Czy boicie się życie??

Każdego z nas nurtuja pytania i dylematy o których trudno myśleć, a co dopiero głośno rozmawiać. I to jest własnie odpowiednie miejsce na poruszanie trudnych, nurtujących Was tematów, także tabu. Żadnych ograniczeń moralno-etycznych!
ODPOWIEDZ
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Czy boicie się życie??

Post autor: emailowiec »

Jak w temacie... :D :D :D
;)
PAL MAL
Młody rozbrykany
Posty: 381
Rejestracja: 21.10.2002, 21:53
Lokalizacja: Warszawa

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: PAL MAL »

Ja się życie nie boje, bo wkońcu musze umrzeć więc trzeba kiedyś.

Ważne dla mnie jest to żeby godnie umrzeć, a nie np potrącony przez rowerzyste
YO MY BROTHER!
Cz@rek
Młody aktywny
Posty: 69
Rejestracja: 23.10.2002, 15:46
Lokalizacja: Wawwwwwwwwa

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: Cz@rek »

JA chciałbym być niesmiertelny :roll: :roll: :roll:
ONLY LOVE---REMEMBER
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: Piqs - X »

życie jest czescia zycia ... :] ... nie boje sie życie mojej .. ale chlernie boje sie smieci bliskich mi osob.. :roll: ..nie wiem co wtedy zrobie, bo jeshcze nikogo bliskiego nie stracilem
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: Paweł »

hmmmm...... życie....

kiedyś trzeba..., ale nie chiałbym wpaść pod jakiegoś TIRA albo być przejechanym przez pijanego kierowcę... nie chciałbym tez aby była to bolesna i długa życie... najlepiej podczas snu....
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
Dark_kNight
Młody aktywny
Posty: 26
Rejestracja: 10.12.2002, 23:56
Lokalizacja: Kraków

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: Dark_kNight »

Mam qmpla, gość 15 lat, ma raka głowy z przeżutami. Zostalo mu najprawdopodobniej kilka dni, tygodni. No i co, nawet nie wiesz o czym rozmawiac z taka osobą... A tak w ogóle to chcielibyscie znac dzien swojej życie? I ile chcielibyscie zyc? Moj qmpel powiedzial slowa ktore mi dasly wiele do myslenia, otóz on chcialby umrzec majac nie wiecej niz 60 lat. Mowi, ze potem zaczyna sie meka, a nie zycie, nie masz sily, malejesz, no wiecie, itp...
Ludzie dzielą się na trzy grupy: na umiejących, i nie umiejących liczyć.
dwie
Młody aktywny
Posty: 117
Rejestracja: 28.09.2002, 13:51

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: dwie »

życie jest to kobieta pracujaca, stanu wolnego, nie grzeszaca uroda i nie zawsze widoczna anorektyczka w podeszlym wieku. po ubiorze sluzbowym mozn wnioskowac, iz zarabia niewiele(bialym szalem przepasana) o czym swiadczy rowniez zaniedbane skory i "zolte lice" jest to typ, ktory przerza nie tylko mezczyzn. c do bez efektownej operacji plastycznej najpradopodobniej byla ona przeprowadzana przez tego samego hirurga plastycznego co michael jackson:P wskazuje na to odpadajacy nos owej istoty. mozemy tylko czekac az podobne zdazrenie spotka krola popu:P hyhy a tak powaznie to życie na kazdego trafi predzej czy pozniej cza sie z tym liczyc
root
Młody aktywny
Posty: 115
Rejestracja: 04.12.2002, 21:07
Lokalizacja: oleszyce

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: root »

szczerze mówiąc, picząc: jebie mnie to ;]
Agata
Młody aktywny
Posty: 4
Rejestracja: 20.12.2002, 21:17

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: Agata »

Według mnie życie jest czymś w rodzaju przejścia do drugiego świata .Chciałabym to przeżyć mówiąc szczerze ale równiez chcę jeszcze zostać na tym świecie zywych .Jest jeden plus życie ludzie Ci się nie wchrzaniają do twoich spraw !!! :D
Mam na imie Agata i mieszkam w Gdańsku oraz mam 13 lat .Jestem mądrą blonynką o szaroniebieskich oczach .
Fighter
Szalony pismak
Posty: 884
Rejestracja: 20.12.2002, 01:18

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: Fighter »

