Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
Angel_89
Młody aktywny
Posty: 87
Rejestracja: 24.08.2006, 00:28

Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: Angel_89 »

No właśnie, ilu ludzi, tyle róznych odpowiedzi. Ale moze jednak jest jeden uniwersalny typ mężczyzny, który podoba się wszystkim kobietom? :hihi:
Mnie podobają się mężczyźni stanowczy i zdecydowani, ale gotowi także na kompromis. Bardziej opanowani niż gwałtowni, ale przede wszystkim tacy, na których można liczyc w każdej sytuacji. Notomiast nie powinien przeklinać ani mieć ŻADNYCH nałogów, bo to go kompletnie dyskwalifikuje.
Wiem, ze nie ma ideałów, ale mam nadzieję, ze wkrótce znajdzie się ktoś, kto będzie posiadał takie cechy i pokocha mnie taką, jaką jestem. :mrblue:
Są słowa, które jak motyle, mogą unieść w górę Twoje sny...
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: ZooM »

hmm, mężczyzna mojego życia... :) to chyba ja :D

- zdecydowany
- samodzielny
- zapobiegliwy (no staram się bynajmniej :) )
- obyty w świecie
- mądry
- inteligentny
- opiekuńczy
- odważny
- pomysłowy
- SKORMNY :D :twisted: :twisted:

a co do nałogów to się nie wypowiadam.. wystarczy zajrzeć do działu używki :lizak:
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: Linka »

No, rzeczywiście skromnością to powalasz wszystkich na kolana ;)
Angel_89
Młody aktywny
Posty: 87
Rejestracja: 24.08.2006, 00:28

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: Angel_89 »

Skromność??? :lol: To chyba rzeczywiście Twoja największa zaleta:) a i zapomniałam dodać, że to są tylko najważniejsze cechy, są też również inne, które są mile widziane :hihi:
Są słowa, które jak motyle, mogą unieść w górę Twoje sny...
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: Blood On The Ground »

To zabrzmialo jak ogloszenie matrymonialne ;P
No cóż.. Nikt nie jest idealny a ja mam swojego mężczyzne wiec po co szukać 8)
Żyć to znaczy rodzić się powoli
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: Linka »

Tak naprawde, bedac w zwiazku, w momencie kiedy jest dobrze- bez kłotni i fajnie to chłopak wydaje sie idealny. A jak pojawia sie klotnia albo jakies nerwy to naraz mozna zobaczyc cała game jego wad.

Moj chłopak musi byc ustepliwy bo ja bardzo nie lubie odstepowac od swojego zdania. Poza tym jest wierny, i z tego co mi sie zdaje z kobiet licze sie dla niego tylko ja. Nie ma nałogow, moze z wyjetkiem małego, ktory mi narazie nie przeszkadza. Przeklinanie tez toleruje, ale oczywiscie w małym stopniu. Poza tym poczucie humoru i chociazby czesciowa wyrozumiałosc do moich nastrojow typowych dla kazdej kobiety.
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: ZooM »

Heh Linka, dobrze że napisałaś 'częściowa wyrozumiałość dla nastrojów' :)

A z tą ustępliwością to nie przesadzasz troszke? Chyba nie chcesz, żeby potem było wszystko na Twojej głowie, przyzywczai się, że zawsze i tak wychodzi na Twoje i będzie klops potem :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: Linka »

Nie no własnie on niezbyt chce mi ustepowac, a wolałabym zeby robil to czesciej :P
Ostatnio zmieniony 25.08.2006, 12:45 przez Linka, łącznie zmieniany 1 raz.
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: ZooM »

ee tam to by na pewno stracił ten związek wiele z tego co ma teraz :) bynajmniej moim zdaniem tak jest ciekawiej, taka idealna zgodność we wszystkim szybko się nudzi zwykle albo z innych przyczyn po prostu nie działa
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: Linka »

Waidomo, ze czasami trzeba pokazac pazurki ;) Chociazby tylko po to zeby pogodzenie sie samo w sobie bylo przyjemne ;)
Paweł
Morphlorchack
Posty: 6351
Rejestracja: 30.08.2002, 11:21
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: Paweł »

dokładnie xD
Niestety rzadko koło zdarzeń, obraca siła naszych marzeń.
:: // https://www.readyforboarding.pl
:: // me? https://pawel.florczak.info
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: paulcia »

