Wasz pierwszy pocałunek

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
Dumble
Młody aktywny
Posty: 76
Rejestracja: 20.11.2003, 22:05

:)

Post autor: Dumble »

Całowanie jak narkotyk raz zaczniesz nie mozesz z tym skonczyc ... ;)
...Piknie grajum...
Megan7
Człowiek czynu
Posty: 1021
Rejestracja: 06.11.2003, 20:31
Lokalizacja: Pabianice!!!!:)

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Megan7 »

lipko kochana zobaczysz bedzie dobrze! a calowac sie ... szczerze mowiac to troche mnie drazni jak np. w barze czy w innym miejscu publicznym para prawie lezy na stole obmacuja sie po tylkach i nie tylko i wogole. uczucie ok - ale dla siebie a nie na pokaz
HWDP-Hermiona Widziała Dupe Pottera :P
Natka
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 27.01.2004, 19:05
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Natka »

Ja tam skończyłam 15 lat (rocznikowo to mam już 16!!!) i pojęcia "pocałunek" czy chociaż "całus" jeszcze na właśnej skórze nigdy nie doświadczyłam......
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Montana »

Wszystko w swoim czasie......:):)
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Piqs - X »

Natka pisze:Ja tam skończyłam 15 lat (rocznikowo to mam już 16!!!) i pojęcia "pocałunek" czy chociaż "całus" jeszcze na właśnej skórze nigdy nie doświadczyłam......
O moj boze jakas ty dorosla ;O .. Dobrze, ze ejshcze cnoty nie stracilas .. jezu 15 lat ! .. to jeshcze tylko ok 30-35 do menopauzy .. to juz tak niewiele .. lepiej daj dupy poki mozesz ..

Qfa.. typowe zachowanie nieletneigo gnoja ; o
ORZO
Szalony pismak
Posty: 568
Rejestracja: 14.02.2004, 21:53

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: ORZO »

Stary spoko.Nie jest żle,na razie to 17 się wstydzą cnoty:-)Ale już wkrótce...
Natka
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 27.01.2004, 19:05
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Natka »

Przegiąłeś Piqs. Absolutnie sobie nie życzę żebyś tak się wyrażał na mój temat. Nie znasz mnie więc się nie odzywaj. A po twojej wypowiedzi najlepiej widac jaki reprezentujesz poziom......

mniej niż zero.......
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Piqs - X »

Yestem 12 letnim gnojem, ktory pierdoli jaka tylko popadnie.

Jak ktoras mi mowi, ze sie jeshczen igdy nie calowala, to ja ja wted biere na stronke no i ten tego .. pokazuje ..

Tak samo jak jakaś załuje ze ma 14 lat i jest dziewica no to ja tez ten tego ; D ..


Z reszta wiesz jak to jest .. ze no zalujesz ze jeshcze nigdy sie nie calowalaas ..
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Polan »

Naprawdę tak właśnie odpisałęś jak byś miał 12 lat... Natka, proszę nie zrażaj się do wszytkich prze ten text Piqsa, on na pewno maił jakieś dobre zamiary... tylko mu nie wyszło
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Montana
Szczęściara
Posty: 1624
Rejestracja: 05.05.2003, 18:22
Lokalizacja: Warmia & Mazury ;)

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Montana »

Polan a Ty co jestes.....mediator ?
"now that I'm grown, I got my mind on bein somethin
Don't wanna be another statistic, out here doin nuttin,
tryin to maintain in this dirty game, keep it real...."
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Polan »

Nie, człowiek poprostu, zwyczajny i głupi. A co gorsza to próbuję na siłę uszczęśliwiać ludzików, ale tak już mam. Mediator... raczej wścipski człowieczek który się wszędzie wciska, no ale cuż... Może coś mi się z tego dobrego kiedyś urodzi, bo przynajmniej tylko to mam na celu, Włażąc w sam środek takiej sympatycznej dyskusji między Piqsem i Natką.
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
Natka
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 27.01.2004, 19:05
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Natka »

Dzięki Polan za poparcie :). I nie mam zamiaru się zrażac do wszystkich, bo nikt tu poza Piqsem mi nie podpadł. A co do jego "dobrych intencji" to miałabym znaczące wątpliwości.....

A jeszcze co do ostatniej wypowiedzi Piqsa to...... a zresztą, szkoda czasu na stukanie na klawiaturze tego co sobie myslę..... powtórzę tylko jeszcze raz: nie znasz mnie, Piqs, więc sie nie wypowiadaj.
Anuś
Prawie autorytet
Posty: 3140
Rejestracja: 27.05.2003, 18:53
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Warszawa

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Anuś »

NATKA : Heh... Może się zdziwicie, ale ja...poprę PIQS`a. Jak znałam go tylko z forum to także wydawało mi się że jest "niemiły" i jego posty mogą wqrzać. Dopiero jak zaczęłam z nim na GG gadać, to zrozumiałam że jest to super zajebisty człowiek i jego myślenie trzeba zrozumieć, ale przede wszystkim trzeba bardzo podobnie do niego myśleć, a muszę powiedzieć że Piqs myśli bardzo mądrze!
A do twojego postu się przyczepił i ja jakbym była wcześniej na forum też bym to zrobiła, bo z niego wynika że masz 15 czy tam 16 lat i to że się nie całowałaś jest straszne straszne straszne! A tak nie jest. Mam koleżanki (mam 17 lat), które także nigdy się nie całowały, nie miały chłopaków i jakoś żyją! A ty zrobiłaś z tego malutką aferę. I wywnioskować można że każda 15 powinna się już całować, a przecież tak nie jest!
ORZO : Ja mam 17 lat, jestem dziewicą i się tego nie wstydzę! Więc nie rób ogólników! ok?