Coz nie warto sie życie bac, gdyz to kolej rzeczy na tym swiecie.
Zawsze jest poczatek i koniec. Bojac sie życie zyjemy w strachu, a nie powinnismy, zycie jst zbyt piekne mimo iz przeplata sie ze zlem (bez zla dobra by nie bylo, ani na odwrotnie, bo coz bylo by odnosnikiem ow dobra :?: ), trzeba zyc puki sie da.
Pozdrowienia dla wszystkich smiertelnikow.
PS.: Na kazdego nadejdzie czas wykorzystaj to co masz by zyc pelnia zycia.
"Kto stawia sobie za cel doskonalosc, osiaga wiecej niz przecietnosc. Kto stawia sobie za cel przecietnosc, nie osiagnie nawet tyle"
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: macey »

................ i tak wszyscy zginiemy ................... :jeee:
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: emailowiec »

macey pisze:................ i tak wszyscy zginiemy ................... :jeee:
To nieulega wątpiliwości... :D
Cz@rek pisze:JA chciałbym być niesmiertelny
chyba że... :D :D :D
;)
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: macey »

Cz@rek pisze:JA chciałbym być niesmiertelny :roll: :roll: :roll:
na chuj? ja bym nei chcial byc... bys widzial życie WSZYSTKICH bliskich... stracilbys tych bliskich... a jak by wsztscy poumierali bo np slonce wybuchnie albo inny kataklism to co? porozwalany na czesci bedziesz niesemierteny.... oko tam noga tam... itd... a nawet jak bys byl w calosci... to co? sam na resztkach planety... taka niesmiertelnoosc to nuda w pien...
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: Luki »

ja sie życie nie boje, ale boje sie czegos innego.... tego co sie stanie ze wszystkimi moimi rzeczami po życie? moim dorobkiem? osobiscie chce aby moje ciało po życie zostało spalone ( :D ),a dobytek? pewnie oddam rodzinie..... zobaczymy.....
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
emailowiec
Szalony pismak
Posty: 877
Rejestracja: 23.10.2002, 18:16
Lokalizacja: O.

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: emailowiec »

całkiem inaczej to sobie wyobrażałem... A ty nadałęś temu trochę tragizmu... :D :D :D
JA NIE CHCE BYĆ NIEŚMIERTELNYM :!:
;)
macey
Prawie autorytet
Posty: 2087
Rejestracja: 09.09.2002, 20:50
Lokalizacja: poznania

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: macey »

emailowiec pisze:całkiem inaczej to sobie wyobrażałem... A ty nadałęś temu trochę tragizmu... :D :D :D
JA NIE CHCE BYĆ NIEŚMIERTELNYM :!:
nom uswiadomilem CI ;] ale to nie byly twoje slowa ze chcesz byc niesmiertelny tylko CZ@rka... ;]
niby niesmiertelnosc to dar...chwala....itp ale wszystko dobre ma w sobie tragizm.. :P po za tym gdzie sa bogowie niesmiertelni? greccy i rzymscy?? :Deheheh za duzo mitologii na polskimm :>
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: Piqs - X »

Ja może nie chciałbym nieśmiertelności, ale na pewno przedłużenia życia tak (nie jako starzec, ale np w wieku 25, 30 lat :P), jestem bardo ciekawy, co będzie za 1000 .. 2000 lat na Ziemii .. i chciałbym patrzec na moje dzieci (ale jasna ciasna w przyszłość wybiegam:P) jak majom własne dzieci .. itp itd :] .. A gdyby takie życie by mi sie znudziło, zaspokoił bym swoją ciekawość, mógłbym kipnąc :P .. Chociaz wiem, że to niemożliwe
Luki
Młody rozbrykany
Posty: 356
Rejestracja: 29.09.2002, 15:52

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: Luki »

ja bym nie chciał obserwować swoich dzieci bo by mi to dodatkowych zmartwień pewnie przyspozyło :P
wiedz , ze ... albo juz nic ;]]]]
Basko
Młody rozbrykany
Posty: 442
Rejestracja: 18.04.2003, 20:29
Lokalizacja: Pabianice

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: Basko »

Ogólnie boje się życie w bólu, w samotności, w zapomnieniu. Boje się, że młodo umrę. To było by straszne umrzeć, nie przeżywszy pięknych chwil.
PLAGIATT
Człowiek czynu
Posty: 1368
Rejestracja: 27.09.2002, 20:21
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Czy boicie się życie??

Post autor: PLAGIATT »

czego tu sie bac na kazdego nadejdzie czas... :) lecz zastanawia mnie jak to jest czy to boli... i co potem jest.... ;)
ODPOWIEDZ