Załamka ;/

Każdy prędzej czy później Jej pragnie, każdego dosięga Ręka Miłości, dla jednych jest łaskawa, inni błądzą i muszą walczyć. W tym forum piszemy o pułapkach, rozterkach i radościach związanych z wyjątkowym stanem jakim jest jest Miłość.
aśka
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 29.01.2006, 16:33
Lokalizacja: poznań

Re: Załamka ;/

Post autor: aśka »

no trzeba przyznac sytuacja lekko dziwna... palant po prostu Cie wykorzystał... chcial sie pobawic i znalazl sobie ofiare... a co do tej milosci w tydzien... to pozostawie to bez komentarza bo jest to nienormalne... :zdziwko: :wink:
Divay
Młody aktywny
Posty: 7
Rejestracja: 10.01.2007, 18:45
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Załamka ;/

Post autor: Divay »

ojoj... no skoro nie robilas sobie nadzieji .. z drugiej strony to chamstwo z czegos takiego wypalic... :(( ja bym tego przyjaciela odpuscila... ;-/
24.01.2005 - data mojej życie...
28.12.2006 - data mojego urodzenia...

Dziekuje ze dajesz mi nadzieje na lepsze jutro!
natalia92
Młody aktywny
Posty: 23
Rejestracja: 12.02.2007, 22:39
Lokalizacja: z zasiedmiogrodu =]

Re: Załamka ;/

Post autor: natalia92 »

szczerze dziwię Ci się ze zastanawiałaś sie chociaz chwilę czy spróbowac z tym przyjacielem! podziwiam Cię... ja byłabym wkurzona i prawdopodobnie uciekłabym od tego palanta, a z nim i jego 'ptzyjacielem' nie chciałabym miec nic wspólniego... co do tej miłości to zakochać w 2 tygodnie się raczej nie mozna, ale zazwyczaj czuje sie czy z tego mogłobyć coś więcej, tzw intuicja... a poza tym debil mógł trochę ruszyc główką i zdać sobie sprawdę, zę to by nie trwało dużej niż cały ten wyjazd... tak szczerze to współczuję jego lasce :? tobie oczywiście też :wink:
"Tylko miłość potrafi zatrzymać czas"
Mabzia
Młody aktywny
Posty: 34
Rejestracja: 24.09.2004, 15:51
Lokalizacja: Zielona Góra

Re: Załamka ;/

Post autor: Mabzia »

Załamałabym się... i pewnie przestałabym gadać z tym kolesiem hehe :) och wkurzyła bym się... :P
Zrozum tych którzy tracą grunt i tona :(
ODPOWIEDZ