Ona to on (She's the Man)

Obecnie światowa kinematografia zalewa nas swoimi (nie zawsze godnymi uwagi) produkcjami. Na co warto pójść z dziewczyną/chłopakiem, a na co tylko z kumplem. Co trzeba obejrzeć koniecznie? A także Wasze zdania o aktorkach, aktorach reżyserach i ludziach filmu, którzy zrobili na Was wrażenie.
ODPOWIEDZ
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Ona to on (She's the Man)

Post autor: Paweł »

super komedia, dobry film!

Viola, wielbicielka footballu, dowiaduje się, że w jej nowej szkole nie ma dziewczęcej drużyny piłki nożnej. Nie chcąc rezygnować ze swojej pasji, postanawia udawać swojego brata bliźniaka i zamiast niego chodzić do szkoły z internatem, a wszystko po to, by dalej grać. Wszystko się komplikuje, gdy Viola zakochuje się w swoim współlokatorze, Duke’u, a sama staje się obiektem westchnień Olivii, w której z kolei kocha się Duke.
Sytuacja gmatwa się jeszcze bardziej, gdy do szkoły wraca Sebastian, brat bliźniak Violi.
(źródło filmweb.pl)


Może opis nie zachęca zbytnio, ale opinie ludzi są pozytywne. Moja tym bardziej. Nie jest to zadna parodia, ala komedia kipiaca wrecz humorem. I dobrze. Film smieszny, ciekawy, dobry. Energiczny, wciagajacy, dobra zabawa, ot! ;) W sam raz zeby pojsc z drugą lub grupką przyjaciół. polecam! :)
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
martunia
Młody aktywny
Posty: 36
Rejestracja: 13.08.2005, 23:58

Re: Ona to on (She's the Man)

Post autor: martunia »

Na pewno kiedyś ten film obejrzę, bo jak na razie Amanda Bynes (zarówno on, jak i ona ;-) ) zawsze grała śmieszne role i bardzo ją lubię. Widziałam reklamy tego filmu i może być całkiem całkiem.
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Ona to on (She's the Man)

Post autor: anuśka :) »

ja tez bym chciała teeeż :)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Ona to on (She's the Man)

Post autor: JaGaKi »

Bardzo fajny film - polecam, oglądałem :)
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ODPOWIEDZ