nie wie czy kocha

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
jenny11
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 29.04.2006, 20:50

nie wie czy kocha

Post autor: jenny11 »

Problem jest taki że mój chłopak od pewnego czasu nie wie czy mnie kocha? A więc tak wszystko napoczątku było super cacy mowił ze mnie kocha i było to widac okazywał mi to wiele razy przed swoim wyjazdem za granice wybrał bardzo romantyczne miejsce i tam widzielismy sie ostatni raz. Pozniej z rodzicami wyjechał za granice gdy przyjechał zaczał mnie olewac nie odpisywał wogole ze mna nie rozmawiał potem pojechał na wycieczke klasowa a po przyjezdzie znowu to samo. Niedawno powiedział mi ze niby zabiegany jest ale mu nie uwierzyłam i on na to ze stał sie jeszcze bardziej niezalezny, ze zycie sie zmienia a ludzie wraz z nim no i ze nie wie czy mnie kocha. Nie wiem co sie z nim stało po przyjezdzie zmienił sie nie do poznania był tam 2 tyg. Jaka jest tego przyczyna ze teraz nie wi czy mnie kocha?
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: nie wie czy kocha

Post autor: Paweł »

jesli nie wie, to nie kocha...


czemu? woda sodowa? moze kogoś poznał?
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: nie wie czy kocha

Post autor: anuśka :) »

:shock: straszne.
Ale dobrze, że Ci powiedział o swoich wątpliwościach.
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: nie wie czy kocha

Post autor: Linka »

Autorko posta- z masz 11 lat? czy to jakas inna liczba w Twoim nicku?
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: nie wie czy kocha

Post autor: Blood On The Ground »

Nie wie? A co wie?
ech.. Jakieś to pokręcone conieziĄ?.. Nie łapie. Może nie chce, może chce. Niech się określi, albo powie papa

Tak przy okazji, nieznośnie czyta się tekst bez kropek, przecinków i z błędami. Mała sugestia na przyszłość. Post to nie sms, używaj znaków narodowych : )
Żyć to znaczy rodzić się powoli
jenny11
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 29.04.2006, 20:50

Re: nie wie czy kocha

Post autor: jenny11 »

nie mam 11 lat to jest dzień moich urodzin :)
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: nie wie czy kocha

Post autor: Piqs - X »

Sorki za offtopic .. ale jakbym mial w xywie Piqs99 to pytalibyscie sie przed napisaniem czegokolwiek czy mam 99 lat..albo jakbym miał TheBishop to pytalibyscie sie czy jestem biskupem...luuudzie jestescie beznadziejni ;p

Ok wracajmy to tematu ...
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: nie wie czy kocha

Post autor: melOn »

heh... miałam tak podobnie kiedyś i związek się skończył...
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: nie wie czy kocha

Post autor: Linka »

Piqs - X pisze:Sorki za offtopic .. ale jakbym mial w xywie Piqs99 to pytalibyscie sie przed napisaniem czegokolwiek czy mam 99 lat..albo jakbym miał TheBishop to pytalibyscie sie czy jestem biskupem...luuudzie jestescie beznadziejni ;p

Ok wracajmy to tematu ...
Czy to okreslenie miało sie tyczyc do mnie? Nie znasz mnie wiec nie zycze sobie zebys mnie okreslał czy jestem beznadziejna, czy nie.

W kwestii wyjasnienia- zadałam to pytanie bo temat posta wydał mi sie odnosny do "miłosci" tych młodszych nastolatkow.
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: nie wie czy kocha

Post autor: *MysterY* »

a tak wogóle wracajac do tematu to on Cię raczej nie kocha, po prostu szuka pretekstu do rzucenia Cię
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: nie wie czy kocha

Post autor: JaGaKi »

Linka nie obruszaj się - każdy ma prawo powiedzieć czy takie coś jest beznadziejne... równie dobrze mogła byś mnie zbluzgać a ja bym się nie przejął - bo czym:P

