Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: pietruszka »

oczy, oczy.. kogo jakieś tam oczy obchodzą? co wy kurde z Afganistanu jesteście? liczy się całokształt bo jak reszta będzie nie bardzo to najlepsze oczy nie pomogą.
mimo wszysto dusza i charakter najważniejsze. ja najbardziej cenię pomysłowość, poczucie humoru, honor, inteligencję i artystyczną duszę bo dla mnie jak dusza nie tworzy to część człowieka jest martwa. nie może być zwykły jak proszek do prania tylko nieziemski, ponadprzeciętny i podobny charakterem do mnie. raczej kulturalny, dżentelmen i bez wyraźnych złych nałogów. i ewentualnie jak już patrzymy na wygląd to nie uroda tylko ubiór, higiena, męski styl, lekko nowoczesny, włosy krótkie albo na Jamesa Blunta. to chyba tyle;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: ZooM »

@pietruszka
heh, wydrukuj sobie to i opraw, powieś na ścianie i przeczytaj kiedyś jak wyjdziesz za mąż.. jestem właściwie pewny, że miała byś kupe śmiechu z tego :) zwykle jak pojawia się w naszym życiu ktoś atrakcyjny, ktoś kto na prawdę nas fascynuje to się okazuje, że właściwie to wszysto co wcześniej sobie wyobrażaliśmy wcale takie nie jest, albo wręcz nieraz jest skrajnie inne

@czarownica
a żebyś wiedziała, że tak by mogło być, tylko że zwykle dziewczyny nie lubią czekać za długo i w przeciągu tego czasu już by sobie kogoś innego znalazła.. już tak pare razy miałem, dziewczyna mi się spodobała, ale nie byłem tego pewny, nie chciałem nic robić na siłę, tylko strałem się byś jak najlepszym przyjacielem dla niej.. aż w końcu zwierzyła mi się w wielkiej tajemnicy jako że jestem jej najlepszym przyjecielem, jakiego to wspaniałego chłopaka poznała i jaka to w nim zakochana po uszy, shit happens :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: Linka »

ZooM pisze: zwykle jak pojawia się w naszym życiu ktoś atrakcyjny, ktoś kto na prawdę nas fascynuje to się okazuje, że właściwie to wszysto co wcześniej sobie wyobrażaliśmy wcale takie nie jest, albo wręcz nieraz jest skrajnie inne
dokładnie, jak sie jest samym to sie wyobraza rozne rzeczy na temat przyszłego partnera, a jak sie juz go pozna to wcale nie musi byc on tkai wymarzony. I okazuje sie nagle ze niektore cechy ma nawet lepsze niz ten wyimaginowany :)
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: Offik »

Linka pisze: dokładnie, jak sie jest samym to sie wyobraza rozne rzeczy na temat przyszłego partnera, a jak sie juz go pozna to wcale nie musi byc on tkai wymarzony. I okazuje sie nagle ze niektore cechy ma nawet lepsze niz ten wyimaginowany :)
najlepszą z tych cech które ma ten którego sie pozna to to ze jest :D
melOn
Cicha wOda z bąbelkami
Posty: 1476
Rejestracja: 31.12.2005, 09:48
Lokalizacja: phi

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: melOn »

a ja sobie nie marzę o tym idealnym, jedynym i nie wyobrażam sobie jaki On ma być już od roku. raz się zawiodłam żyjąc takimi marzeniami i porównaniami.
bez sensu tak ;]
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: paulcia »

melOn pisze:a ja sobie nie marzę o tym idealnym, jedynym i nie wyobrażam sobie jaki On ma być już od roku. raz się zawiodłam żyjąc takimi marzeniami i porównaniami.
bez sensu tak ;]
jeszcze przecież masz czas a i tak ludzi idealnych na swoj sposob nie ma :) zawiesc się można nie tylko raz :(
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: ZooM »

ja dlatego sobie nie wyobrażam tej idealnej, doskonałej kobiety, własciwie to nawet usłyszałem że jestem niewybredny, łatwy i mam niskie wymagania.. no cóż, moim zdaniem szczerość to wcale nie tak mało, a chyba to jest jedyna cecha której tak na prawdę poszukuje, no i do tego uwielbiam ciemną karnacje, czarne/brąowe oczy i czarne włosy, ale jak by była BLONDYNKĄ to pewnie nie robiło by mi to żadnej różnicy :) ale czasem miło tak sobie pomarzyć :D
Ostatnio zmieniony 01.09.2006, 17:03 przez ZooM, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
paulcia
Młody aktywny
Posty: 100
Rejestracja: 25.08.2006, 22:14
Lokalizacja: ok Bydzi

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: paulcia »

no tak najważniejsza jest szczerość,ale ja właśnie się z nią spotykam najczęściej :)
"Gdy jesteśmy zazdrośni,przekonujemy się,że kochamy,tak jak przekonujemy się,że żyjemy,kiedy nas coś zaboli." S.G.Colette
* * *
"Nigdy nie zapominaj najpiękniejszych dni Twego życia!Wracaj do nich,ilekroć w Twym życiu wszystko zaczyna się walić."P.Bosmans
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: pietruszka »