To prawda,że nie ma ideałów,ale czy to ważne jaki facet jest z wyglądu??Przecież tam cała uroda minie z biegiem lat... :D a gdzie spojrzenie na serduszko i całe jego "wnetrze" szkoda ze o tym ludzie juz zapominaja:( ja juz chyba znalazlam kogos takiego... ma to cos z czym sie jeszcze nie spotkalam :P
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: Linka »

paulcia pisze:To prawda,że nie ma ideałów,ale czy to ważne jaki facet jest z wyglądu??Przecież tam cała uroda minie z biegiem lat... :D a gdzie spojrzenie na serduszko i całe jego "wnetrze" szkoda ze o tym ludzie juz zapominaja:(
przecież powyzej mowilismy tylko o cechach charakteru i nie było ani słowa o wyglądzie
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: paulcia »

ok to wtedy ja sie pomyliłam ale i tak chciałam zwrócić na to uwagę :D że większość z was zwraca uwage na wygląd pomijając jakie ktoś ma serduszko :( szkoda a jeśli o chodzi o cechy charakteru to hmm chyba ja już mam kogoś takiego,który jest wyjątkiem :)
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: czarownica333 »

Jaka większość? :zdziwko:

A wracając do tematu, mnie osobiście trudno byłoby podać cechy ideału (wiadomo, takowe nie istnieją :D). Na pewno ważne jest żeby był:
odpowiedzialny, za siebie, swoje czyny, ale i za drugą osobę
opiekuńczy, dający poczucie bezpieczeństwa
rozsądny
ale i odrobinę szalony
inteligentny, z zainteresowaniami, pasją
dowcipny
odważny
zdecydowany, nie jakieś ciepłe kluski
optymista
dżentelmen

I tak dalej, i tak dalej... Można pisać w nieskończoność, ale i tak, jeśli pojawi się ktoś, na którego widok serducho mocniej zabije, to nie będziemy się oglądać na cechy naszego ideału, tylko damy się ponieść emocjom, choćby chłopak bardzo daleko od tego ideału odbiegał :)
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: paulcia »

mam takie samo zdanie :D ktoś piekny przejdzie to od razu same oczka sie ogladaja ;) samo z siebie to wychodzi :mrgreen:

wiekszość?? To bynajmniej te osoby,które spotyka w realu :D a nie z neta ale przecież każdy lubi cos innego ;) musimy się czymś różnić przecież :D
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: ZooM »

ja patrze i na to i na to.. no cóż, jak nie będzie dziewczyna dla mnie atrakcyjna to pewnie zostaniemy dobrymi przyjaciółmi, jeśli ma fajny charakter i nie chodzi mi tu o to, że musi być jakąś supermodelką, ja głównie zwracam uwagę na rysy twarzy i oczy, reszta jest sporo mniej ważna
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: paulcia »

ja tylko zwracam uwage na oczy :) slicne takie musza być najlepiej duze :) ale też należy utrzymywac kontakt wzrokowy a nie ze będzie ściany podziwiał :mrblue:
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
agatka
Młody aktywny
Posty: 104
Rejestracja: 03.08.2006, 10:41
Lokalizacja: Łódź

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: agatka »

oczy... a raczej kontakt wzrokowy to podstawa :)
ja zawsze patrzeę też na dłonie... nie wiem takie moje dziwactwo, ale dla mnie dłonie są dość ważne i jak chłopak ma delikatną, ale zarazem męską dłoń, a najlepiej jeszcze długie i szczupłe palce to jest bomba :) no i musi mieć ten taki.. specyficzny uscisk :D heh.. dziwna jestem :P

a no i nie może nosić skarpetek do sandałów, a jak ma adidasy to ma mieć białe skarpetki!! :wink:
..."A ona krążyła coraz szybciej... niczym zagubiony motyl"...
czarownica333
Szalony pismak
Posty: 738
Rejestracja: 17.06.2006, 08:49
Lokalizacja: Krzeszowice

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: czarownica333 »

ZooM pisze: no cóż, jak nie będzie dziewczyna dla mnie atrakcyjna to pewnie zostaniemy dobrymi przyjaciółmi, jeśli ma fajny charakter
I po pół roku takiej przyjaźni zakochasz się w jej charakterze i guzik Cię będzie obchodziło wszystko inne :D :D :D
"Kto na drodze swego życia zapalił choćby jeden promyk nadziei dla pogrążonego w czarnej godzinie, ten nie żył daremnie"
ODPOWIEDZ