Giertych i Lepper wicepremierami

Dzisiejszy świat i Polska to wiele kontrowersji i pytań. W tym forum poruszamy wszystkie problemy polityczne, gospodarczo-społeczne i kulturalno-religijne świata. Tu możecie pisać co Wam się nie podoba w dzisiejszym systemie, który kraj będzie nowym supermocarstwem i który polityk jest skorumpowany (-;
vanessa
Człowiek czynu
Posty: 1689
Rejestracja: 06.02.2005, 21:52
Lokalizacja: })i({

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: vanessa »

no jasne. Wydaje mi się, że PO od początku mówili, że oni nic nie obecują, natomiast PiS obiecywał i obiecywał. i coś robi, fakt, to samo co było kilkanaście lat temu-czasy komunizmu pewnie niedługo nadejdą.

Giertych to rzeczywiście, Mili, nietrafiony wybór, ale ja wiem co się będzie działo. Tak samo jak wiedziałam co będzie, przed wyborami jak wygra Kaczyński.

a Lepper nadawał się do szkoły dobrego wychowania zanim został dopuszczony do ludzi^^ teraz to juz 'po ptokach'.
"Prawdziwa miłość przenika tajemnice i samotność kochanej osoby, pozwalając jej zachować swoje sekrety i pozostawia jej wewnętrzną wolność."
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: Piqs - X »

qrcze...wasze komentarze sa juz nudne ; D
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: Piqs - X »

=MiLi= pisze:PO, a raczej Tusk itp mieli szansę się już wcześniej wykazać, nic nie zorbili pożytecznego więc mogę przypuszczać, ze teraz byłoby podobnie
O B I G LOL - poznaj troche historie dziecko..a potem dopiero komentuj...hahahahaha dobre ; D argument ze z krzesla spadlem : d łohoho ;D no nie moooge..az zaraz pojde spac normalnie ;]

A tak na powaznie, to jesli chcemy rozmawiac o tym serio to prosze o:
1) Tusk - gdzie mial okazje sie wczesniej wykazac?
2) Czy sie wykazal i dlaczego nie?
3) Czy Kaczynscy na pewno nie mieli okazji tez sie wykazac?
4) Czy bracia K. zrobili cos pozytecznego?
5) Jaka jest historia innych koalicjantow - co robili w przeszlosci i czy to bylo pozyteczne??

Have fun

fuck co ja tu robi;e ]
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: Offik »

troche Was to pewnie zdziwi ... ale w poprzednich wyborach samorządowych kandydowalem do rady miasta Łodzi :) z listy LPR:)

tak wyszlo ze jest to ugrupowanie najblizsze moim przekonaniom:) AMEN:)
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: Blood On The Ground »

Beger na premiera! maturka akurat na czasie.. Owies na śniadanie, owies na kolację! xDDDDDDDDD
A tak btw. w szkole toczymy zażarte dyskusję na rzeczony temat :hihi:
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: Paweł »

Chce się pozbyć polskiego obywatelstwa

47-letni łodzianin Krzysztof Deroń chce pozbyć się polskiego obywatelstwa. W ten sposób - jak powiedział - chce zaprotestować przeciwko temu, co się dzieje w życiu politycznym naszego kraju.
W poniedziałek w wydziale spraw obywatelskich w Łodzi złożył dokumenty w tej sprawie.

http://wiadomosci.onet.pl/1318490,11,item.html


---

całkiem dobry pomysl... :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
s0rr0w
Młody rozbrykany
Posty: 222
Rejestracja: 17.03.2005, 23:40
Lokalizacja: Łódź

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: s0rr0w »

Mam silną potrzebę odświeżenia tego tematu. Wszystko dzięki panu Giertychowi Młodszemu.

Wiecie, dlaczego jestem szczęśliwym człowiekiem? Z dwóch powodów. Po pierwsze: w tym roku kończę naukę w liceum, co oznacza, że w przyszłym wszelkie reformy pana ministra nie będą mnie obowiązywać. Po drugie: jestem osobą pełnoletnią, dzięki czemu nie dotyczy mnie godzina policyjna... o, przepraszam... "GODZINA BEZPIECZEŃSTWA", którą pan minister zamierza wprowadzić.

Uważam, że za przebywanie dzieci późnym wieczorem/w nocy poza domem powinni odpowiadać rodzice, ponieważ to oni, a nie rząd, spełniają funkcję wychowawczą. A przynajmniej powinni. Jeżeli zgadzają się na taki stan rzeczy, powinni się liczyć z niebezpieczeństwami czyhającymi na ich pociechy. A że niepełnoletni przebywają nocami w klubach? Dopóki ich opiekunowie wyrażają na to zgodę, wszystko jest w porządku, ponieważ do 18. roku życia biorą za dzieci pełną odpowiedzialność.

