'Skazany na bluesa'

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

'Skazany na bluesa'

Post autor: vanessa »

to nie jest nowy film, oglądałam go niedawno dopiero, musze przyznać, że robi wrażenie.

podoba mi się w jaki sposób film jest zrobiony, twórcy filmu nie ominęli dużo, fajnie wstawione były urywki z festivalu Rawa Blues w Spodku (ja byłam wtedy kurduplem ;p), obsada w sumie też została dobrze dobrana.

film oglądałam razem z rodzicami i chłopakiem, który słucha wyłącznie hip-hopu i istotny jest fakt, że jest mało pozytywnie nastawiony do innego typu muzyki.. niestety. Moi rodzice bardzo się wzruszyli oglądając film, ponieważ dżem i festivale rawa to 'ich czasy', a mój chłopak, ku mojemu ogromnemu zdziwieniu oglądał film z rozdziawionymi ustami, później bardzo przeżywając smutny los Ryśka i jego ogromną, szczerą miłość zarówno do żony-Goli jak i do muzyki..
polecam.
a może ktoś oglądał? ;)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: 'Skazany na bluesa'

Post autor: Offik »

mialem ta przyjemnosc ogladania tego filmu :) rowniez na mnie zrobil duze wrazenie:) pozatym zaaaaaawsze lubilem dzem...
Osobiscie polecam kazdemu
"Mamo pisze do Ciebie wiersz...."
ODPOWIEDZ