijane. no chyba ze masz na mysli gwalt przy praktycznie 100% stanie nie trzezwosci :twisted:
no sorry, w innym temacie pisałaś że się kumplom oddajesz za jakieś fanty więc bądź konsekwentny/a w tym co piszesz.

podważać siebie to już maksymalny obciach.

oddawanie się kolegom to "dawanie ciała", niezależnie od tego jak sobie to nazwiesz w swoim nastoletnim języku.

szkoda że w nauce nie masz tyle zapału co we floodowaniu.

prośba do reszty forumowiczów: nie karmić trolla. jeszcze tylko przez jakiś czas.

z góry dziękuję.
alka-kicia87
Młody aktywny
Posty: 42
Rejestracja: 18.01.2006, 18:26
Lokalizacja: co skad ?

Re: Seks z Dj'em

Post autor: alka-kicia87 »

powiedzialam chyba....... no a tak po za tym to uogolnilas dziewczyny do jednej masy :P , a skoro jestes dziewczyna to.....

z filmow wiem jak sie zachowuje :lol:

a co do ciebie Offik. moze i ktos wykorzysta, ale bede stawiac opor, a nie mowa tu o gwalcie.

no i mowisz generalnie, ale nie kazdy ! przeciez kazdy jest inny i moze sie inaczej zachowywac w danej sytuacji :D , a tak po za tym to jeszcze nie wiesz ile mam lat :mrgreen:


o Stefan jakis ty blyskotliwy, dopiero zajazyles ze to wszystko jedna wielka prowokacja :mrblue: :twisted: :twisted: :twisted: , chociaz i tka nie do konca skumales
Ostatnio zmieniony 04.04.2006, 15:38 przez alka-kicia87, łącznie zmieniany 1 raz.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Seks z Dj'em

Post autor: stefan »

alka-kicia87 pisze:o Stefan jakis ty blyskotliwy, dopiero zajazyles ze to wszystko jedna wielka prowokacja :mrblue: :twisted: :twisted: :twisted: , chociaz i tka nie do konca skumales
nie masz dziecko nawet mglistego pojęcia o tym co piszesz. i to nie tylko o mnie.

poza tym zastanów się nad sensem swojej wspaniałej "prowokacji", która:
1. obnaża fakt, że nie masz przyjaciół tylko siedzisz przed komputerem i wypisujesz pierdoły,
2. nie doprowadzi do niczego innego jak tylko bana,
3. nie olśniewa poziomem czy jakością,
4. niczego nowego nie wnosi.
Ostatnio zmieniony 04.04.2006, 15:55 przez stefan, łącznie zmieniany 1 raz.
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Seks z Dj'em

Post autor: Blood On The Ground »

Dziewczyno, nie myśl za dużo, bo Ci nie wychodzi :hihi:

Już brak słów. EOT
Żyć to znaczy rodzić się powoli
ODPOWIEDZ