A co do związku rzeczywiście to zalatuje szczeniactwem:P Po za tym - ile trwał wasz związek? Ile masz lat? to troche ułatwia patrzenie na problem
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: nie wie czy kocha

Post autor: *MysterY* »

jeżeli jesteś młoda to jeszcze masz czas, nie pierwszy nie jedyny. Jesli jesdnak jesteś juz starsza to jeszcze i tak kogoś znajdziesz, tzn nie był Ciebie wart :P
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
jenny11
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 29.04.2006, 20:50

Re: nie wie czy kocha

Post autor: jenny11 »

ja mam 16 a on 17 lat... jesteśmy ze sobą nie cały rok
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: nie wie czy kocha

Post autor: JaGaKi »

Mystery - napisałeś to w taki sposób jakby ona miala mieć lat 40:P


Jenny11 - nie przejmuj się. Teraz jest taki okres w życiu człowieka że ciągle się ersatze trafiają:P
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: nie wie czy kocha

Post autor: *MysterY* »

daj sobie kobieto luzu, nie pierwszy nie ostatni, wiez że Ci tak dziwnie bo generalnie spędzaliście ze sobą sporo czasu ale to przeszłość.

PS. poszukaj kogoś ciekawszego :P
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
jenny11
Młody aktywny
Posty: 6
Rejestracja: 29.04.2006, 20:50

Re: nie wie czy kocha

Post autor: jenny11 »

to raczej za dużo powiedziane bo my nie mieszkamy w tej samej okolicy i nie spotykaliśmy się codziennie
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: nie wie czy kocha

Post autor: JaGaKi »

Brrr... codziennie spotykać się z ukochaną... Toż to przesada :P
Byczek
Szalony pismak
Posty: 591
Rejestracja: 19.10.2004, 22:04
Lokalizacja: Pruszków

Re: nie wie czy kocha

Post autor: Byczek »

Ech... ta milosc! Moze zapomnial jak sie Ciebie kocha? Moze obudz w nim ta milosc? Moze po prostu tak dlugo Cie nie widzial, ze cos w nim umarlo? Tak sie zdarza, ale da sie takie rzeczy odwrocic! Probuj, kto nie probuje - traci na zawsze! Pogadaj z nim, rozmowa jest najwazniejsza w zwiazku, przeciez nie bedziecie siebie oklamywac bez przerwy! Musicie sobie wszystko wytlumaczyc...
Niech kierunku nie wyznacza Ci horyzont, bo tak naprawdę
iść dokądkolwiek, to iść do nikąd
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: nie wie czy kocha

Post autor: Piqs - X »

Linka pisze:
Piqs - X pisze:Sorki za offtopic .. ale jakbym mial w xywie Piqs99 to pytalibyscie sie przed napisaniem czegokolwiek czy mam 99 lat..albo jakbym miał TheBishop to pytalibyscie sie czy jestem biskupem...luuudzie jestescie beznadziejni ;p

Ok wracajmy to tematu ...
Czy to okreslenie miało sie tyczyc do mnie? Nie znasz mnie wiec nie zycze sobie zebys mnie okreslał czy jestem beznadziejna, czy nie.

W kwestii wyjasnienia- zadałam to pytanie bo temat posta wydał mi sie odnosny do "miłosci" tych młodszych nastolatkow.
uderz w stol a nozyce sie odezwa ; p

a co do tematu...tak mowicie ze to wczesnie wczesnie..pamietajcie ze kazda minuta moze byc ta nasza ostatnia [bez urazy] :P:P:P:PP
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: nie wie czy kocha

Post autor: Offik »

JaGaKi pisze:Brrr... codziennie spotykać się z ukochaną... Toż to przesada :P
jaka przesada?? im częsciej i dluzej tym lepiej :D


a do tematu: w Twoim wieku to normalne, prawie rok to czas kiedy poznaje sie druga osobe na tyle ze mozna nabrac watpliwosci , mija okres zafascynowania, zauwaza sie wady,
Daj mu czas, odetnij sie troche od niego, pokaz mu co traci, moze wtedy zauwazy ze jednak Cie kocha...
ODPOWIEDZ