TEMAT : Mój pierwszy pocałunek - 15 lat.
Miłość jest zawsze nowa. I bez względu na to, czy w życiu kochamy raz, dwa, czy dziesięć razy, zawsze stajemy w obliczu nieznanego. Paulo Coelho
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Piqs - X »

Natka ... ''przepraszam najmocniej'' ze ci podpadam, ale jakbyś nie pisała takich głupot, to na pewno bym tego nie zrobił, "o ty wielka 16letnia pani świata". CO do tego znania .. po co ja mam cie znac ? .. Wystzrazy ze przeczytam: "mam 16 lat i nigdy sie nie calowalam, chcialabym to zrobic i tego zaluje" ii widze obraz malej goovniary, ktora nie rozumie zycia .. starczy ? .. czy cos jeshcze do mnie masz ? .. a moze ja jestem tym 12 latkie mumyslowym ? ..
Natka
Młody aktywny
Posty: 32
Rejestracja: 27.01.2004, 19:05
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Natka »

wiesz co, Piqs?? Ja już się nie będę nic na ten temat pisac bo nie ma sensu. Dodam tylko, że nie wiesz, czego chcę a tym bardziej czego żałuję i na ile rozumiem życie. Zakończmy ten temat, bo i tak nie dojdziemy do porozumienia. Ty masz swoje zdanie, ja mam swoją prawdę - i tyle w tej kwestii.
Polan
Człowiek czynu
Posty: 1023
Rejestracja: 04.07.2003, 11:59
Lokalizacja: z domciu w Łodzi

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Polan »

Tiaaa... złośliwy będę ale ... BRAVO HIP HIP HURRRA!!! mądrze gadasz Natka. Skończcie już... :shatan:
Nie wiem czy wiecie ale jestem pOyEbAnY. A co ciekawsze, proces ten zupełnie mi się wymknął z pod kontroli. I jak tu se radzić ? <rotfl>
ewa
Młody aktywny
Posty: 58
Rejestracja: 19.06.2003, 21:43
Lokalizacja: Łódź

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: ewa »

Mój pierwszy pocałunek...to był błąd...ale uczucie niezapomniane...jakaś 2 w nocy...obóz...zielona noc...i kumpel z którym chodziłam przez 3 lata do szkoły...he he he...naszczęście już razem nie chodzimy do szkółki bo trudno by mi było tak poprostu spojrzeć mu w oczy...
Pozdro ;)
MK
Młody aktywny
Posty: 19
Rejestracja: 14.05.2004, 21:25
Lokalizacja: Lublin

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: MK »

Ciągle czekam na ten pierwszy...(no co mam tylko 17 lat :D )
NIE dla chamstwa NIE dla buraków NIE dla Samoobrony!
*MysterY*
Tuningowiec
Posty: 3122
Rejestracja: 28.02.2004, 23:44
Lokalizacja: 51°47'N 19°27'E

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: *MysterY* »

Cze to ja tu se zawitam.
TEMAT: No to ja się całowałem mając hmm :roll: 16 lat i to było tak:
Ja byłem troshkę wcięty przez dziewczyny które to ukarciły jakimś niedowiarkiem[że niewypije piwka jednym wdechem(udało im się)], po czym poshliśmy usiąść na ławce w parku, a ja se poshedłem dalej za mną poshła inna dziewczyna. Usiedliśmy se w krzaczkach iiiii pogadaliśmy po czym ni z tąd ni z owąd ona zaczeła mnie całować więc ja odparłem pocałunek. No i to był mój pierwshy raz. 8)
Ford Mondeo mk1 Ghia RS1800 115KM
Peggy
Szalony pismak
Posty: 804
Rejestracja: 21.03.2004, 20:55
Lokalizacja: Wielkopolska

Re: Wasz pierwszy pocałunek

Post autor: Peggy »

ja juz nie pamietam jak to bylo dokladnie. Mialam chyba 15 lat. To byl sylwester. Wodka sie lala strumieniami, ale jeszcze nie bylam mocno nawalona. Poszlam do kibelka z qmplem, ktory mial od niego klucz. No i wlasciwie to nie wiem jak to sie stalo, ze mnie pocalowal - nie wazne. Grunt, ze bylo fjnie, milo, ciekawie. . .
ODPOWIEDZ