Wszystko gra / Match Point

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Wszystko gra / Match Point

Post autor: vanessa »

A może wybiera się ktoś na 'match point' najnowszy film Woody`ego Allena, zrobiony podobno specjalnie dla Scarlett Johannson. To pierwszy film Allena jaki widziałam niestety więc nie mam porównania z innymi, ale jeśli ktoś nie chce stracić kasy na chłam, albo sprzedajną komedyjkę to polecam film 'wszystko gra' Allena.
może już ktoś oglądał?
Ostatnio zmieniony 09.04.2006, 23:40 przez vanessa, łącznie zmieniany 1 raz.
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wszystko gra / Match Point

Post autor: vanessa »

uważam że Nola Rice (czyli Scarlett) zagrała baaardzo ogniście :mrgreen:
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Wszystko gra / Match Point

Post autor: Piqs - X »

Film zarabisty...polecam kazdemu :P a z 3/4 ogółu meskiej populacji wyjdzie z niego ze spuszczona glowa..tylko koncowka troche mnie zawiodla, jakos przestalem sie z filmem utozsamiac wtedy :P Jesli chcecie na cos isc to nawet nie ma podstaw zeby wybierac miedzy Nagim Instynktem np a tym ... Walic Stonke ... Scarlett will make you hot ;P

BTW : Wypatrzylem ja w The Island :>

BTW 2 : Film nie allenowski, ale allenowski :P
::PiotreK::
Władca Smoków
Posty: 4449
Rejestracja: 10.02.2003, 17:37
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: 3miasto

Re: Wszystko gra / Match Point

Post autor: ::PiotreK:: »

zaskoczył mnie przebieg wydarzen co osatnio rzadko sie dzieje
Ostatnio zmieniony 17.04.2006, 11:01 przez ::PiotreK::, łącznie zmieniany 1 raz.
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Wszystko gra / Match Point

Post autor: vanessa »

ja oglądałam ostatnio 'Anything Else' również Allena, i rzeczywiście Piqs masz rację film nie alelonowski ale allenowski ; ]
to jeden z najlepszych filmów chyba jakie widziałam :)
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
ODPOWIEDZ