Pozwolicie, że zmian w edukacji (dokładniej: maturze 2007) nie będę komentować, bo mi się od razu zbyt szybko podnosi poziom adrenaliny :mad:
"Najważniejszą rzeczą na świecie jest miłość. Ona kreuje nas i buduje nasz świat. Tak samo jest z Capoeira, jeżeli nie kochamy świata, ludzi, ona nigdy nie zapuści korzeni i nie wyrośnie w nas..." - Joao Pequeno
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: Offik »

s0rr0w pisze:
Uważam, że za przebywanie dzieci późnym wieczorem/w nocy poza domem powinni odpowiadać rodzice, ponieważ to oni, a nie rząd, spełniają funkcję wychowawczą. A przynajmniej powinni. Jeżeli zgadzają się na taki stan rzeczy, powinni się liczyć z niebezpieczeństwami czyhającymi na ich pociechy. A że niepełnoletni przebywają nocami w klubach? Dopóki ich opiekunowie wyrażają na to zgodę, wszystko jest w porządku, ponieważ do 18. roku życia biorą za dzieci pełną odpowiedzialność.
masz racje... i jak "dziecko" posiada narkotyki to wsadzac za to rodzicow, jak "dziecko" odwali cos innego to nie bawic sie tylko jechac po rodzicach rowno.. jak nie umieja wychowac swoich dzieci... to panstwo bedzie musialo ich (rodzicow) wychowac...
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: czarownica333 »

nie... niech Giertych lepiej wychowuje młodzież, bo tak to po 18 roku życia da nam święty spokój, a jak będzie miał wychowywać rodziców, to do końca życia większość z nas się nie odczepi od jego durnych pomysłów... :D
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: shyduo »

Niestety, ten gość uwielbia robić ruchy pod publiczkę. Dzięki temu ta część społeczeństwa, która się dokładnie nie interesuje, ale słyszy w wiadomościach, że On coś robi ma o nim dobre zdanie
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: Offik »

ja sie interesuje ... i tez mam dobre zdanie :)
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: JaGaKi »

Chyba nie o Giertychu ... o nim dobrego zdania mieć nie mozna
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: Offik »

wlasnie o Giertychu:)
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: =MiLi= »

A my w projekcie piszemy o Giertychu, a knkretnie interesuje nas zero tolerancji.
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: shyduo »

To smutne, mieć dobre zdanie o kimś kto robi akcje takie jak zero tolerancji pod publiczkę czy zmienia zasady zdawania matury w trakcie roku szkolnego.
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: Offik »

ehhh ... przykre jest to ze uwazasz ze to jest akcja robiona pod publiczke...
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: JaGaKi »

Offik - a program "zero tolerancji" to co to jest?


Nie działa pod publike? a Amnestia Maturalna? wspaniały przepis...

Offik - smutne jest to że ktoś myśli, że on robi dobrze - a on tymczasem nie powinien w ogole siedzieć na swoim stanowisku...
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: Offik »

pomysły które ma są dobre... miał takie pomysły również wcześniej... zanim został ministrem edukacji... szkoda ze krytykujecie jego pomysły tylko dlatego ze jego nie lubicie... i tyle
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: JaGaKi »

OFFik... - wybacz, zmiana matury w trakcie roku szkolnego jest pomysłem UŁOMNYM...
Mundurki? W sumie nie wiem po co... ale ok - mogą być...
Zero tolerancji - koniec z komórkami w szkołach, zakaz przytulania... To może jeszcze wykrywacz myśli wprowadzić czy nie myśle o seksie... Pomysł dziwny bo chyba trzeba zwalczać przyczyny a nie ograniczać wolność...

Amnestia maturalna - podana do trybunału konst... chyba nie musze już komentowac...


A myślisz, że dlaczego go ludzie nie lubią? Za to, że prowadzi tłumnie partie ultraprawicową oraz z tego powodu, że reaktywował przedwojenną młodzieżówke nacjonalistyczną "młodzież Wszechpolska"... nie no... ja sądze, że to same pozytywne cechy...


P.S Nie jestem z SLD ani z "post komunistycznej" PO:d

P.S 2 - Kiedyś lubiłem Piłsudskiego - ale jak przeczytałem więcej to zacząłem go nielubić... dlaczego? Bo przez niego padło nasz państwo v. 2.0
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Giertych i Lepper wicepremierami

Post autor: shyduo »

Offik pisze:pomysły które ma są dobre... miał takie pomysły również wcześniej... zanim został ministrem edukacji... szkoda ze krytykujecie jego pomysły tylko dlatego ze jego nie lubicie... i tyle
Z jakiś powodów go nie lubię, a akurat z powodu środowiska w którym przebywam wiem także co dobrego robi, ponieważ mój kolega z ławki jest w młodzieży wszechpolskiej. Mie mówię, że popieram jego światopogląd, czy poparcie w wielu kwestiach (mimo, że nie jest on "fanatykiem" i nie jest juz w żaden formalny sposób powiązany z Giertychem), ale jednak nieraz muszę przyznać mu rację. Uważam, ze Giertych może i miał i ma kilka ciekawych pomysłów, jednak nie popieram obecnych jego działań

Co do jego akcji, nie ma w nich niczego co miało by w wydatny sposób poprawić sytuację w szkołach, bo wprowadzenie mundurków czy powstanie szkół o zaostrzonym rygorze nie pomoże tym dzieciakom, którzy się wieszają, tym co nie zdają matury, ani nie pomogą wyleczyć środowisk patologicznych. Agresja rodzi agresję. Zmasz jakiegos nauczyciela, który popiera to wszystko co jest robione?? Prowadziłem ostatnio z moją mamą rozmowę na ten temat i własnie m.in. o tym mówiła. Zreszta jej koleżanki z pracy tez tego nie potwierdzają 9ani z jej szkoły, ani z innych). Wiec cos jest na rzeczy (a to tez nie zbyt dobrze, gdy podwładni nie zgadzają się z przełożonym, wprawdzie nie bezpośrednim, ale jednak)
Ostatnio zmieniony 04.12.2006, 00:10 przez shyduo, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