Co o tym myslicie??

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
ODPOWIEDZ
smutna
Młody aktywny
Posty: 9
Rejestracja: 27.05.2006, 11:41

Co o tym myslicie??

Post autor: smutna »

4 miesiace temu zerwal ze mna chlopak.Od razu po tym zdarzeniu znalazl sobie nowa dziewczyne.Juz sie z tym pogodzilam...Od pewnego czasu rozmawiam codziennie na gg z bylym chlopakiem tej dziewczyny. "Znalazlam" go na Fotce. Jego byla rzucila go tak samo jak moj byly rzucil mnie [ w tym samym czasie ]. Dogadujemy sie bardzo dobrze.Ten chlopak jest teraz w Irlandii, codziennie do mnie dzwoni...Na poczatku naszej znajomosci, gdy pytalam go kiedy chce wrocic do Polski mowil, ze nie wie, bo nikt tu na niego nie czeka...Teraz mowi, ze postara sie przyleciec w styczniu, zebysmy sie spotkali.Wiele razy prosil mnie, zebym do niego przyleciala i nie zaczynala tutaj studiow...W ciagu tygodnia wyslalam mu 97 moich zdjec.Spodobalam mu sie, on mi tez

Jesli wszystko dobrze pojdzie zobaczymy sie w styczniu...On ciagle powtarza, ze nikogo w Irlandii na pewno nie bedzie sobie szukal...

Co o tym myslicie?Czy taka "znajomosc" ma sens, szanse??
Offik
Prawie autorytet
Posty: 2650
Rejestracja: 02.12.2005, 13:16
Lokalizacja:

Re: Co o tym myslicie??

Post autor: Offik »

znajomość jako przyjaźń ma szanse na pewno. czy są szanse na cos wiecej trzeba sie przekonać:)

bądz dobrej myśli i powodzenia
Blood On The Ground
mroczny karol
Posty: 1085
Rejestracja: 26.08.2005, 12:37
Lokalizacja: Poznań

Re: Co o tym myslicie??

Post autor: Blood On The Ground »

stwierdzam z doświadczenia, że jeśli potraficie czekać to jasne : )
Żyć to znaczy rodzić się powoli
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: Co o tym myslicie??

Post autor: shyduo »

Może jestem okrutny, ale podchodziłbym sceptycznie. Nie nastawiał bym się na zbyt wiele. Jednak możliwe jest to, że zostaniecie dobrymi przyjaciółmi. Choć..... kto wie..... może nie tylko......
anuśka :)
Szalony pismak
Posty: 730
Rejestracja: 27.02.2005, 22:32

Re: Co o tym myslicie??

Post autor: anuśka :) »

Od pewnego czasu? Tzn.? Tydzień, dwa, miesiąc? To ma duże znaczenie, jeżeli ten pewien czas jest krótki, może to być zauroczenie i poczucie że znalazło się bratnią duszę.

Może na chwilą obecną ma to sens, ale odpowiedz sobie sama czy dasz radę czekać aż do stycznia i czy wystarczy Ci sił :)
... trzeba umieć iść słoneczną stroną życia ...
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Co o tym myslicie??

Post autor: ZooM »

1) Czas..
2) Odległość.. (bo wątpie że od razu zdecydujesz się zamieszkać w Irlandii)
3) troche mi to desperacko z jego strony wygląda
4) moim zdaniem 'do dupy z taką robotą'
5) na przyjaźń może i być spoko..
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co o tym myslicie??

Post autor: Linka »

Nie ryzykowałabym z niezaczynaniem studiow dla obcego chlopaka. Nie zaczneisz studiow w Polsce, a potem okaze sie ze jednak nie pasujecie do siebie i nici z tego wyjazdu. No, i rok w plecy...
Jakos nie chce mi sie wierzyc w powodzenie takiego zwiazku.
Piqs - X
Wspaniały
Posty: 2075
Rejestracja: 29.09.2002, 09:47
Płeć: kobieta

Re: Co o tym myslicie??

Post autor: Piqs - X »

Jaki rok w plecy ?! Rok do przodu..bez chlopaka, ale na zagranicznych studiach a to juz cos.. bardzo mi sie ten pomysl podoba ;] 97 zdjec? hm nie wiem czy w zyciu ktos mi tyle zrobil :d
Linka
Prawie autorytet
Posty: 3270
Rejestracja: 28.02.2004, 18:24
Lokalizacja: Elbląg

Re: Co o tym myslicie??

Post autor: Linka »

Chodziło mi o przypadek, kiedy autorka posta nie zaczełaby studiów w Polsce i wcale nie wyjechała za granice.
ZooM
Młody rozbrykany
Posty: 282
Rejestracja: 25.07.2006, 17:35
Lokalizacja: Bydgoszcz Village

Re: Co o tym myslicie??

Post autor: ZooM »

studia zaczynij normalnie lepiej (mam sporo znajomych któzi żałują, że nie poszli na studia, albo je przerwali z jakiś tam przyczyn), zawsze możesz zrobić dziekanke wtedy albo po prostu je przerwać, poczekaj do stycznia.. poznajcie się.. pogadajcie, a dalej się zobaczy :)
Nie ma niewinnych, są tylko źle przesłuchani...

Lepiej być nienawidzonym za to kim się jest, niż kochanym za to kim się nie jest.
Silvia
Młody aktywny
Posty: 11
Rejestracja: 05.09.2006, 20:26

Re: Co o tym myslicie??

Post autor: Silvia »

...mozeczcie sie poznać i zobaczycie co z tego wyjdzie :wink: ale ze studiow i tak bym nie rezygnowala ...
JaGaKi
Człowiek czynu
Posty: 1257
Rejestracja: 09.05.2005, 23:41
Lokalizacja: Nowa Huta:)

Re: Co o tym myslicie??

Post autor: JaGaKi »

A co to za problem w wolnym jeszcze czasie pojechać tam lub czekać do stycznia aż przyleci (dlaczego tak dlugi okres oczekiwania?:P )
Czy jestem gejem, metalem lubiącym musli czarnoskórym polaninem - nie tolerujesz mnie - nie masz mego szacunku!
ODPOWIEDZ