co sie stało? skasowany post...

Tu możecie kierować wszelkie sugestie, uwagi i propozycje dotyczące naszego serwisu i tego forum.
Zablokowany
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

co sie stało? skasowany post...

Post autor: shyduo »

Czy dowiem sie co było nie tak z moim postem?? Dlaczego został usunięty?? Po raz pierwszy mi się to zdażyło, ale nie sądzę, aby był on (post) bezwartościowy. Odnosił się do pytania z tematu to raz, czyli spełniał podstawowy warunek. Po drugie, nie obrażał nikogo, za to zwracał uwagę na sposób postepowania innego użytkownika na forum. Nie zrobiłem niczego wbrew regulaminowi, tym samym nie miał prawa zostać usuniety mój post. Wiec o co tu biega??
Ostatnio zmieniony 11.10.2006, 23:12 przez shyduo, łącznie zmieniany 1 raz.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: co sie stało? skasowany post...

Post autor: Phantom »

Michałku, Polska wygrała, wrzuć na luz...;>

Jaki to był temat? Jaki był powód? O czym pisałeś?


Chill out and fly away! :cinol:
shyduo
Człowiek czynu
Posty: 1958
Rejestracja: 13.05.2004, 14:01
Płeć: mężczyzna

Re: co sie stało? skasowany post...

Post autor: shyduo »

Niestety Ksysiu, mam tyle powodów do zmartwień, że mało mnie to pociesza, choć wynik jest nice :D
Temat: "Kilka pytań co do okresu"

Wiesz co ZOOM, sorry, ale mogłeś dać sobie spokój z tym tekstem. Po pierwsze jest poniżej poziomu, a po drugie nie masz pojęcia. Moja dziewczyna mówiła mi, że wcale nie jest to przyjemne, ale nie jest też bolesne. po prostu - dziwne. jednak sądzę, że akurat w tym temacie faceci wypowiadac się nie powinni.
Czekam na konkrety ;)

"..... POLSKAAAA, BIAŁO CZERWONIIII, POOOOOLSKAAA ....."
stefan
pogromca twarożków
Posty: 1380
Rejestracja: 10.01.2005, 20:56
Lokalizacja: Bielsko - Biała

Re: co sie stało? skasowany post...

Post autor: stefan »

konkrety?

w temacie o badaniu ginekologicznym dwóch chłopaków zaczęło wyskakiwać z wynurzeniami o nim,

dodatkowo jako powód skasowania posta podałem Ci: "zero contribute", więc nie mów proszę że nie dostałeś powodu.
Phantom
Prawie autorytet
Posty: 2298
Rejestracja: 28.03.2003, 16:38

Re: co sie stało? skasowany post...

Post autor: Phantom »

No. Ewentualną resztę można załatwić poprzez PW. Bye!

Obrazek
Zablokowany