ZooM pisze:@pietruszka
heh, wydrukuj sobie to i opraw, powieś na ścianie i przeczytaj kiedyś jak wyjdziesz za mąż.. jestem właściwie pewny, że miała byś kupe śmiechu z tego :) zwykle jak pojawia się w naszym życiu ktoś atrakcyjny, ktoś kto na prawdę nas fascynuje to się okazuje, że właściwie to wszysto co wcześniej sobie wyobrażaliśmy wcale takie nie jest, albo wręcz nieraz jest skrajnie inne
było pytanie jaki powienien być mężczyzna życia więc chyba tylko marzenia wchodzą w grę. poza tym ja znam paru chłopaków którzy spełniają sporą część tych wymagan ale niestety los nas nie postawił na swojej drodze i lipa. ale co tam. całe życie przed nami. zresztą jaki by nie był to i tak prędzej czy później sie okaże że coś jest do kitu. bo życie jest bezsensu.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: ZooM »

oj nawet nie wiesz jak się mylisz moim zdaniem mówiąć, że życie jest bez sensu, mówisz, że jesteś wierząca, czy to jest to co starał przekazać się Bóg przez biblię? To że życie jest bez sensu? Sensem życia może być wiele rzeczy, a jedynym problemem jest decyzja co obrać za punkt w którego stronę pójdziemy.. niektózi widzą jako cel życia miłość, inni pracę dla innych, a jeszcze inni pieniądze, właściwie ile ludzi tyle pasji i tyle samo kierunków patrzenia.. celi.. sensu.
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: pietruszka »

ja nie mówię że Bóg mi to powiedział. ja wiem że Bóg jest super i w niebie jest bombastycznie. ja mam cel w życiu żeby nie wstydzić się tego jak żyłam i umrzeć a następnie zamieszkać w penthausie u Boga i tam balangować przez resztę wieczności. wogóle to offtop i koniec tego tematu. jak chcesz podyskutować to możesz założyć nowy temat.
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: ZooM »

pietruszka pisze: było pytanie jaki powienien być mężczyzna życia więc chyba tylko marzenia wchodzą w grę
właściwie to nie tylko marzenia, zależy co kto sobie wymarzy, bo mężczyzna mojego życia w sumie nie musi być tylko marzeniam, może być po prostu zwykłym chłopakiem, zwykłą myślą w mojej głowie, możliwe że wystarczy to że będzie i nie będzie musiał spełniać żadnych wymagań poza tym.. nie sądzisz?

PS nie jestem pedałem :D
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: pietruszka »

ZooM pisze: PS nie jestem pedałem :D
właśnie chciałam o to spytać.

PS ja odpowiadam w temacie po swojemu i nie mów mi jak mam co rozumieć, wieesz?
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: stefan »

do tematu! :]
=MiLi=
Wspaniała
Posty: 4384
Rejestracja: 30.01.2005, 21:42
Płeć: kobieta
Lokalizacja: ŁóDź

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: =MiLi= »

Hmm jaki powinien być? Heh kiedyś sobie wymyślałam, wypisywałam cechy jakie jmiec powinien itd głupota :) bo w rzeczywistości gdy się zakochujemy nie odhaczamy sobie na liście czy aby na pewno ma wszystkie cechy, które sobie założyliśmy, ze mieć będzie. Teraz wiem, że musi po prostu ze mną być :) musi mnie kochać, radzić sobie w życiu, dawać mi poczucie bezpieczeństwa, być szczery, czuły, romantyczny, zwariowany i z poczuciem humoru :) Mam szczęście, że takiego własnie faceta pokochałam :)
22.09.2007 Nasz Ślub :*
06.07.2008 Nela Natalia :*
29.02.2012 Inga Patrycja :*
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: ZooM »

Taki ideał to właściwie żyje tylko przez parę pierwszych minut po poznaniu, kiedy nieraz sobie w myślach porównujemy, czy ta osoba spełnia to o czym myśleliśmy wcześniej, ale właściwie od tego niewiele zależy.. wszystko się wyjaśnia po dalszej rozmowie :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: Blood On The Ground »

coś się bardzo udzielasz jak na temat o mężczyźnie życia... ; ]
Żyć to znaczy rodzić się powoli
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: ZooM »

Ciiiiii.. bo się wyda :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: shyduo »

ja sądzę, że nie powinno myśleć się na temat ideału mężczyzny. Prawda jest taka, że nigdy nie znajdzie się mężczyzna tak dobry i idealny jak sobie wymarzycie. I co on będzie mógł zrobić? Będzie najlepszy, najukochańszy i będzie Was kochał ponad życie, a Wy nie docenicie tego, bo "nie jest taki jak mój ideał, jesteś wspaniały, ale np. masz piwne oczy zamiat błękitnych, i ubierasz się w coś innego, należysz do subkultury która nie jest moją, albo coś innego jak inny wzrost lub coś w tym stylu...". po prostu sądzę, że dajcie sobie spokój i cieszcie się z tego co Was spotyka
pietruszka
Szalony pismak
Posty: 788
Rejestracja: 12.01.2006, 21:32

Re: Jaki powinien być mężczyzna twojego życia??

Post autor: pietruszka »

shyduo - chyba masz jakieś dramatyczne przeżycia. może się z nami podzielisz?;)
na wrażliwość nie ma żadnego lekarstwa. mamy uczucia i dlatego życie tak boli.
ODPOWIEDZ